صنعت نفت آبادان 7 - 6 تراکتورسازی تبریز/ برتری میزبان در ضربات پنالتی

صنعت-نفت-آبادان-7-6-تراکتورسازی-تبریز-برتری-میزبان-در-ضربات-پنالتی

وبسایت رسمی برنامه نود - دیدار تیم‌های صنعت نفت آبادان و تراکتورسازی پس از تساوی در ۱۲۰ دقیقه در ضربات پنالتی به سود نماینده آبادان  به پایان رسید.

به گزارش وبسایت نود، تیم های صنعت نفت آبادان و تراکتورسازی تبریز در مرحله یک شانزدهم رقابت های جام جذفی از ساعت 20 امروز در ورزشگاه تختی آبادان به مصاف یک دیگر رفته بودند که بازی در طول 120 دقیقه با نتیجه 3 بر 3 به پایان رسید. تیم میزبان توانست در ضربات پنالتی با نتیجه 4 بر 3 و نتیجه کلی 7 بر 6 به برتری برسد. 

گل های این دیدار در وقت های قانونی و اضافه توسط کرار جاسم ( دقایق 44 و 2+90 - هر دو گل از روی نقطه پنالتی) و جاناتان بالوتلی ( دقیقه 81) گل‌های تیم صنعت نفت را به ثمر رسید و برای تراکتورسازی نیز آنتونی استوکس ( دقایق 1+45 - پنالتی و  63) و دانیال اسماعیلی‌فر ( دقیقه 57) گلزنی کردند. 

در ضربات پنالتی تیم صنعت نفت شروع‌کننده بود که جاسم کرار، وفا هخامنش، میلاد جهانی و جاناتان بالوتلی پنالتی‌های خود را به گل تبدیل کردند و بهنام برزای پنالتی پنجم زردپوشان را به بیرون زد. برای تیم تراکتورسازی هم آنتونی استوکس، علی طاهران و احسان پهلوان موفق شدند در ضربات پنالتی گلزنی کنند. علی عبدالله‌زاده نیز پنالتی دوم و مهدی مهدی‌پور پنالتی پنجم تراکتورسازان را از دست دادند.

داور: بیژن حیدری ‌ کمک‌ داور: بابک داوری، محمد عطایی و یاسر همرنگ

ترکیب دو تیم:

صنعت نفت آبادان:

محمد دریس، وفا هخامنش، عقیل کعبی، سیروان قربانی، فردین عابدینی، حسین ساکی، طالب ریکانی، اکبر ایمانی، مصطفی احمدی، میلاد جهانی و کرار جاسم

سرمربی: پائولو سرجیو

تراکتورسازی تبریز:

محسن فروزان، محمد طیبی ، علی عبدالله زاده، محمدرضا مهدی‌زاده ، رضا شربتی ، دانیال اسماعیلی فر (از دقیقه 74- احسان پهلوان)، علی‌رضا نقی‌زاده، مهدی مهدی‌پور، یوکیا سوگیتا (از دقیقه 63- اشکان دژاگه (از دقیقه 105 - علی طاهران)) ، آنتونی استوکس و لی اروین (از دقیقه 50- مسعود شجاعی)

سرمربی: جان توشاک

دقایق حساس: 

دقیقه 5: لی اروین با شوت زنی قصد گلزنی داشت که دروازه بان تیم صنعت نفت آبادان مانع شد. 

دقیقه 42: (گل اول تیم صنعت نفت آبادان) جاسم کرار در بیرون محوطه جریمه تراکتورسازی صاحب توپ شد که پس از ورود به داخل محوطه جریمه با خطای پنالتی علیرضا نقی زاده مواجه شده و بر روی زمین افتاد. داور این صجنه را پنالتی به سود تیم میزبان تشخیص داده و جاسم کرار توانست در دقیقه 44 از روی نقطه پنالتی گل اول تیمش را به ثمر برساند. 

