آلگری: یک حرکت اشتباه می‌تواند کشنده باشد

آلگری-یک-حرکت-اشتباه-میتواند-کشنده-باشد

وبسایت رسمی برنامه نود - آلگری به شاگردانش درباره لیگ قهرمانان اروپا هشدار می‌دهد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فوتبال ایتالیا، یوونتوس امشب در نخستین بازی خود از مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا فصل 19-2018 در مستایا مهمان والنسیا خواهد بود. ماسیمیلیانو آلگری سرمربی بیانکونری درباره این مسابقه هشدار می‌دهد که یوونتوس حق باختن ندارد.

به نقل از اسکای، آلگری در این باره می‌گوید:

ما با فرمی خوب بعد از 4 پیروزی متوالی در سری آ پای به این مسابقه می‌گذاریم. باید آگاه باشیم و برای صعود به سختی تلاش کنیم، چرا که در گروهی متعادل قرار گرفته ایم. والنسیا و منچستریونایتد هر دو تجربه زیادی در لیگ قهرمانان دارند. 

بازی در این استادیوم کار آسانی نیست. شانس صعود ما ارتباط زیادی به نتیجه این مسابقه دارد چرا که اگر پیروز شویم، مسیر هموارتری در پیش رو خواهیم داشت. 

بدون فراموش کردن یانگ بویز، ما در گروهی سه تیمی حضور داریم و یک حرکت اشتباه می‌تواند مسیر و شرایط را تحت تاثیر قرار دهد. 

هنوز تصمیم نگرفته ام که با 2 یا 3 هافبک میانی بازی کنیم. می‌دانیم والنسیا بازی فشرده ای ارائه می‌دهد و با بازیکنانی تکنیکی و سریع، به قلب دفاع می‌زند. ما نباید به آن ها اجازه چنین کاری را بدهیم چرا که در محیطی بازی می‌کنیم که فشار رفته رفته افزایش می‌یابد. 

7712

اختصاصی

نظرات ۰

اولین نظر را ثبت کن

برچسب ها