ادعای نشریه انگلیسی: رونالدو مشکلی برای همراهی یوونتوس در مقابل منچستر نخواهد داشت

ادعای-نشریه-انگلیسی-رونالدو-مشکلی-برای-همراهی-یوونتوس-در-مقابل-منچستر-نخواهد-داشت

وبسایت رسمی برنامه نود - به نظر نمی‌رسد یوفا قصد تشدید محرومیت رونالدو را داشته باشد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از تایمز، در جریان بازی دو تیم والنسیا و یوونتوس در ورزشگاه مستایا، کریس رونالدو بعد از درگیری با جیسون موریو مدافع والنسیا با کارت قرمز مستقیم فلیکس بریش مواجه و از زمین مسابقه اخراج شد. این طور به نظر می‌رسید که رونالدو قصد داشته موریو را با گرفتن موی سر از زمین بلند کند.

این کارت قرمز مستقیم او را از بازی بعدی یوونتوس در برابر یانگ بویز در روز دوم اکتبر محروم می‌کند. اما یوفا این قدرت را دارد تا در صورت تشخیص خشونت آمیز بودن حرکت او را با محرومیت های بیشتری مواجه کند. بعد از بازی با یانگ بویز، یوونتوس در دو بازی پشت سر هم در روزهای 23 اکتبر و 7 نوامبر با منچستریونایتد دیدار خواهد داشت و این احتمال وجود داشت تا یوفا با اعمال نفوذ، رونالدو را از دو یا حداقل یکی از این بازی ها نیز محروم کند اما تایمز اعتقاد دارد یوفا قصد تشدید این محرومیت را نداشته و رونالدو در هر دو بازی مقابل منچستریونایتد در دسترس خواهد بود.

نهاد انضباطی و اخلاقی یوفا پرونده ای را در این راستا گشوده و قرار است رای خود را 7 روز دیگر اعلام کند. 

عدم تشدید محرومیت رونالدو خبر خوبی برای یوونتوس خواهد بود. رونالدو که شروع سختی در ایتالیا داشت، در بازی مقابل ساسولو بالاخره موفق به گلزنی شد و در بازگشت به لیگ قهرمانان، می‌تواند در مقابل تیمی قرار گیرد که 6 سال در آن حضور داشت.

7712

اختصاصی

نظرات ۰

اولین نظر را ثبت کن

برچسب ها