دقیقه 45: (گل اول تیم تراکتورسازی) رضا شربتی توپ را به داخل محوطه جریمه تیم صنعت نفت آبادان ارسال کرد که برخورد توپ به دست وفا هخامنش را داور خطای پنالتی اعلام کرد. آنتونی استوکس توانست با استفاده از ضربه پنالتی گل اول تیمش را به ثمر برساند. 

دقیقه 51: آنتونی استوکس پس از دریبل زنی و از بین سه بازیکن تیم صنعت نفت آبادان شوت زنی کرد که دروازه بان تیم میزبان مانع گلزنی این بازیکن شده و توپ راهی کرنر شد. 

دقیقه 58: (گل دوم تراکتورسازی) سوگیتا با حرکت زیبا و سریع وارد محوطه جریمه تیم صنعت نفت آبادان شده و در فاصله کمی نسبت به دروازه محمد دریس به دانیال اسماعیلی فر پاس در عرض داده و این بازیکن توانست گل دوم تیمش را به ثمر برساند. 

دقیقه 63: (گل سوم تیم تراکتورسازی) دانیال اسماعیلی فر با پاس بلند هم تیمی خود در سمت راست زمین مسابقه صاحب توپ شد که بلافاصله به آنتونی استوکس در داخل محوطه جریمه تیم میزبان پاس داده و این بازیکن توانست به خوبی با ضربه سر گل سوم تیمش را به ثمر برساند. 

دقیقه 82: (گل دوم تیم صنعت نفت آبادان) جاسم کرار با استفاده از ضربه آزاد توپ را به محوطه جریمه تراکتورسازی و بر روی دروازه محسن فروزان ارسال کرد که جاناتان بالوتلی توانست با ضربه سر گل دوم تیمش را به ثمر برساند. 

دقیقه 2+90: (گل سوم صنعت نفت آبادان) بازیکن تیم صنعت نفت آبادان توپ را از سمت چپ زمین مسابقه به روی دروازه تیم تراکتورسازی ارسال کرد که توپ با دست مهدی زاده برخورد کرد تا داور خطای پنالتی اعلام کرد. کرار جاسم توانست از روی نقطه پنالتی توپ را وارد دروازه محسن فروزان کند.

دقیقه 8 وقت اضافه اول: مسعود شجاعی با کارت زرد مستقیم از زمین مسابقه اخراج شد.

ضربات پنالتی:

پنالتی اول صنعت نفت آبادان: جاسم کرار با پای راست توپ را در جهت حرکت محسن فروزان راهی دروازه تیم میهمان کرد.

پنالتی اول تراکتورسازی: آنتونی استوکس با پاس راست توپ را بر خلاف جهت حرکت دروازه بان تیم میزبان ارسال کرده و توپ وارد دروازه شد.

پنالتی دوم صنعت نفت آبادان: وفا هخامنش با پای راست توپ را در جهت حرکت محسن فروزان ارسال کرده و توپ وارد دروازه شد. 

پنالتی دوم تراکتور سازی: علی عبدالله زاده با پای راست توپ را در جهت حرکت محمد دریس ارسال کرد و این بازیکن مانع گلزنی شد.

پنالتی سوم صنعت نفت آبادان: میلاد جهانی با پای چپ توپ را برخلاف حرکت محسن فروزان ارسال کرده و توپ وارد دروازه شد. 

پنالتی سوم تراکتورسازی: علی طاهران توپ را سمت چپ دروازه ارسال کرده و تبدیل به گل شد. 

پنالتی چهارم صنعت نفت آبادان: جاناتان بالوتلی توپ را در جهت حرکت محسن فروزان ارسال کرده و توپ وارد دروازه شد. 

پنالتی چهارم تراکتورسازی: توپ را با پای راست در جهت حرکت محمد دریس ارسال کرده و توپ وارد دروازه محسن فروزان شد. 

پنالتی پنجم صنعت نفت آبادان: بهنام برزای با پای راست توپ را ارسال کرده و محسن فروزان توانست مانع گلزنی شود. 

پنالتی پنجم تراکتورسازی: مهدی مهدی پور توپ را با پای راست ارسال کرد که محمد دریس توانست به زیبایی مانع گلزنی شود.

