خلعتبری: در تدارک برد تراکتورسازی هستیم

خلعتبری-در-تدارک-برد-تراکتورسازی-هستیم

وبسایت رسمی برنامه نود - مهاجم تیم فوتبال پدیده گفت: اسپانسر باشگاه قول‌هایی داده که این قول‌ها عملی نشده است ما پنج بازی را در لیگ برده‌ایم و یک بازی هم در جام حذفی پیروز شده‌ایم اما اتفاقی نیفتاده و بازیکنان هم از این موضوع ناراحت هستند. 

به گزارش وب‌سایت نود و به نقل از فارس، محمدرضا خلعتبری با اشاره به مشکلات باشگاه پدیده مشهد، گفت: مشکلاتی وجود دارد که واقعاً تأثیرگذار است سخت است که ما این شرایط را تحمل کنیم ولی از طرف دیگر بازیکنان می‌دانند که بازی مهمی با تراکتورسازی داریم و از سوی دیگر هم یحیی گل‌محمدی تلاش می‌کند که مشکلات ما حل شود.

وی افزود: اسپانسر باشگاه قول‌هایی داده که تا الان این قول‌ها عملی نشده است ما پنج بازی را در لیگ برده‌ایم و یک بازی هم در جام حذفی پیروز شده‌ایم اما اتفاقی نیفتاده و بازیکنان هم از این موضوع ناراحت هستند. بچه‌های تیم هم می‌دانند وطنخواه و سرآسیایی در حال تلاش هستند ولی فقط حرف زدن فایده ندارد و بعضی مواقع باید عمل کرد.

خلعتبری با اشاره به بازی تیمش با تراکتورسازی تبریز گفت: ما بازی سختی در پیش داریم و از یک سو گل‌محمدی به فکر مسائل و مشکلات مالی بازیکنان است و از یک سوی دیگر به فکر مسائل فنی. طبعاً این موضوعات تأثیرگذار است. گل‌محمدی هم از این اتفاقات ناراحت است و البته حق دارد ولی ما وعده کرده‌ایم تا بازی با تراکتورسازی با قدرت تمرین کنیم چون می‌دانیم آنها شرایطی دارند که برای امتیاز گرفتن به زمین خواهند آمد. انشاءالله این هفته هم به خوبی و خوشی تمام شود و بازی را ببریم تا ببینیم چه اتفاقی رخ خواهد داد.

وی در خصوص اینکه گفته می‌شد قرار است بازیکنان پدیده به خاطر مشکلات مالی تمرین نکنند، گفت: این گونه نیست و قرار نبود به خاطر مسائل مالی خدای ناکرده سوءاستفاده‌ای کنیم، ناراحتی بازیکنان زیاد است و ما تلاش می‌کنیم هفته به هفته کار را پیش ببریم. در این بین هم فقط شهردار مشهد از ما حمایت کرده که جا دارد از او تشکر کنم چون از ابتدای فصل تاکنون در کنار ما بوده، امیدوارم این اتفاق بیفتد و او باز هم در کنار ما باشد.

خلعتبری در پایان، گفت: پدیده از نظر فنی شرایط خوبی دارد و همه چیز سر جایش است بازیکنان وظایف خود را به نحو احسن انجام می‌دهند و امیدوارم که باشگاه به وعده‌هایی که داده عمل کند.

1870

 

فارس

نظرات ۰

اولین نظر را ثبت کن

برچسب ها