تاج: استقلال 360 هزار دلار به پروپیچ پرداخت کرد

تاج-استقلال-360-هزار-دلار-به-پروپیچ-پرداخت-کرد

وبسایت رسمی برنامه نود - رئیس فدراسیون فوتبال گفت: پروپیچ راضی شده بود 30 هزار دلار بگیرد تا با استقلال توافق کند ولی این رقم به او پرداخت نشده و در نهایت 2 روز پیش باشگاه استقلال 360 هزار دلار به او پرداخت کرده است.

به گزارش وبسایت نود، مهدی تاج در خصوص بحث آموزش در فوتبال گفت: میرشاد ماجدی به عنوان رئیس کمیته آموزش گروه جوانی را هدایت می‌کند از طرفی آقایان براتی، وثوق احمدی، نیما نکیسا و ... در فدراسیون به عنوان مجموعه جوان مشغول فعالیت هستند. مسیر خوبی را در پیش گرفته‌ایم.

وی افزود: در مورد آموزش هم بگویم در کرج 2 روز پیش بیش از 1000 بازیکن را به عنوان بهترین‌های ایران را پیدا کرده اند و من معتقدم آینده آسیا مربوط به ما است. بیش از 30 استان هم در بخش بانوان در کردان کرج حضور داشتند که استعدادیاب‌ها انتخاب کرده‌اند که این کار درست پیش رفته است. ما با این انتخاب بهترین‌ها را شناسایی کردیم و در مجموع این کار آینده فوتبال ما را تضمین خواهد کرد.

تاج که با برنامه فوتبال یک شبکه ورزش صحبت می‌کرد، در خصوص مشکلات تیم‌های لیگ دسته اولی و مجوز حرفه‌ای آنها گفت:ما چاره‌ای نداریم که فوتبال را با قوانین فیفا اداره کنیم. ما مجبور هستیم به سمت حرفه‌ای سازی برویم. همین موضوع ۱۲ بند است که ساختار سازمانی، داشتن هیات مدیره، داشتن زمین و .... جزوی از آنها است. ما کار از لیگ برتر شروع کرده‌ایم و لیگ دسته اول هم باید این مسیر را برود.اگر زحمت این مسیر را الان بکشیم و کار را آغاز کنیم دیگران در آینده دردسر کمتری داشته باشند.

وی در خصوص اینکه ممکن است استقلال و پرسپولیس با تهدید مواجه شوند گفت: ما ۲ راه داشتیم، اول اینکه پارسال استقلال و پرسپولیس را در آسیا حذف کنند که اگر این اتفاق می‌افتاد تیم ملی ما قوی نمی‌شد و تیم اول آسیا نمی‌شدیم و در جام جهانی نتیجه خوبی نمی‌گرفتیم اما امسال باید جدی‌تر می‌گرفتیم و این کار را شروع می‌کردیم. قبلا یادتان هست که از هر شخصی سوال می‌کردید استقلال و پرسپولیس چقدر بدهی دارند هر شخصی یک عددی را می‌گفت. یکی می‌گفت 160 میلیارد و دیگری از رقم بالاتری حرف می‌زد اما امسال از دو باشگاه خواستیمروی سایت خود اطلاعیه بدهند که هر شخصی از این ۲ باشگاه طلب دارد اعلام کند.

تاج افزود: تعدادی شکایت کرده بودند و تعدادی هم در کمیته تعین وضعیت و استیناف پرونده تشکیل دادند که برای اولین بار فهمیدیم روی کاغذ بدهی این ۲ باشگاه چقدر است. اگر هم کسی موضوع طلب خود را اعلام نکرده دیگر مقصر خودش است. پرسپولیس 36 مورد بدهی خارجی داشت که عدد بسیار زیادی بود مثل ژوزه و .... ولی با گذشته زمان و رایزنی در نهایت پرونده خارجی ها را بستیم.خوشبختانه شرایط دو باشگاه حل شد و حداقل در مورد خارجی ها فهمیدیم که آنها مشکلی ندارند.از فردا هم کمیته بدوی کار خودش را برای رسیدگی به مدارک آغاز خواهند کرد. خوشبختانه الان سایپا، فولاد و ذوب‌آهن و .... مشکلی ندارند. در حال حاضر ۱۱ باشگاه ما مدارک خود را کامل کرده‌اند و می‌توانند مجوز بگیرند و اگر در لیگ قهرمانان آسیا حضور داشته باشند مشکلی نخواهند داشت.