تیم صنعت نفت آبادان در ضربات پنالتی با نتیجه 4 بر 3 به برتری رسید. 

اتفاق ویژه: 

جان توشاک، سرمربی تیم تراکتورسازی در دقیقه 63 اشکان دژاگه را به جای یوکیا سوگیتا به زمین آورد و در دقیقه 105 دوباره توشاک، دژاگه را از زمین مسابقه خارج کرد. این اقدام توشاک با اعتراض دژاگه مواجه شد و حتی درگیری لفظی نیز بین کاپیتان تیم ملی و سرمربی تراکتورسازی رخ داد که این قائله در نهایت با پادرمیانی آذرنیا، سرپرست تراکتورسازی پایان یافت.

به واسطه قانون جدید که در وقت‌های اضافه تیم‌های می‌توانند چهار تعویض داشته باشند، نفت آبادان در چهارمین دقیقه وقت‌های اضافه چهارمین تعویض خود را صورت داد.

گفتنی است، تیم صنعت نفت آبادان با این نتیجه به مرحله یک هشتم نهایی رقابت های جام حذفی صعود کرد. 

20441

اختصاصی

نظرات ۳۵

 • تهران تراختورچیلاری

  به امید پیروزی انشالاه

  • فرزام تاجی

   مبارک باشه. تو فوتبال پول کمک میکنه. ولی همه چی پول نیست

  • The most RED

   آخ بمیرم ;)

  • داوود

   آقای توشاک این باخت رو شما رقم زدی
   باید به این هوادار پاسخ بدی

   تیم سرحال رو با دو تعویض اشتباه باعث باختش شدی


   بعد میاد تو کنفرانس خبری میگه تیم حریف خوب بود و باید ۵ تا میزد ....
   با اشتباهات شما بله بایدم ۵ تا بزنه

  • اشنا

   بازی رو که میرفتیم با نتیجه بسیار قاطع با برد پشت سر بذاریم با یک تعویض اشتباه سوگیتا عملا به حریف واگذار کردیم و درداورتر اینکه توشاک خواست اشتباه محض خودش رو گردن دزاگهی بندازه که گرچه کمی اماده نبود ولی رو هیچ کدوم از گلهای خورده مقصر نبود.مقصر مهدیزاده و شربتی بودن و البته توشاک.

  • المیرا از اردبیل

   صنعت نفت مثل آب خوردن تراکتور له کرد با این وضعیت تراکتور حتی برای کسب رتبه تک رقمی مشکل خواهد داشت.

  • دبل.۶:::::::۶+۶

   حذف زود هنگام شدین ..ماشاالله..

  • ساسا

   جان توشاک در حد تیم نیست و السلام

  • امیر

   به دفاعمون باختیم. ایکاش حاج صفی و سلیمی هر چه زود تر آماده بشن. فقط از سانتر گل میخوریم.
   سمت جلوی تیممون عالیه. فقط دفاع...

  • زلزله 6 ریشتری سرخ

   چیزی از ارزش های منچستر کم نمیشه

  • ۶تقلال

   خخخخ خذف شدید

  • جای بسی خوشحالیست، که فلک ز رنگ قرمز خالیست

   من تراکتور سازی را ترجیح میدم به تیمه پیروزی

   ای کاش به جای تراکتور پیروزی حذف میشد باز تراکتور هرچی هست از پیروزی پر تماشاگرتر و محبوبتره و به نظر من تیم دوم ایرانه بعد از استقلال

 • جاوید

  قیافه اونای که میگن استیل اذین 2 دیدن دارها اااااااااا

  • sdq

   ارههههههههههههه

  • پرسپولیس زلزله

   اره دیدنیه خود استیل آذین هست

  • مسعود

   بگم قشقایی بیاد؟ خخخخخخ

  • تیم مــــــــــــــــلی 99

   چرا باخت؟ بعد منچستر اول بودین که؟ چرا حذف؟ از عمد ما رو بازوندن! زمین کج بود!

