یزدی: برخی استقلال خوزستان را نامزد سقوط می‌دانستند اما حالا باید به ما احترام بگذارند

یزدی-برخی-استقلال-خوزستان-را-نامزد-سقوط-میدانستند-اما-حالا-باید-به-ما-احترام-بگذارند

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: از ابتدا برای دیدار با ذوب آهن برنامه داشتیم، همه باید به استقلال خوزستان احترام بگذارند.

به گزارش وبسایت نود، یزدی سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان در خصوص پیروزی مقابل ذوب آهن اصفهان اظهار داشت: ما امروز ناراحت شدیم بابت اتفاقی که برای مردم اهواز افتاد جا دارد تسلیت بگویم به خانوده های این عزیزان، اما در خصوص این بازی باید بگویم که بازی سختی مقابل ذوب آهن داشتیم ذوب آهن تیم باکیفیتی است و ما از ابتدا برای این دیدار برنامه داشتیم.

سرمربی استقلال خوزستان در ادامه گفت: خوشحالم که توانستیم با برد مقابل ذوب آهن دل مردم اهواز را شاد کنیم در این بازی بسیار خوب عمل کردیم و از ابتدا به دنبال این بودیم با برنامه مقابل ذوب آهن برویم . خوشحالم که توانستیم از موقعیت‌هایمان استفاده کنیم و به گل برسیم.

وی تاکید کرد: من این نوید را داده بودم که از هفته پنجم شکل و شمایل تیم بهتر می‌شود. نیاز داشتیم در این چند هفته از لحاظ روحی و روانی کار کنیم. این پیروزی در آینده به ما کمک خواهد کرد که عملکرد بهتری داشته باشیم. با پیروزی مقابل ذوب آهن از لحاظ روحی و روانی بهتر شدیم تا بتوانیم در ادامه عملکرد خوبی داشته باشیم. همه باید به استقلال خوزستان احترام بگذارند چرا که تیم قابل احترامی هستیم.

یزدی در پایان گفت: این نوید را داده بودم که استقلال خوزستان پتانسیل خوبی دارد. خیلی‌ها قبل از آغاز لیگ تیم ما را جزء کاندیدهای سقوط به دسته اول می‌دانستند ولی حالا می‌بینید که می‌توانیم عملکرد خوبی داشته باشیم و در آینده هم بهتر خواهیم شد. 

 

1004

 

فارس

نظرات ۲

  • 10-10-3

    شب بلندست و قلندر بیدار.....

  • کی روش

    یزدی بی خودی زور نزن سقوط میکنید

برچسب ها