رکورد منفی منچسترسیتی در بین تیم های انگلیسی؛ 4 شکست متوالی در لیگ قهرمانان!

رکورد-منفی-منچسترسیتی-در-بین-تیم-های-انگلیسی؛-4-شکست-متوالی-در-لیگ-قهرمانان

وبسایت رسمی برنامه نود - منچسترسیتی پپ گواردیولا یک رکورد منفی را در لیگ قهرمانان خلق کرد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از مترو، در یکی از مسابقات هفته اول لیگ قهرمانان اروپا فصل 19-2018 و در گروه F، منچسترسیتی در ورزشگاه اتحاد میزبان لیون بود و در کمال ناباوری با نتیجه 2-1 مغلوب تیم فرانسوی شد. گل های مکسول کورنت و نبیل فکیر در همان نیمه اول لیون را با دو گل برتری به رختکن فرستاد و گل برناردو سیلوا در دقیقه 67، تنها توانست اختلاف را به حداقل بکشاند. 

اما با این باخت یک رکورد منفی برای منچسترسیتی به ثبت رسید. به استناد آمار اوپتا، منچسترسیتی به نخستین تیم انگلیسی تبدیل شد که در رقابت های لیگ قهرمانان اروپا در 4 بازی متوالی شکست می‌خورد.

اولین شکست از این سری در بازی برگشت مرحله یک هشتم نهایی فصل 18-2017 و در برابر بازل رخ داد. سیتی که با برتری 4-0 در سنت یاکوپ پارک سوئیس با خیالی راحت پا به اتحاد گذاشته بود، با نتیجه 2-1 مغلوب تیم سوئیسی شد و در مجموع با برتری 5-2 به مرحله یک چهارم نهایی رسید.

سیتیزن ها در مرحله بعد در برابر لیورپول قرار گرفتند. بازی رفت در آنفیلد با برتری 3-0 قرمزها به پایان رسید و بازی برگشت در اتحاد هم با برتری 2-1 لیورپول همراه بود تا این لیورپولی ها باشند که با برتری 5-1 در مجموع دو دیدار به نیمه نهایی می‌رسند. 

حال با شکست 2-1 مقابل لیون، چهارمین شکست متوالی سیتی در اروپا و سومین شکست متوالی در اتحاد با نتیجه 2-1 ثبت شد. البته این شکست نباید نگرانی خاصی برای گواردیولا ایجاد کند چرا که هنوز 5 بازی دیگر در مرحله گروهی باقی مانده و سیتی با جبران این نتیجه برابر هوفنهایم و شاختار دونتسک می‌تواند شانس خوبی برای صعود به عنوان سرگروه داشته باشد.

7712

اختصاصی

نظرات ۰

اولین نظر را ثبت کن

برچسب ها