پیشنهاد تمدید قرارداد لاتزیو به هدف سویا و بارسلونا

پیشنهاد-تمدید-قرارداد-لاتزیو-به-هدف-سویا-و-بارسلونا

وبسایت رسمی برنامه نود - قرارداد کنونی لوئیس آلبرتو تا سال 2022 با لاتزیو اعتبار دارد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از کالچو مرکاتو، لوئیس آلبرتو، مهاجم اسپانیایی لاتزیو یکی از ستارگان بیانکوچلستی در فصل قبل سری آ بود. او با 11 گل و 16 پاس گل، نقش مهمی در کسب مقام پنجم لاتزیو در سری آ ایفا کرد و پیش بینی می‌شد در تابستان مورد توجه تیم های بزرگ اروپایی قرار گیرد.

سویا و بارسلونا اصلی ترین تیم هایی بودند که به دنبال جذب این بازیکن سابق لیورپول بودند. آلبرتو در هر دوی این باشگاه ها سابقه بازی دارد. او فوتبال خود را در آکادمی سویا آغاز کرد و در آخرین فصل حضور در باشگاه آندلسی، یک فصل به شکل قرضی پیراهن بارسای ب را به تن کرد.

حال باشگاه رمی قصد دارد با حربه ای مشابه آن چه برای چیرو ایموبیله و سرگی میلینکوویچ ساویچ به کار گرفت، آلبرتو را نیز به ماندن در پایتخت ایتالیا ترغیب کند تا لاتزیو در این فصل بالاخره طلسم لیگ قهرمانان را بشکند.

همانند موارد ایموبیله و ساویچ، لاتزیو به آلبرتو پیشنهاد تمدید قرارداد داده است. قرارداد کنونی آلبرتو با بیانکوچلستی تا سال 2022 اعتبار دارد و او طبق این قرارداد، سالیانه 1.5 میلیون یورو از لاتزیو دریافت می‌کند. با قرارداد جدید، دستمزد وی به 2 میلیون یورو در سال خواهد رسید و پاداش های جداگانه ای هم برای این بازیکن 25 ساله لحاظ خواهد شد.

7712

اختصاصی

نظرات ۱

  • ریال مافیا

    این لاتزیو با قیمت های خنده داری که گذاشته نه خودش سود میکنه نه اجازه میده بازیکنان آینده شون رو بسازند

برچسب ها