دایی:طرفداران واقعی پرسپولیس می‌دانند چه کسانی در این باشگاه خیانت کرده‌اند

داییطرفداران-واقعی-پرسپولیس-میدانند-چه-کسانی-در-این-باشگاه-خیانت-کردهاند

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: برای اولین بار در تاریخ جام حذفی خاطرات خوبی از جام حذفی پارسال نداریم.

 

به گزارش وب سایت نود، علی دایی در نشست خبری پیش از بازی با سردار بوکان در مرحله یک شانزدهم جام حذفی گفت: این ایام را تسلیت می‌گویم.برای اولین بار در تاریخ جام حذفی خاطرات خوبی از جام حذفی پارسال نداریم. سال قبل اوت شدیم بنابراین نباید سردار بوکان را دست کم بگیریم، آنها تیم قابل احترامی هستند.

دایی ادامه داد:ما حتی اگر با تیم‌های لیگ دسته سه بازی کنیم باید مراقب باشیم چون بازی سختی داریم. حریف چیزی برای از دست دادن ندارد ولی اگر ببرد خیلی چیزها به دست می‌آورد.بنابراین ما فردا ریسک نمی‌کنیم و از تمام داشته‌هایمان استفاه می‌کنیم تا پیروز شویم به مرحله بعدی جام حذفی صعود کنیم.

او در مورد وضعیت این تیم و مصدومیت صادق بارانی گفت: تیم ما تمرینات خوبی را انجام داده متاسفانه دو سه نفر مصدوم هستند که نمی‌توانیم از آنها استفاده کنیم و آنها را می‌خواهیم به لیگ برسانیم. صادق بارانی دیروز مصدوم شد او خیلی خوب کار می‌کرد و می‌تواند به ما کمک کند. در راه‌آهن شاگرد خودم بود و بعد از برطرف شدن مصدومیتش بارانی و سایر بازیکنان مصدوم می‌توانند به تیم ما خیلی کمک کنند.

سرمربی تیم فوتبال سایپا در مورد گلزنی مهدی ترابی برای تیم ملی گفت:ترابی بازیکن بزرگی است. همیشه گفته‌ام او می‌تواند خیلی به ما کمک کند و در لحظات حساس به داد تیم برسد. اگر ترابی به آرامش روحی برسد هم می‌تواند به تیم سایپا و هم به تیم ملی کمک کند که دیروز دیدیم تک گل تیم ما را هم زد و باعث پیروزی شد.

دایی در مورد شناختش از سردار بوکان اظهار داشت: هیچ شناختی از سردار بوکان نداریم. این تیم بسیار ناشناخته است فقط می‌دانیم روز شنبه با استقلال اهواز بازی کرده و در مسابقه‌ای که یک بر صفر عقب بوده بازی را با نتیجه تساوی یک بر یک به پایان رسانده است. به غیر از این اطلاعاتی دیگر نداریم. متاسفانه نه فیلمی از این بازی وجود دارد و نه شناختی از این تیم داریم اما سعی می‌کنیم بهتری بازی‌مان را مقابل این تیم انجام دهیم.

او در مورد اینکه شما از شکایت‌تان از پرسپولیس کوتاه نیامدید و ممکن است هواداران پرسپولیس شما را عامل محرومیت این تیم در آسیا بدانند، گفت: من این تحلیل را از شما می‌شنوم ما در خیابان با مردم روبرو می‌شویم. هیچ کدام چنین صحبتی نمی‌کنند اگر شما تلقین نکنید و نتیجه گیری نکنید. اما یک چیز را نباید فراموش کنید اینکه علی دایی کاره‌ای نیست بلکه همه باید به قانون احترام بگذاریم. قانون تصمیم می‌گیرد نه علی دایی. ما تابع قانون هستیم همه ما باید تابع قانون باشیم و رای را هم علی دایی نه، قانون صادر می‌کند. من دو هفته است که هیچ صحبتی درباره پرسپولیس نکرده‌ام و با این مسائل قاطی نشده‌ام.

سرمربی تیم فوتبال سایپا افزود: هیچ چیز در این مورد نمی‌دانم و خبری هم ندارم زیاد هم دنبال این مسئله نیستم. اما طرفدار واقعی می‌داند که چه کسانی به این تیم خیانت کرده‌اند و چه کسانی تیم را به اینجا رسانده‌اند. فکر نکنم طرفدار واقعی پرسپولیس حق را به باشگاهی بدهد که من هم در آن بازی کرده‌ام و هم مربیگری کرده‌ام. خاطرات خوب و خوشی هم در آن باشگاه داشته‌ام.

