اینتر 2-1 تاتنهام؛ کامبک 6 دقیقه‌ای نراتزوری در سن سیرو

اینتر-2-1-تاتنهام؛-کامبک-6-دقیقه-ای-نراتزوری-در-سن-سیرو

وبسایت رسمی برنامه نود - اینتر در ورزشگاه سن سیرو میزبان تاتنهام است.

به گزارش وبسایت نود، در اولین هفته از مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا فصل 19-2018 و از گروه B اینتر در ورزشگاه سن سیرو میزبان تاتنهام بود. این اولین بازی اینتر بعد از 7 فصل (12-2011) در لیگ قهرمانان بود. اینتر برای پنجمین بار در حالی در مقابل تاتنهام قرار می‌گرفت که سهم هر کدام از دو تیم در 4 بازی گذشته دو برد بود.

کلمنت تورپن داور فرانسوی، وظیفه قضاوت از این دیدار را بر عهده داشت. 64123 نفر از نزدیک این مسابقه را دنبال می‌کردند.

دو تیم با این ترکیب پای به این میدان گذاشتند:

اینترمیلان (1-3-2-4):

هندانوویچ؛ اشکرینیار، دی‌فری، میراندا، آساموا؛ وسینو، بروزوویچ؛ پولیتانو، ناینگولان، پریشیچ؛ ایکاردی

تاتنهام (2-1-3-4):

ورم؛ اوریر، سانچز، فرتونگن، دیویس؛ دمبله، دایر، اریکسن؛ لاملا؛ سون، کین

نیمه اول این مسابقه با تساوی بدون گل به پایان رسید. تاتنهام نیمه دوم را بهتر آغاز کرد و در دقیقه 54 به گل رسید. یک نبرد هوایی میان اریکسن و پریشیچ در نیمه زمین اینتر با برتری اریکسن همراه شد. حرکت اریکسن به جلو با ضربه پای راست هافبک دانمارکی همراه بود که با واکنش مناسب هندانوویچ همراه بود. تعلل مدافعان اینتر در دفع توپ سرگردان با اثر لاملا همراه شد تا توپ دوباره به اریکسن رسیده و او شانس خود را برای شوتزنی مجددا امتحان کند. ضربه اریکسن بعد از برخورد با میراندا دور از دستان هندانوویچ وارد دروازه شد تا تاتنهام در سن سیرو از حریف پیش بیفتد. هندانوویچ نیز نتوانست روی شوت دوم اریکسن وانکش مناسبی از خود نشان دهد.

تاتنهام با وجود برتری یک گله موقعیت های بهتری هم در ادامه بازی داشت اما این اینتر بود که در دقیقه 86 گل تساوی را به ثمر رساند. ارسال آساموا از سمت چپ داخل قوس محوطه جریمه به ایکاردی رسید. مهاجم آرژانتینی که توسط کسی مهار نشده بود با یک والی دیدنی پای راست دور از دستان فرم توپ را وارد دروازه کرد و بازی را به تساوی کشاند.

اینتر که با این گل روحیه گرفته بود در ادامه برای زدن گل دوم تلاش های خود را دو چندان کرد و بالاخره در دومین دقیقه از 4 دقیقه وقت اضافه گل برتری را هم به ثمر رساند. کرنر ارسالی از سمت راست با ضربه سر دی‌فرای همراه بود. توپ در دهانه دروازه به وسینو رسید تا هافبک اروگوئه ای با یک ضربه سر دقیق و محکم گل دوم را هم به ثمر برساند و سن سیرو را به مرز انفجار برساند.

به این ترتیب اینتر که تا دقیقه 86 از حریف خود عقب بود، در نهایت با نتیجه 2-1 به پیروزی رسید تا با کسب 3 امتیاز، با تفاضل گل کمتر نسبت به بارسلونا در رده دوم گروه قرار گیرد. بازی بعدی اینتر در لیگ قهرمانان، دو هفته دیگر در هلند و برابر پی اس وی آیندهوون خواهد بود.

7712

اختصاصی

نظرات ۳

 • wolf

  هفت ساله منتظرم بیایم لیگ قهرمانان
  این بهترین بازگشت ممکن بود
  زنده باد اینتر

 • Forza juve

  هیچ جوره اینترو دوس ندارم و براش احترام قائل نیستم،ولی واقعا فورزاا :-) باید به انگلیسیای مغرور نشون داد کت تن کیه ;-)

  تیمهای انگلیسی بعد از خداحافظی امثال جرارد و لمپارد و کمپل و بکهام=منتخب بازیکنان نقاط مختلف جهان+مشتی مرده ی متحرک که فقط با اصول اولیه فوتبال آشنا هستن و روی کرنرا کارکرد دارن.:-)

 • حامد مسی عشق آرژانتین

  تاتنهام هم دست به کامبک خورش ملسه، اون از دور قبل اینم تو گروهی این دوره

برچسب ها