پیتر چک: از آینده ام در آرسنال مطمئن نیستم

پیتر-چک-از-آینده-ام-در-آرسنال-مطمئن-نیستم

وبسایت رسمی برنامه نود - پیتر چک مطمئن نیست که بعد از پایان این فصل هم در آرسنال باشد.

به گزارش وبسایت نود، پیتر چک که در این فصل روزهای خوبی را هم در آرسنال نداشته و هنوز نتوانسته خودش را با سبک امری تطبیق دهد. درباره آینده اش در آرسنال مطمئن نیست. این در حالی است که کمتر از 12 ماه به پایان قرارداد فعلی او باقی مانده و هنوز پیشنهاد جدیدی برای تمدید قرارداد به وی ارائه نشده است. چک 36 ساله در این باره می گوید:

من در فصل آخر قراردادم با آرسنال هستم، بنابراین فکر می کنم آینده ام به این بستگی دارد که در طول فصل چطور عمل کنم و چقدر آماده باشم. آن وقت خواهیم دید چه خواهد شد. وقتی بازیکنان جدیدی به تیم اضافه می کنید، می خواهید ترکیب تیم را تقویت کنید و بهبود بخشید. اکنون هم برند در تیم حضور دارد، او هر روز تمرین می کند و رقابت در درون دروازه شکل گرفته است. من هم باید هر روز سخت تمرین و تلاش کنم تا مطمئن شوم مربی من را انتخاب می کند، البته که بحث رقابت و آمادگی نیز مطرح است. مسئله دروازه بانی موضوعی پیچیده در فوتبال است، چرا که فقط یک نفر درون دروازه قرار می گیرد، بنابراین رقابت سخت تر و پیچیده تر است. در حال حاضر من بازی می کنم و امیدوارم مربی از شرایطم راضی باشد.

نمی دانم تا کی به بازی کردن ادامه خواهم داد، ولی انگیزه همیشه مسئله مهمی در بازی ام بوده و هست. هیچوقت با 95 درصد انگیزه به میدان نمی روم، باید همیشه 100 درصد انگیزه داشته باشم. بنابراین تا زمانی که انگیزه و انرژی برای بازی داشته باشم، به بازی کردن ادامه خواهم داد.

1878

اختصاصی

نظرات ۰

اولین نظر را ثبت کن

برچسب ها