شروع مذاکرات بارسلونا با پدیده 20 ساله برزیلی

شروع-مذاکرات-بارسلونا-با-پدیده-20-ساله-برزیلی

وبسایت رسمی برنامه نود - پدرینیو جدیدترین هدف بارسلونا در نقل و انتقالات است.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از گل، بارسلونا مذاکرات خود را با پدرینیو، هافبک 20 ساله و برزیلی باشگاه کورینتیانس آغاز کرده است. قیمت او در حدود 25 میلیون یورو برآورد شده و گفته شده تیم های دیگری در اروپا نیز عملکرد وی را زیر نظر گرفته اند.

صدرنشین کنونی لالیگا به دنبال جذب بازیکنان مدنظر خود در نقل و انتقالات بعدی است  و آندره کوری، مسئول بخش آمریکای لاتین خود را برای پرس و جو پیرامون وضعیت پدرینیو، به دیدار مسئولان کورینتیانس فرستاده است. 

با این حال، بارسا برای جذب پدرینیو رقابت سختی با پاریسن‌ژرمن و شاختار دونستک خواهد داشت که به جذب وی لینک شده اند. کورینتیانس قیمت پدرینیو را 25 میلیون یورو تعیین کرده است.

پست اصلی وی وینگر راست است اما پدرینیو توانایی بازی در پست های تهاجمی دیگر را هم دارد. او در این فصل به یکی از بازیکنان ثابت کورینتیانس تبدیل شده و در 28 بازی، از جمله 6 بازی در کوپا لیبرتادورس، به میدان رفته است. او هنوز موفق به گلزنی در این بازی ها نشده اما 3 پاس گل به نام خود ثبت کرده است.

پدرینیو که تا سال 2020 با کورینتیانس قرارداد دارد، هنوز به هیچ یک از رده های سنی تیم ملی برزیل ذعوت نشده است. بارسا در 12 ماه گذشته بازیکنانی چون مالکوم، آرتور ملو و فلیپه کوتینیو را جذب کرده و حال قصد دارد با جذب پدرینیو، به روند خریدهای برزیلی خود ادامه دهد.

7712

اختصاصی

نظرات ۰

اولین نظر را ثبت کن

برچسب ها