دایی تاکید کرد: این طور که شما فکر و نتیجه گیری می‌کنید، نیست. هواداران واقعی همه چیز را می‌دانند من این همه مدرک ارائه کرده‌ام فکر کنم بیشتر از 4-5 سال است که هم به من بی‌احترامی و هم توهین شده هم وقتمان را گرفته‌اند و هم اعصاب‌مان را خرد کرده‌اند و به هر طریقی سنگی جلوی پایمان انداخته‌اند. به نظرم باید در این مورد قانون تصمیم‌گیری کند. نه من می‌توانم تصمیم‌گیری کنم نه شما.

او در مورد اینکه مسئولان فدراسیون برای بخشش بدهی پرسپولیس با شما صحبت‌ کرده‌اند یا نه،‌گفت:‌من با هیچ کسی صحبتی نکرده‌ام. دو هفته‌ای است که من خودم را درگیر این مسائل نکرده‌ام. به جز نبی با هیچ احدی حرف نزده‌ام. آقای نبی هم از دوستان قدیم من است و جلسه دوستانه‌ای با او داشتم و صحبت کردم. به غیر از این هیچ صحبتی نکرده‌ام و حرف نزدم. اصلا یادم نیست چه زمانی در پرسپولیس بوده‌ام.

سرمربی تیم فوتبال سایپا در مورد اینکه هنوز قرارداد کی‌روش امضا نشده،‌گفت:‌این سؤال را می‌توانید از فدراسیون که همین بغل است بپرسید از تاج و مسئولان بپرسید. من وظیفه‌ام این است که از تیم ملی کشورم حمایت کنم و همین کار را هم می‌کنم این مسائل دیگر در حیطه وظایف من نیست.

 

2051

فارس

نظرات ۴۳

 • هوادار سرخ دو آتیشه

  آقای دایی عزیز باور کن من دلم میخاست که رضایت ندین که از آسیا حذف بشیم . بریم آسیا چکار کنیم؟ بازم چهارتا از الهلال بخوریم؟ تحقیر بشیم ؟

  • مجید

   بسوز فعلا عزیزم ....دیگه از تخصصتون تو آسیا صحبت نمی کنی یا یاد بغداد افتادی خخخخخ

  • میلانی اصیل

   شیشتایی بی افتخار!اها یادم افتاد افتخارتون 6گل در48دقیقست!

  • طه

   تو استقلالی چرا می سوزی که از العین شش شتا تا خوردید!!! هنوز سوزش دارید.ههههه

  • saman ebrahimi

   این استقلالیایی که کارشون به جایی رسیده که حتی جرات ندارن با اسم خودشون هم کامنت بدن دیگه خودتون فکرشو بکنید کارشون به کجا رسیده
   شاید یه زمانی بود افتخار میکردید خودتون رو استقلالی بدونید ولی ببینید که الان حتی بدتون میاد خودتون رو لو هم بدید
   اگه ما چهارتا خوردیم نصب تیممون رو نداشتیم اونم تو زمین خودمون نبود شما از یه تیم به مراتب ضعیف تر تو ازادی و چند مرحله قبلتر 3 تا خوردین 3 تا هم نخوردین قبول دارم در کل هم استقلال هم پرسپلویس حرفی برا گفتن جلو تیمای اسیایی ندارن ولی از وقتی برانکو اومده پرسپلویس ما رو نباید با خودتون یا هیچ تیم ایرانی مقایسه کنید ما بدون بازیکن هم ابروداری کردیم شما چی که باید دعا کنیم فاجعه 6 تایی ها رو دوباره تکرار نکنید

  • احسان

   جواب هوادار دو اتیشه
   میخوایم بریم از العین 6تا بخوریم. نمیخواد خودتو پرسپولیسی جا بزنی

  • پرسپولیسیم تا ابد

   همینکه بلایی بروزتون اومده که از آیدی های متخصصین آسیا، ببرهای ایرانی(النمر)، سر فوتبال آسیا و... مجبورید اینجور خودتون رو بروز بدین بسه.
   ترسو هرکاریش کنی ترسوه

  • استقلال آریایی

   شما ببین اون شعاره " استقلال متخصص آسیا " چقد سوزونده که هنوزم قرمزیا ازش استفاده میکنن تو کری هاشون ولی ما حتی اگه 10 تا گل هم تو آسیا بخوریم باز دوتا قهرمانی و دو تا نایب قهرمانی داریم ولی شما چی ؟
   هم پرگل میبازید هم هیچ افتخاری توش ندارید.

