پرز: رونالدو به خاطر دلایل شخصی از رئال مادرید رفت؛ او پس از دی استفانو بهترین بازیکن تاریخ ما است

پرز-رونالدو-به-خاطر-دلایل-شخصی-از-رئال-مادرید-رفت؛-او-پس-از-دی-استفانو-بهترین-بازیکن-تاریخ-ما-است

وبسایت رسمی برنامه نود - رییس رئال مادرید اذعان کرده کریستیانو رونالدو به دلایل شخصی تصمیم به ترک این باشگاه گرفت. 

به گزارش وبسایت نود، فلورنتینو پرز در جلسه روز جمعه اعضای باشگاه رئال مادرید درباره جدایی بحث برانگیز کریستیانو رونالدو با مبلغ ۱۰۰ میلیون یورو توضیح داد. 

پرز به نقل از نشریه آس گفته:

کریستیانو رونالدو بنا به دلایل شخصی قصد ترک تیم را داشت. در تاریخ رئال هیچ بازیکنی با رقم ۱۰۰ میلیون یورو جدا نشده بود. البته ما پیشنهاد دیگری هم برای او نداشتیم. تنها می توانیم از رونالدو بابت زحماتش تشکر کنیم. او پس از دی استفانو بهترین بازیکن تاریخ رئال است و اینجا همیشه خانه او باقی می ماند. 

۲۰۳۱

اختصاصی

نظرات ۶

 • اميرطاهاتاجي تا ابد آبي

  پرز
  اگه راه برخورد با اسطوره هاي باشگاه رو ياد بگيره
  ديگه واقعا مديري بالاي دستش نيس..
  متاسفانه تو بحث برخورد با اسطوره نمره هاش خوب نيس ...

  • احمد

   واقعا جناب پرز جدایی رونالدو-کاسیاس که دو اسطوره تاریخ باشگاه هستن بخاطر دلایل شخصی بوده و اتفاقا هیچ یک از مدیرای حتی رده پایین هم برای اونها مراسم خداحافظی و تجلیل برگزار نکرده!!!
   کاملا مشخصه دلایل شخصی بوده و مدیریت هیچ تاثیری نداشته!!!!

 • htc

  با احترام به تمامی بزرگان فوتبال به نظرم تیر بور بزرگترین بازیکن تاریخه.پله:زمانیکه مردم در مورد بهترین بازیکن فوتبال صحبت می کنند، نام پله و مارادونا را می آورند، اما برای من آلفردو دی استفانو بهترین بازیکن تمام ادوار فوتبال می باشد.

 • فرهام

  رونالدو رو نباید بادهیچکس مقایسه کرد رونالد و مسی هیچ وقت تکرار نخواهند شد

 • مرتضی

  پس از دی استفانو-او پیشنهاد دیگه ای نداشت-کلا زد تارومارش کرد .رئالیا خودشون به خودشون رحم نمی کنن

 • حمید مسی

  پرز:پنالفسایدانو پس از دی استفانو بهترین بازیکن تاریخ رئال است!اونوقت بعضی کودکان میگن بهترین بازیکن تاریخه!وقتی در بازی با والنسیا اخراج شد یوونتوس بهتر کار کرد و برنده شد.من نمیدونم یووه این اسطوره شش قدم را برای چی میخواست؟اگه به گلزنی تو شش قدمه و 2 قدمی دروازس(بازی با ساسولو)همون هیگواین بود و بهتر کار میکرد.تو بازی با ساسولو چندین بار اون پاش به اون پاش گفت زکی.چرا نمیخواید قبول کنین این آقا فقط یه گلزنه داخل محوطست؟تازه همونم دیگه از پسش بر نمیاد و در بازی با ساسولو چندین موقعیت دروازه خالی را خراب کرد
  "عشق و سلطان قلبم، لیونللللللللللل مسییییییییییی"=بهترین بازیکن جهان و تاریخ
  رونالدو=دایویانو=پنالفسایدانو=پنالتیانو=دروازه خالی=یه نفر را نمیتونه دریبل کنه و 5 متر با توپ راه بره زمین میافته=آماده خور به تمام معنا=پاس رونالدینیویی و بساط خنده=سایه زن==تازگیا ریباند گل

برچسب ها