  • ارتش سرخ

   مقایسه ی تراکتورسازی و استیل آذین اصلا مقایسه ی درستی نیست، چون استیل آذین حداقل تا یک چهارم نهایی می رفت :))

 • mehdi

  خیلی جالب بود اول تا آخر بازی داور فقط پنالتی میگفت .اخراج شجاعی هم که خنده دار بود

 • علی

  این بازیکن ژاپنی چه کار دیگری باید بکند تا در ترکیب باشد یا بازی را آخر ادامه دهد. بنده خدا موثر و زیبا بازی می کرد و نشانه ای از خستگی و کم آوردن نفس در او دیده نمی شد. مربی با تعویض او فتیله تیم را پایین کشید. داور هم که علنا از صنعت نفت حمایت می کند.

 • امیر

  ای کاش دژاگه و سوگیتا تعویض نمیشدند.
  چرا شجاعی مستقیم اخراج شد.

 • Servati

  آدم آتیش میگیره،بازی به این خوبی رو تراکتور ارائه کرد،صنعت نفت فلج شده بود انگار...تراکتور بعداز اینکه 3 بر 1 جلو افتاد خیلی دستکم گرفت صنعت نفت و،اگه اشتباه دفاع تراکتور در دادن پنالتی و اشتباه در ضربه ایستگاهی نبود،صنعت نفت اصلا نمیتونست گل بزنه...ولی تراکتور خیلی زیبا بازی میکنه و همه تیمارو با این بازی هایی که میکنه. راحت میبره،تا دقیقه 80 تراکتور اجازه نمیداد صنعت نفت پاسکار کنن،ولی یه ضربه ایستگاهی و بعدش خطای هند مهدیزاده باعث مساوی شدن بازی شد،البته هوای 43 درجه آبادان و رطوبت زیاد باعث شد بازیکنان تراکتور اواخر بازی بدنشون افت کنه

 • Reza

  این تیم ما هم شده مثل لیورپول پارسال. هرچی مهاجمامون عالین هافبکامون خوبن عوضش دفاعمون افتضاحه. افتضاح. انصافا صحنه پنالتی دوم رو که هند مهدی زاده بود رو ببینین.
  ولی ایشالله با حضور سلیمی و حاجی صفی بهتر میشیم.
  یاشاسین تراختور . یاشاسین آذربایجان

  • حسام

   همون منچستر بمونید بهتره :)))))

 • amir

  این تراکتور هر ضربه ای خورد از دفاع ضعیفش خورد

 • تراكتوري هاي پر ادعا

  اي واي من

 • تی‌تی تبریز

  درسته باخت همیشه ناراحت کننده هست اما تیم‌های بزرگ مثل رئال، بارسلونا، چلسی و ... هم از جام حذفی کنار میرن. توشاک تعویض‌های خوبی نداشت ولی سبک بازی تراکتور مخصوصا نیمه دوم تا دقیقه هفتاد فوق‌العاده بود. دفاع تیم و هافبک دفاعی یه کم ترمیم بشه مشکلی وجود نداره. هدف‌گذاری هوادار حرفه‌ای هم بلند مدته نه برای دو سه بازی یا حتی یک فصل. مثل همیشه می‌گیم عیبی یوخ و با قدرت ادامه می‌دیم

  • شهربابک

   هههه باختین پرسپولیس حذف شده مسخره می کردید حالا می کید بارسا حذف شده در ضمن شما خودت با بارسا ریال مقایسه نکن

  • مسعود گل باشی

   اره دیگه اخه شما بعد ازمنچستر اولین خخخخ

  • صمد

   تراکتور به مربیش میبازه نه به بازیکناش
   با این سرمربی هیچ جایی بالای جدول نداریم

  • Servati

   در جواب شیش باشی
   شیش باشی تو بازم حرف زدی؟؟
   یکم خجالت بکشین،تازه نیمتون تو زمین خودش مفتضح شد،تیم ما تو گرمای 45 درجه و هوای شرجی،تا ئقیقه 80 یه توپم به صنعت نفت نداد،بازیکنای نفت فقط دنبال بازیکنای تراکتور میدویدن،اصلا نمیتونستن توپ و بگیرن...

برچسب ها