وی در خصوص اینکه آیا واقعا استقلال و پرسپولیس با هیچ تهدید مواجه نیستند گفت: اگر بگویم هیچ تهدیدی شاید درست نباشد ولی مطمئنا در پرونده خارجی ها خیالمان راحت شده است. آخری هم مربوط به پروپیچ در استقلال بوده که راضی شده بود 30 هزار دلار بگیرد ولی این رقم به او پرداخت نشده و در نهایت 2 روز پیش باشگاه استقلال 360 هزار دلار به او پرداخت کرده است.یعنی بازیکنی که با ۳۰ هزار دلار راضی بود رضایت بدهد نهایتا 360 هزار دلار گرفت. در واقع اینگونه خسارت ها را هم داده‌ایم. هر دو باشگاه هم باید بدانند اگر بازیکنی را جذب می‌کنند باید حتما بدهی او را پرداخت کنند.

تاج در پایان در خصوص اینکه هنوز تعداد تیم‌های صعود کننده لیگ یک به لیگ برتر مشخص نشده است گفت: این نکته بسیار مهمی است که حتما آن را مورد بررسی قرار خواهیم داد. حرف منطقی است، سازمان لیگ باید پیشنهاد بدهد و نماینده لیگ یک و لیگ برتر باید بنشینند و به بهترین راه را انتخاب کنند و نتیجه خوبی بگیرند.

 

1004

 

فارس

نظرات ۲۸

 • Amir persp0lisi

  آخه وزیر پرسپولیسه، استقلال چن مدته که بازیکن گرفت،بدهی ها شو پرداخت کرده،قول پاداش میده...حالا دیگه کامنتی نمیبینیم که وزیر پرسپولیسه،ای خدا شکرت

  • Arya

   بخاطر اینکه از فروش سید مجید و تیام کلی دلار گرفته عقل کل!

  • سرخ نهاد

   اینا چند ساله این کارشونه. با هوچی گری همه امکانات رو برای خودشون برمیدارن. پرسپولیس چمن تمرین هم نداره.

  • ایدا سادات قیطریه 1380

   در ج
   Aryaمگه از فروش سید مجید حسینی تیام چقد پول گرفتید این همه بازیکن میلیاردی خردید بدهی های میلیاردی صاف کردید هنوز تمام نشده پول پرسپولیس جام باشگاهای اسیا و جام جهانی بود بد هی های شیشتقلال پرداخ ت کردن چاپ کن ادمین

 • میلانی اصیل

  از کجا?لابدبازم وزیر پرسپولیسیه!

  • JR

   مثل اینکه آقای تاج واقعا تاجیه

 • اندی

  پنج میلیارد و چهارصد میلیون ناقابل!

 • جای بسی خوشحالیست، که فلک ز رنگ قرمز خالیست

  این از دسته گلی که شماها وزارت ورزش و غیره به آب دید

  مدیرانه نالایق در باشگاه استقلال بر سر کار گذاشتید

  تاوانش را ما هواداران استقلال میدهیم که بارها تیم محبوبمان اینگونه ضرر مالی کرده و تاثیر منفی بر تیم و روح و روان ما گذاشته، شماها مقصره این اتفاق هستید عزیزان ...

 • پسر قرمز

  خب چرا نمیگی دادیم؟بعد چطور پرسپولیس هنوز نتونسته پول دائی رو بده؟بعد چطور تو این مدت کم حضور فتحی استقلال تمام بدهیشو داده؟اقای تاج همه چی نرماله؟

  • Ali73ss

   مثل اینکه متن نخوندی
   پرس۳۶پرونده خارجی داشته بنظرت چجوری پرداخت شده؟خجالت بکشید
   وزیر پرسپولیسی

 • حمید

  ۵میلیارد!بودجه تیم های لیگ برتری چقدره؟

 • تراختور

  و کسی هم طبق معمول نگفت این پول ها چجور اومد و پرداخت شد
  هه
  دردانه های پایتخت

 • Night king

  ب قول علی بیرو با کمک شما یا بی؟

 • مرتضي

  تا اونجا كه من يادمه تو پرونده ژوزه هيچ كاري نكرديد براي چي به نام خودتون ثبت مي كنيد حالا هواي دوچرخه رو داريد اين چيز جديدي نيست

  • پرسپولیس قعرمان

   چطور وقتی یه نفر اسم شما رو بانام پیروزی خطاب قرار میده میریزین رو سرش که اسم ما تغییر کرده اونوقت خودتون اسم سرورتونو نمیدونید

  • مسعود گل باشی

   عمویی استقلال از طلبی که از فیفا داشت پرداخت کرد

 • شهابي

  آقاي تاج آيا اين پول درامد باشگاهاي ايراني تو آسيا نبود كه شما باهاش بدهي استقلال رو پرداخت كردين؟

  • fa

   نه پول جنابعالی بود از اون محل پرداخت کردن

  • ایدا سادات 25بهمن 1380

   بله دیگه با پول پرسپولیس بد های شیشتقلال دادن

برچسب ها