مربیان پیکان و استقلال خوزستان محکوم شدند/ جریمه فخیم به علت مصاحبه علیه ناظم‌الشریعه

مربیان-پیکان-و-استقلال-خوزستان-محکوم-شدند-جریمه-فخیم-به-علت-مصاحبه-علیه-ناظمالشریعه

وبسایت رسمی برنامه نود - کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال مربیان دو تیم پیکان و استقلال خوزستان را به توبیخ کتبی محکوم کرد.

به گزارش وب‌سایت نود و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آرای خود را در خصوص برخی تیم‌ها و بازیکنان صادر کرد که به شرح زیر است:

* پس از شکایت محمد ناظم‌الشریعه (سرمربی تیم ملی فوتسال) در خصوص مطالبی که فرهاد فخیم درباره وی مطرح کرده بود، کمیته انضباطی پس از بررسی ماجرا فرهاد فخیم را به 20 میلیون ریال جریمه نقدی و توبیخ کتبی محکوم کرد.

* کمیته انضباطی پس از بررسی کامل پرونده تخلفات تماشاگران منتسب به تیم فوتبال خونه‌به‌خونه بابل در مسابقه جام حذفی در تاریخ 11 شهریورماه در ورزشگاه سیمرغ با میزبانی این تیم در دیدار با شاهین بوشهر و همچنین تخلفاتی دیگر در دیدار برابر گل‌گهر سیرجان در 16 شهریورماه، این کمیته اعلام کرد که تیم خونه‌به‌خونه بابل به توبیخ کتبی و پرداخت 100 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رأی قطعی است. پرونده درباره تخلفات تماشاگر متخلف مفتوح است و با صدور این رأی از دستور موقت شماره 417 روز 12 شهریورماه رفع اثر می‌شود.

*دیدار تیم‌های پیکان و استقلال خوزستان از سری رقابت‌های لیگ برتر فوتبال در ورزشگاه شهر قدس برگزار و از سوی یعقوب پیری، سرپرست تیم استقلال خوزستان به دلیل اعتراض شدید به داور که منجر به اخراجش شد، طبق ماده 54 مقررات انضباطی به توبیخ کتبی محکوم شد.

* افشین کمائی، مربی تیم استقلال خوزستان به دلیل اعتراض به تصمیم داور و درگیری با مربی تیم مقابل که منجر اخراج وی شد، به توبیخ کتبی و 20 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. همچنین حمید مطهری، مربی تیم پیکان به دلیل درگیری با مربی تیم مقابل و رفتار غیرورزشی با تیم داوری، به توبیخ کتبی و پرداخت 30 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

تیم استقلال خوزستان به دلیل داشتن پنج بازیکن اخطاری باید 40 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. همچنین این تیم پس از پایان مسابقه به دلیل فحاشی تماشاگران به داور و نماینده و پرتاب اشیا، باید 100 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

کلیه آرای فوق قطعی است.

1870

سایت فدراسیون فوتبال

نظرات ۰

اولین نظر را ثبت کن

برچسب ها