نساجی، سی و هشتمین تیم مغلوب برابر پرسپولیس/چه تیم‌هایی بزرگان را حسرت را به دل گذاشته‌اند؟

نساجی-سی-و-هشتمین-تیم-مغلوب-برابر-پرسپولیسچه-تیمهایی-بزرگان-را-حسرت-را-به-دل-گذاشتهاند؟

وبسایت رسمی برنامه نود - نساجی،سی و هشتمین تیمی است که پرسپولیس در تاریخ لیگ برتر موفق به شکست دادن آن شده است و از این نظر به رکورد فولاد خوزستان و سایپا رسید.

به گزارش وب سایت نود، دیدار هفته ششم پرسپولیس و نساجی، اولین دیدار این دو تیم در تاریخ لیگ برتر بود.نساجی که پس از ۲۴ سال فرصت حضور در بالاترین سطح فوتبال ایران را به دست آورده است مغلوب پرسپولیس شد تا سی و هشتمین تیمی باشد که در تاریخ لیگ برتر برابر پرسپولیس شکست خورده است. به همین بهانه تعداد تیمی که هر تیم در تاریخ لیگ برتر موفق به پیروزی بر آن شده است بررسی شده است.

در ۱۸ فصل گذشته مجموعا ۴۱ تیم در لیگ برترحضور داشته‌اند طبیعتا تیمهایی که حضور مستمری در این مسابقات داشته‌اند در رده‌های بالای این جدول قرار گرفته‌اند و ۱۰ رده انتهایی نیز متعلق به تیمهایی است که هنوز ۲ دوره کامل در لیگ برتر حضور نداشته‌اند اما همین تیمها نقش تعیین کننده در رده‌بندی نهایی ایفا کردند و در حضور کوتاه مدت خود مقابل بعضی از تیمهای شاخص لیگ برتر شکستی نداشتند همین امر باعث شد تا بین آمار پیروزی بین تیمهای پرسابقه لیگ برتر اختلاف ایجاد شود.

استقلال، ایستاده بر صدر

 از نظر آمار پیروزی برابر بیشترین تیم، استقلال تهران رکورددار است.استقلال تاکنون موفق به پیروزی برابر ۳۹ تیم مختلف شده است و آبی‌پوشان تهرانی از بین تیمهای حاضر در تاریخ لیگ برتر تنها مقابل نساجی تازه وارد طعم پیروزی را نچشیده‌اند و برای مصاف با این تیم تنها باید تا هفته آینده صبر کنند.

در رده دوم پرسپولیس،سایپا و فولاد به صورت مشترک قرار گرفته‌اند.این سه تیم تاکنون ۳۸ تیم را مغلوب کرده‌اند.شهرداری تبریز و نفت مسجد سلیمان تنها تیمهایی هستند که پرسپولیس بردی برابر آنها نداشته است.پرسپولیس در هفته چهارم فرصت پیروزی بر نفت مسجد سلیمان را از دست داد و حال باید تا دور برگشت صبر کند  ولی برای تقابل با شهرداری بایند منتظر صعود این تیم لیگ یکی به لیگ برتر باشد.شهرداری تبریز در ۲ فصلی که در لیگ برتر حضور داشت ۴ بار با پرسپولیس روبه‌رو شد که حاصل آن یک برد و ۳ تساوی بود.

شهرداری تبریز مقابل سایپا نیز بی شکست بود و یکی از ۲ تیمی است که نارنجی پوشان در طول تاریخ موفق به غلبه بر آن نشده‌اند.دیگر تیمی که سایپا برابر آن بردی نداشته، نساجی مازندران است که برای نخستین بار در هفته هشتم با آن روبه‌رو خواهد شد.

فولاد دیگر تیمی که به طور مشترک در رده دوم قرار دارد ، در لیگ هفتم حاضر نبود وهمین امر باعث شد با شیرین فرازی که تنها در این دوره حاضر بود روبه‌رو نشود و فرصت پیروزی مقابل این تیم را نداشته باشد. به جز این فولاد برابر ماشین‌سازی نیز تاکنون بردی نداشته است.