   باز هم از خدا تشکر میکنم که استقلالیم

  • hosein__sn

   ببین استقلالی ها به چه درجه ای رسیدن که خودشونو جا طرفدار پرسپولیس جا میزنن تا عقده گشایی کنن...البته حقم دارن پارسال ۶تا امسال ۳تا..تازه هفته بعدم هست تعداد گل هاشون دو رقمی میشه!

  • صفا

   از بغداد و عمر عبدالرحمان چه خبر؟
   ولی خیلی جالبه
   همین که حاضرین برای تخریب سرورتون اسمتونو به هوادار سرورتون تغییر بدین نشون از بزرگی پپرسپولیس داره

  • چیانی پرسپولیسی

   دایی انسان بزرگیه

  • Ghermez

   ما ادعای تخصصمون نمیشه ولی نمیریم ۶ تا ۶ تا بخوریم واسم سواله شما چه متخصیینی هستین تو یه بازی ۶ تا خوردین ؟ اصلا مگه میشه تو یه بازی ۶ تا خورد ؟ خخخ البته واس شما ک عادیه کمتر از ۶ تا بخورین خنده داره خخخ
   حالا یسوال خداییش چطوری متخصصینی مثل شما تو تهران تو زمین خودشون با هواداراشون میرن ۳ تا میخورن ؟ حالا یسوال دیگه تو زمین خودتون ۳ تا خوردین تو زمین حریف چنتا قراره بخورین ؟ و اخرین سوال خخخ بنظر خودتون مثل سوپرجام فرار کنید برین ترکیه بهتر نیس ؟ از همین الان برین بهتره ها چون بعد میتونید بگین نه ما فرار نکردیم السد منتظر ما نموند ما در راه برگشتن بودیم و ستاره سوم حق ماست خخخخ و هوادارتون ارتقا پیدا میکنند و دست از سر وزیر برمیدارن و شعار afc پرسپولیسی نمیخواییم سر میدن و تازشم خوبیش اینه که حداقل ۳ صفر میبازین و رکورد بدترین شکست یه تیم ایرانی تو اسیا با ۶ گل تو یه بازی با افتخار دست خودتون باقی میمونه و رکورد خودتونو خودتون نمیشکونید با خوردن ۷ ۸ تا گل تو یه بازی خخخخخ
   جدا از اینا اقای دایی بهونه نیار ما نگفتیم مسئولین پرسپولیسی خوبن ما اینو گفتیم ؟ ولی اونی که ضرر میکنه خود پرسپولیسو هوادارشن نه مسئولین اصلا اونا خیانتکر با شکایت تو پولی از جیب اونا به تو میرسه ؟ نه پرسپولیس هم تو اسیا متضرر میشه هم ممکن کسر امتیاز بشه ازش و غیره و غیره و خودتم بهتر میدونی الکی جو نده من خیانتکر نیستم و مسئولین پرسپولیس خینتکارن

  • مرتضي

   بزرگترين خيانت رو كسي كرد كه كرانچار رو اخراج كرد و دايي رو اورد متاسف هستم براي اين اقا

 • شازده آبی

  "او در مورد اینکه شما از شکایت‌تان از پرسپولیس کوتاه نیامدید و ممکن است هواداران پرسپولیس شما را عامل محرومیت این تیم در آسیا بدانند، گفت: من این تحلیل را از شما می‌شنوم..."

  وقتی بحث "پول" باشه ملوم میشه کی اسطورس!!!!
  اسطوره های چار"پولیس کوچکترین تعصبی به تیم ندارن ولی ب جاش هوادارا می پرستنشون.
  بازیکنای معمولی ما طلبشونو بخشیدن اما چار"پولیسیا حاضرن تیم شونو محروم کنن اما از "پول" نگذرن :
  علی آقا دایی، آقا مهدی طارمی خخخخ

  • زانیار

   یادمه فرهاد مجیدی چک هاشو تو اینستا گذاشته بود :)

  • Taje Tehran

   تفاوت یه تیم اصیل و ریشه دار مثله استقلال با یه تیم دولتی توی همین چیز هاست که معلوم میشه

  • فيفا

   شازده كوچولو باز نطق كردى؟؟؟

  • Alireza PersPolicy

   به نظر من این که به ایشون گفتین شازده کوچولو خیلی عجیبه چون دیدگاهاش خیلی بزرگتر از حرفای ایشونه اگه یه صفحه از کتابش رو بخونین می فهمین.....

