واتفورد 1-2 منچستریونایتد؛ شیاطین سرخ به روند بردهای واتفورد پایان دادند

واتفورد-1-2-منچستریونایتد؛-شیاطین-سرخ-به-روند-بردهای-واتفورد-پایان-دادند

وبسایت رسمی برنامه نود - یونایتد سومین برد خود را در این فصل بدست آورد.

به گزارش وبسایت نود، منچستریونایتد به دومین برد پیاپی خود در این فصل از لیگ برتر رسید، تیم مورینیو موفق شد واتفوردی را که رکورد صد درصد برد داشت، از پیش رو بردارد و 9 امتیازی شود.

آخرین بازی روز شنبه از لیگ جزیره بین واتفورد و منچستریونایتد برگزار شد. یونایتد بعد از برد مقابل برنلی به دنبال تداوم پیروزی بود. تیم مورینیو در نیمه نخست تیم برتر زمین بود و به استحقاق برنده زمین مسابقه را در نیمه نخست ترک کرد. بعد از چندین فرصتی که از دست رفت، یونایتد بالاخره طی سه دقیقه به دو گل رسید.

هر دو گل یونایتد روی ضربات شروع مجدد بود، گل اول روی یک ارسال از گوشه زمین رقم خورد، توپ ارسالی بعد از یک رفت و برگشت دوباره به یانگ رسید، سانتر او در دهانه دروازه با اثرگذاری مثبت لوکاکو به گل اول بدل شد.

سه دقیقه بعد، یک سانتر از جناح راست روی کرنر، با ضربه سر فلینی همراه شد، اسمالینگ هم بعد از یک استپ، با ضربه ای دیدنی بازی را 2-0 کرد. پوگبا فرصت داشت در نیمه اول بازی را 3-0 کند که فاستر مانع او شد.

در نیمه دوم یونایتد بیشتر سعی کرد بازی را کنترل کند، هرچند آن ها در ضدحملات هم موقعیت های خوبی داشتند ولی با بی دقتی فرصت ها هدر رفتند. در آن سمت واتفورد در دقیقه 65 توسط گری به گل اول رسید و انگیزه گرفت و موقعیت های خوبی برای خلق گل بعدی بدست آورد.

دقیقه 91 بازی ماتیچ با دریافت کارت زرد دوم از زمین بازی اخراج شد. در آخرین لحظات مسابقه هم دخیا روی یک واکنش تماشایی، تیمش را از توقف نجات داد. یونایتد با این برد 9 امتیازی شد.

1878

اختصاصی

نظرات ۲

  • بیانکونری منچستری

    برد خوبی بود برای یونایتد, واتفورد تیم قدرتمندیِ تو ادامه فصل ازش بیشتر میشنویم, اون چیزی که خیلی تو ذوق میزنه اختلاف سطح تیم های خوزه طی دو نیمه است, یه نیمه عالی و یه نیمه افتضاح

  • Zaza

    این تیم حرف ها داره واسه گفتن ببین کی گفتم...

برچسب ها