ایسکو جای رونالدو را پر می‌کند؟/اولین گل کاشته بعد از دو سال

ایسکو-جای-رونالدو-را-پر-میکند؟اولین-گل-کاشته-بعد-از-دو-سال

وبسایت رسمی برنامه نود - رئال بعد از 2 سال در لیگ قهرمانان با ضربه ایستگاهی به گل رسید.

به گزارش وبسایت نود، در یکی از مسابقات هفته اول از مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا 19-2018 در گروه D، رئال مادرید در سانتیاگو برنابئو به مصاف آاس رم رفت و با نتیجه 3-0 به برتری رسید تا در شبی که کریستیانو رونالدو در مستایا با کارت قرمز مستقیم از زمین بازی اخراج شد، رئال به روزهای خوب بدون ستاره پرتغالی ادامه دهد.

یکی از اتفاقات خوشایند برای طرفداران رئال در این مسابقه، گلزنی رئال بدون رونالدو از روی ضربه ایستگاهی بود. گل اول رئال در ابن مسابقه از روی کاشته دیدنی ایسکو در واپسین لحظات نیمه اول به ثمر رسید. این اولین گل رئال از روی ضربات ایستگاهی در لیگ قهرمانان بعد از 2 سال (و دقیقا 24 بازی) بود. 

رئال آخرین بار در روز 14 سپتامبر 2016 و در اولین بازی از مرحله گروهی فصل 17-2016، با ضربه ایستگاهی کریس رونالدو به گل دست یافت. رئال که در آن بازی با یک گل از اسپورتینگ لیسبون عقب بود، با کاشته رونالدو در دقیقه 89 به بازی بازگشت و در نهایت با گل دقیقه 94 آلوارو موراتا سه امتیاز شیرین این مسابقه را از آن خود کرد. 

بعد از این گل اما رئال در این دو سال و با وجود حضور خود رونالدو نتوانسته بود در این مسابقات از این طریق به گل دست یابد تا قرعه بعد از 24 بازی به نام ایسکو بیفتد. البته ایسکو پیش از این توانایی خود را روی گلزنی از ضربات شروع مجدد نشان داده بود. او یک بار دیگر در آپریل سال جاری به همین شیوه دروازه مالاگا را در ورزشگاه لاروسالدا باز کرده بود.

گل او در مقابل رم البته مشابه همان گلی بود که او در سپتامبر 2017 و در دیدار اسپانیا مقابل ایتالیا در مقدماتی جام جهانی 2018 در همین ورزشگاه به ثمر رسانده بود. با در نظر گرفتن این آمار می‌توان نشان داد ایسکو می‌تواند به خوبی جای خالی رونالدو را در هنگام اعلام ضربات ایستگاهی پر کند.

7712

اختصاصی

نظرات ۰

اولین نظر را ثبت کن

برچسب ها