دایی: ترابی ذهنش درگیر پرسپولیس است اما به او نیاز داریم

دایی-ترابی-ذهنش-درگیر-پرسپولیس-است-اما-به-او-نیاز-داریم

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: نیمه دوم هم شاهکار داوری را دیدیم که مدافع ما اخراج شد.

به گزارش وبسایت نود، علی دایی بعد از برد ۲ بر یک مقابل نفت مسجدسلیمان در نشست خبری اظهار داشت: اول از همه دوست داشتم حادثه تروریستی و شهادت چند نفر از هموطنانم را تسلیت بگویم و متاسفانه چنین حادثه ای قبل از بازی رخ داد و فکرمان را مشغول خودش کرد. در نیمه اول در حدو اندازه خودمان نبودیم و نتوانستیم کارهایی که در تمرین انجام دادیم را اجرا کنیم. نیمه دوم هم شاهکار داوری را دیدیم که مدافع ما اخراج شد. داوری کیفیت بازی را پایین آورده بود.

وی افزود: بعد از اخراج بازیکنان و ۱۰ نفره شدن تیم خوشبختانه بازیکنان به خودشان آمدند و ۲ گل زدیم خدا را شکر که کسی نتوانست این ۳ امتیاز را از ما بگیرد. امتیازهایی که خیلی به دردمان می‌خورد را گرفتیم. از این به بعد باید دعا کنیم حتی برای داوری هم دعا کنیم که ان‌شاءالله درست قضاوت کنند و دیگر چنین اتفاقاتی رخ ندهد. بازیکنان ما هم با دل و جان بازی را پشت سر گذاشتند.

دایی تصریح کرد: وقتی ۱۰ نفره شدیم تیمی که ۱۱ نفر دارد راحت‌تر می‌تواند حفظ توپ کند بنابراین بعد از اخراج مجبور شدم سیستم تیم را تغییر بدهم و از ۴-۴-۲ تبدیل به ۴-۴-۱ کنم و ترابی را از زمین بیرون کشیدم و بازیکنانی که سرزن‌تر بودند را وارد میدان کردم خدا را شکر که توانستیم ۳ امتیاز این بازی را بگیریم.

وی درباره وضعیت مهدی ترابی و اینکه به نظر می‌رسد ذهن او به سمت پرسپولیس است، اظهار داشت: او می‌تواند بازیکن تأثیرگذاری باشد اما وقتی بازیکنی از نظر ذهنی درگیر پرسپولیس است این مسئله باعث می‌شود تا از نظر فکری و روحی یک بازیکن تمرکزش را از دست بدهد و درست کار نکند. ترابی سال قبل برای ما زحمات زیادی کشید و امسال هم بعد از بازگشت از تیم ملی عالی بود اما امروز به خاطر ۱۰ نفره شدن تیم او را تعویض کردم و مطمئناً ترابی در آینده به ما کمک زیادی خواهد کرد چرا که او کاپیتان تیم ما است و به او نیاز داریم.

دایی درباره اینکه آیا با ترابی برای بهتر شدن صحبت کرده یا نه، افزود: من تمرینات بازیکنان را می‌بینم. ترابی بازیکن بزرگ و ملی‌پوشی است. اما با او صحبت نکرد‌ه‌ام و اجازه داده‌ام تا به خودش بیاید. او هرچه آماده‌تر به پرسپولیس برود به سود خودش است و جایگاه بهتری به دست می‌آورد اما اگر نیاز باشد با او صحبت می‌کنم.

وی در خصوص وضعیت چمن ورزشگاه دستگردی هم اظهار داشت:‌این زمین نسبت به سال قبل بدتر شده و کیفیت لازم را ندارد. امیدوارم مسئولان کاری کنند و همت کرده تا شرایط بهتر شود.

 

1004

 

فارس

نظرات ۱۰

 • مهدی

  اون موقع که خودتون دو دستی دادینش پرسپولیس باید فکره این روزا رو هم میکردین تو ایران این فرهنگ هیچ وقت جا نمیوفته که تیم یه بازیکن از قبل معلوم باشه و بخواد قرضی جایه دیگه بازی کنه تقریبا این حرفارم راجبه رفیعی میزنن

  • حمید

   دلیلش اینه که این حرفا رو استقلالی ها فقط میزنند بخاطر دلخوشی خودشون اینارو میگن البته اگه همین الان پرسپولیس سپاهان سایپا پدیده از لیگ کنار بکشن بازم استقلال قهرمان نمیشه

  • ایمان۰۴

   از کنترل باشگاه سایپا خارج بود دستور از بالا بود

  • ایدا سادات قیطریه 1380

   سوختی ندادن به شیشتقلال

  • محمد از کرج

   متاسفانه پرسپولیس با ابزارهای رسانه ای اش جوری خودش رو در جامعه جا انداخته که گویی با محروم بودن نیم فصلی از پنجره نقل وانتقال مظلوم ترین تیم بوده و استقلال در جایگاه ظالم و قلدر قرار دارد و اینگونه سو استفاده میکند و نتیجه میگیرد با مظلوم نمایی،،!!
   ولی آن زمانکه استقلال از پنجره محروم بود ولی این خبرها نبود..

  • کسی که رفته دسته سه حق اظهار نظر نداره

   شما جپارف دادین سپاهان قرضی بد نبود الان بد شده شرط میبندم دربی برگشت یه گل میزنه اشکتونو در میاره بسوزین

 • سهیلا

  بله درسته ذهن سروش هم در گیر بود که 3 امتیاز پرسپولیس گرفت

  • salem

   اخعی طفلکی
   هنوزم داری میسوزی مگه
   عیب نداره خدابزرگه...

  • kamran

   شما خوبین!

 • سومالی های شیش تایی

  بوی سوختی از نظرات استقلالی ها میاد یکی زنگ بزنه اتش نشانی

برچسب ها