باشگاه تراکتور از قطع همکاری با توشاک خبر داد

باشگاه-تراکتور-از-قطع-همکاری-با-توشاک-خبر-داد

وبسایت رسمی برنامه نود - باشگاه تراکتورسازی در خصوص جدایی توشاک بیانیه ای را صادر کرد.

به گزارش وب سایت نود، در متن این بیانیه آمده است: تسکین التهاب بهترین و مؤثرترین ابزار یک مدیر به هنگام بی‌نظمی و شکل‌گیری اطلاعات نادرست در جامعه است.
ضمن احترام به‌تمامی رسانه‌های جمعی کشور، نویسندگان و خبرنگاران متعهد و آگاه اعلام می‌دارد که در چند روز گذشته پس از دیدار تراکتورسازی با صنعت نفت آبادان در جام حذفی، هجمه شایعات بیش‌ازاندازه موجب التهاب جامعه و بر هم ریختن آرامش تیم سرخ‌پوشان محبوب آذربایجان شد که تنها راه خنثی‌سازی آن سکوت و عدم‌تأیید و یا تکذیب اخبار و شایعاتی بود که ذهن میلیون‌ها علاقه‌مند و هواداران واقعی تراکتورسازی را مشوش کرد. با نگاهی به تغییر موضع بسیاری از سایت‌ها در مورد استعفای توشاک که قبلاً آن را اخراج تعبیر می‌کردند به‌راحتی می‌توان ثابت کرد که چه کسانی دیروز آدرس غلط به مخاطبان و هواداران می دادند .

ازآنجایی‌که تیم تراکتورسازی به گواه تاریخ همواره از بحران‌های بزرگی به‌سلامت عبور کرده، اکنون نیز با داشتن مالکی آگاه و محبوب و هواداران فهیم و صبور، ناآرامی‌های اندک پیش‌آمده از شایعات نادرست را پشت سر خواهد گذاشت و به‌یقین سربلندی و سرافرازی را نصیب پرشورترین هواداران ایران و جهان خواهد کرد.

باشگاه فرهنگی ورزشی تراکتورسازی با ابراز ناراحتی از وقایع پیش‌آمده جلسه‌ای با آقای جان توشاک سرمربی تیم برگزار کرد که راه‌های همکاری بهتر و مؤثرتر را برای به ثمر رسیدن آرزوها و آمال هواداران و تماشاگران تراکتورسازی که همانا قهرمانی در لیگ برتر ایران و حضور شایسته و سربلند در لیگ قهرمانان آسیاست بررسی نماید.

ازآنجایی‌که هدف آقای توشاک و قول و قرار وی در حوزه قهرمانی تعریف‌شده بود، عدم همکاری فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ فوتبال با این باشگاه که 3 بازیکن خود را زودتر از موعد قانونی در اختیار تیم ملی قرار داده بود و تنها ۴۸ ساعت قبل از بازی آن‌ها را در اختیار گرفت. ضمن اینکه با درخواست یک روز تأخیر بازی تراکتورسازی با صنعت نفت موافقت نکرد، لذا آقای توشاک این رفتارها را مانعی برای رسیدن به اهداف تعیین‌شده دانست و ادامه فعالیت با چنین وضعیتی را به صلاح خود ندید. با این وصف پس از بحث و گفتگوهای مفصل در فضای کاملاً دوستانه و صمیمی درنهایت فصل جدایی فرارسید .

حال با توجه وقایع پیش‌آمده به اطلاع هواداران و علاقه‌مندان پرشور تراکتورسازی می‌رساند که تصمیمات اتخاذشده درزمینهٔ آقای جان توشاک و قطع همکاری وی با باشگاه تراکتورسازی شب گذشته دوشنبه 26/6/97 صورت گرفته و بدیهی است که قبل از این تاریخ همه اخبار منتشرشده در این زمینه حدس و گمان نویسندگانی بوده که متأسفانه جز نگرانی و آشفتگی جامعه برآیندی نداشته است.

روابط عمومی باشگاه تراکتورسازی هم با تأسی از قوانین حاکم بر فضای فرهنگی باشگاه و عدم انتشار مطالب نادرست و غیرواقعی در چند روز گذشته، هرچند موردانتقاد و بی‌مهری قرارگرفته و تهمت‌های ناروایی را متوجه خود دید، بااین‌وجود تلاش کرد تا حصول نتیجه واقعی و درست، آرامش و تمرکز تیم و باشگاه را حفظ نماید و از این طریق رسالت خود را مبنی بر پرهیز از شایعات و ارائه اطلاعات درست به مخاطبان و هواداران فهیم باشگاه محبوب تراکتورسازی به نحو احسن انجام دهد.

 

2051

نظرات ۹

 • Ehsan

  توشاک مربی بزرگی بود
  تراکتور هم بسیار تاکتیکی کار میکرد و فقط یه مشکل اونم تو دفاع داشت که مدافعا چون وظایفشون رو درست نمیفهمیدن در یارگیری اشتباه میکردن

  فقط امیدوارم مربی جدید رو نه بر اساس اسمش بلکه بر اساس ویژگی هایی مثل انگیزه، جوان بودن و ... انتخاب کنن که واقعا این موقع که اکثر لیگا شروع شده بکم سخت به نظر میرسه.
  شاید بهتره مربیمون برزیلی، آلمانی یا کروات باشه

  • ناصر

   تراکتور مربی میخاد که به فوتبال آسیا شناخت داشته باشه
   الان دیگه وقت آزمون و خطا نیست

   به نظرم رامون دیاز مربی فصل پیش الهلال که اخراجش کردن بهترین گزینه س

  • بهزاد

   نه آقا، تراکتورسازی با این همه بازیکن درجه یک و سرمایه‌گذاری بهتره یک آدم حسابی بعنوان مربی بیارن، کروات چیه؟

 • تهران تراختورچیلاری

  مرسی بابت تمامی زحماتش ولی به نظر من حق با توشاک بود فدراسیون بین تیمها فرق میذاره

  • امیر

   بیخیال چرا جو میدید؟ توشاک با فدراسیون مشکل داشته، بعد از تراکتور استعفا داده؟ بعد الآن مشکل با فدراسیون حل شده که میخواید مربی جدید بیارید؟ نه عزیز دل مشک تفکرات جناب زنوزی هستش که پول زیادی خرج کرده و میخواد زود هم نتیجه بگیره . درست مثل تیم های عربی.

 • Ali

  این دروغگوئیها حیرت آوره..مربیتونو اخراج کردید اختیارشو دارید، دیگه چرا داستانهای عجیب غریب سر هم میکنید. مالک تراکتور فکر میکنه با این دروغها میتونه حاشیه اخراج سرمربی رو کم کنه ولی مطمئن باشید بار کج به منزل نمیرسه

 • یه تراکتوری

  آقا جمع کنین.شورشو در آوردین دیگه.استاد بیانیه دادن شدن آقایون.چرا حقیقت و به هوادار نمیگین.هوادار توشاکو میخواد

 • Lord

  بزرگترین اشتباه تراکتور همین کار بود ؛ تا آخر فصل دیگه تیم نمیشه

 • حمید تیرختورچی

  متاسفانه این حقیقت تلخو باید قبول کنیم که مربیهای طراز اول فوتبال دنیا برای کار در ایران به مشکل میخورند تفکرات حرفه ای انها با تفکرات اماتور فوتبال ایران سازگار نیست توشاکم واسه همین رفت

برچسب ها