سپاهان پرافتخارترین تیم تاریخ لیگ برتر به همراه همشهری‌اش ذوب‌آهن با پیروزی مقابل ۳۷ تیم در رده بعدی قرار دارند.آلومینوم هرمزگان در تنها حضور خود در لیگ برتر مقابل هر ۲ نماینده اصفهان بی شکست ماندند .پارس جنوبی نیز تاکنون چنین وضعیتی را برابر دو قطب فوتبال دیار زاینده رود داشته است.البته نماینده جم در لیگ هجدهم یک بار با سپاهان بازی کرده ولی هنوز با ذوب‌آهن دیداری نداشته است. نساجی تیم تازه وارد لیگ برتری که هفته نهم برای اولین بار با سپاهان بازی خواهد داشت سومین تیمی است که سپاهان بردی برابر آن نداشته است.ذوب‌آهن نیز در تنها حضور شیرین فراز توفیقی برابر آن نداشته است.

۶۰۶۱۰

اختصاصی

نظرات ۱۸

 • شیش

  انشالله پرسپولیس نفت مسجد سلیمان رو نیم فصل دوم میزنه میره صدر
  ۱ فاصله قابل جبرانه ۴ تا گل قابل جبران نیست :)))

  • متخصصین شیش تایی شدن تو اسیا

   فقط تو رو خداتنها تیمی هم نباشین که تو یه سال دو بار شیشتایی میشه اونم تو جایی که تخصص دارین ممنون
   ادمین جان بچاب دیگه لطفا

  • هموطن

   من استقلالی نیستم اما باید به این نکته هم توجه کرد که در صورتی این اتفاق می افته که استقلال در دو بازی که با نساجی داره پیروز نشه.

 • am ir

  پرسپولیس یعنی عشق.

 • اميرطاهاتاجي تا ابد آبي

  ايستاده در صدر
  ...

  • سامان نراقی

   به این صدر جام نمیدن ،گفتم در جریان باشید آخر فصل نخوره تو ذوقتون

  • ایدا سادات 25بهمن 1380

   ته جدولین ههههههههههههه

 • تهرانی

  این نساجی رو هم با ناداوری بردند

  • متخصصین شیشتایی شدن تو اسیا

   اره میبینی سه ساله دارن همرو با نا داوری میبرن قهرمان میشن . داورهای پرسپولیسی نمیخوایم نمیخوایم

  • محسن

   آخ جون...
   ولی با ناداوری بیشتر حال میده

  • ارتش سرخ

   السد...آزادی...سه تا!!!

  • علی دایی آقای گل جهان

   داداش یکم معرفت به خرج بده و حسادت و کینه رو بزار کناار. وقتی هم سرورت پرسپولیس میبره یکم صعه صدر بخرج بده و اینجا نظر الکی نده

 • رومن رینز پرسپولیسی

  ماشالله به تیم خوبم ....ایشالله دوشنبه جشن صعود میگیریم ....فقط خداکنه روز خوب منشا و تمام بازیکنامون باشه

 • Asad

  اوه اوه اوه باور میکنین ! استقلال تو یه آمار اوله!

 • میلانی اصیل

  نیم فصل دوم نفت مسجد سلیمان رو با سروش و ترابی میبریم!میشه39!البته بااحترام فراوان و ارادت به مردم بامعرفت و خون گرم مسجدسلیمان!

  • ایستاده در صدر افتخارات نامی نیست جز تاج ایران

   خطاب به سامان بله درست جام نمیدن جام به تیمی میدن که بدون بازی دارن بهش میدن و طرفداراشم دارن ذوق میکنن جالب اینکه فدراسیون هم عجله دادن جام بهشون داره امیدوارم رای برگرده و تو زمین بتونین جام بگیرین نه مفتکی با پیک موتوری واستون جام بیارن هر چند تیمی که بی افتخار باشه و کلکسیون جام هاش کم باشه از این کارا میکنن

 • شهاب

  همیشه همه جا صدرنشینیم.عشق استقلال و گهر دورود

 • جوان قشقایی

  قشقاییی

برچسب ها