رسن: نقش هواداران در این برد پررنگ بود/ پرسپولیس ذهنیت برنده دارد

رسن-نقش-هواداران-در-این-برد-پررنگ-بود-پرسپولیس-ذهنیت-برنده-دارد

وبسایت رسمی برنامه نود - هافبک عراقی پرسپولیس ضمن تمجید از هواداران تیمش، ذهنیت برنده را عامل صعود قرمزها به مرحله بعد لیگ قهرمانان دانست.

به گزارش وب‌سایت نود و به نقل از ایسنا، تیم فوتبال پرسپولیس با ثبت اولین شکست الدحیل در این فصل لیگ قهرمانان آسیا به نیمه نهایی این رقابت‌ها راه یافت و در این مرحله باید برابر السد قطر قرار گیرد.

بشار رسن درباره برتری و صعود قرمزهای ایرانی به دور بعد گفت: در نیمه نخست روی یک ضربه شروع مجدد مرتکب اشتباه شدیم و دروازه ما باز شد. همین باعث شد تا فشار زیادی روی تیم ما باشد ولی پرسپولیس تیمی با ذهنیت برنده است. در نیمه دوم بسیار مصمم بودیم تا به بازی برگردیم و خوشبختانه همین هم شد و ما توانستیم به آنچه که می‌خواهیم در این نیمه دست یابیم.

الدحیل با ۹ برد پیاپی به این بازی رسید و امیدوار بود با برتری در این دیدار به رکورد ۱۰ برد پیاپی در لیگ قهرمانان دست یابد که موفق به این کار نشد.

هافبک عراقی در ادامه اضافه کرد: مشخص بود که الدحیل مانند شروع لیگ قهرمانان تیم قدرتمند همیشگی نبود و ما موفق به مهار آنها شدیم. باید به نقش هواداران هم اشاره کنم که حتی وقتی تیم ما عقب بود نیز به خوبی ما را تشویق کردند و باعث شدند تا ورزشگاه آزادی مکان سختی برای تیم‌های مهمان باشد. از همه هواداران تشکر می‌کنم. نقش آنها در این صعود پررنگ بود.

او در ادامه به موضوع محرومیت باشگاه از جذب بازیکن اشاره کرد و گفت: ما امسال کار سختی داشتیم و چند بازیکن اصلی خود را از دست دادیم و نتوانستیم بازیکن جدیدی هم به خدمت بگیریم و مجبور بودیم از تیم‌های جوانان باشگاه بازیکن اضافه کنیم. من خودم با مصدومیت در این دیدار بازی کردم. در بازی تیم ملی عراق مصدوم شده بودم و یکی دیگر از بازیکنان ما هم مصدوم بود. با همه این‌ها تلاش کردیم تا بتوانیم به هدفی که می‌خواهیم دست یابیم.

1870

ایسنا

نظرات ۶

 • The most RED

  دم هر کسی که تو ورزشگاه بود گرم.

 • قرمز مثل خون

  چقد تو خوبی پسر!

 • Hadi

  بعد از هوار مولا تو تنها عراقی هستی که خیلی خیلی دوستت دارم، خواهش میکنم که قراردادت رو تمدید کن و توی پرسپولیس بمون تا روزای قشنگی رو باهم رقم بزنیم

 • پرسپولیس قهرمان جام در جام آسیا

  بهترین و بی حاشیه ترین عراقی که تو ایران داره بازی میکنه با آینده درخشان ، فقط براش سخته بعد از پرسپولیس تو تیمه دیگه ای بازی کن چون بزرگتر از پرسپولیس و آسیا ندارم

 • فرشاد4تای95

  حبیبی یابشاراهلاوسهلامرحبا.هرچی برانکوبگه#

 • ارتش سرخ

  دمت گرم پسر.... تو عالی بودی....

برچسب ها