 • وحيد٦٦٦٦٦٦

  خيانت اون كسي كرده كه شمارو اورد پرسپوليس بزرگ و با شما اون قرارداد بست و خائن تر اون كسي هست كه واسه كار نكرده دنبال پوله،فقط موندم چطوري اين پولو كه تو اين شرايط حساس ميخواي بگيري خرجش كني؟؟؟؟؟البته اميدوارم باشگاه تمام پول كار نكردتو بهت بده تا ديگه دست از سر پرسپوليس بزرگ برداري
  ادمين خواهشأاااا

  • محمد فرهنگ

   احسنت. این دیدگاه هوادارای واقعیه پرسپولیسه.این پول رو بگیر.ولی خواهش میکنم هیچوقت دیگه دوروبره تیم پیدات نشه.افتخار یعنی 4باخت پشت سر هم با 4گل که فقط از علی اقای دایی برمیومد.

  • پویا

   دقیقا خائن کسی است که قرارداد دو و نیم میلیاردی با دایی می بنده و مالیاتش می اندازه گردن باشگاه و مردم

 • Aliiii

  البته در اینکه حق با دایی شک نکنید، خدایی ۲ میلیارد پوله.... ولی کاش یه مقدار تخفیف میداد، بلاخره پای حذف از آسیا وسطه.

  • سرخ

   بابا دایی تخفیف نداد؟ از کل قراردادش گذشت اون موقع که ارزش پول بیشترم بود.گفت فقط مالیاتش رو بدین اونام گفتن باشه ندادن بعد هم جواب دایی رو ندادن .دایی رو هم که میشناسی شاکی شد رفت شکایت کرد کمیته انضباطی هم رای رو به دایی داد. اینا همه اش از سر سوء مدیریته که البته فکرکنم به گرشاسبی ربطی نداره. دایی بیشتر به خاطر اینکه جوابش رو ندادن شاکیه. خیلی راحت با احترام این مشکل حل بود.ولی بازم من مطمئنم آخرش کوتاه میاد

 • ARYOBARZAN

  در حد سرمربیگری پرسپولیس نبودی اخراجت کردن حالا اونا خیانت کردن تو بخش

 • مهرداد

  یکیش خودتی که تو این بحران پول سال های کار نکردتو میخای اونم تو این وضعیت

 • Amir persp0lisi

  آقای دایی گناه هرکی رو پای خودش میزارن،دیگران در حق پرسپولیس بد کردن شما که خودتو پرسپولیسی میدونی دیگه چرا پاتو کردی یه کفش و حاضر نیستی با ما راه بیای؟؟ تو که میدونی در هر صورت دودش میره چشم پرسپولیس و هواداراش

  • 24ابدی

   ببین چه برخوردی کردن که علی دایی حاضر نیس از حقش بگذره
   ندار که نیس این مبلغ هم پول خورد حساب میشه براش

  • سرخ

   البته این خیلی پوله هرجور حساب کنی ولی دایی از همین هم گذشت اونا بد قولی کردن و جوابشو ندادن شاکی شد.میخواد تلافی کنه. تو نود سال پیش یا پیارسال بود گفت سی تا نامه زدم به باشگاه جواب نامه منو نمیدن

 • mim z

  "اما طرفدار واقعی می‌داند که چه کسانی به این تیم خیانت کرده‌اند و چه کسانی تیم را به اینجا رسانده‌اند"
  من طرفدار واقعی پرسپولیسم ...اصلا هم مخالف گرفتن حق و حقوق کسایی که زحمت کشیدن برا این تیم نیستم....اما اقای عزیز این پول برا زحمتیه که نکشششششششششششیدی....من طرفدار واقعی پرسپولیس میدونم کی خیانت کرد کی عاشق تیم بود کی عاشق خووودش بود

 • saman ebrahimi

  والله همه ما طرفدار واقعی هستیم و حق هم بهت نمیدیم

 • علیرضا

  اگر تو پول پرست نبودی و نسبت به پرسپولیس غیرت داشتی حداقل یادت می موند کی اونجا بازی کردی و اون همه حمایت هواداران رو فراموش نمیکردی علیرغم نتایج فجیعی که باهات به بار اومد

برچسب ها