شکست خانگی برایتون مقابل تاتنهام در حضور ۱۷ دقیقه‌ای جهانبخش

شکست-خانگی-برایتون-مقابل-تاتنهام-در-حضور-17-دقیقهای-جهانبخش

وبسایت رسمی برنامه نود - تیم برایتون در خانه مغلوب تاتنهام شد. 

به گزارش وبسایت نود، تیم های برایتون و تاتنهام از هفته ششم لیگ برتر در ساعت ۲۰ به مصاف هم رفتند که این بازی در نهایت با نتیجه ۱-۲ به سود تاتنهام به پایان رسید تا این تیم پس از دو شکست پیاپی در لیگ برتر طعم پیروزی را بچشد. 

تیم تاتنهام در دقیقه ۴۲ صاحب ضربه پنالتی شد که هری کین توانست آن را به گل تبدیل کند. تیم مهمان در دقیقه ۷۶ توسط اریک لاملا که به جای سان هیونگ مین به بازی آمده بود به گل دوم خودش هم رسید. برایتون در دقیقه ۹۳ توسط ناکرت توانست یکی از گل های خورده را جبران کند اما در نهایت بازنده این بازی شد. 

علیرضا جهانبخش در دقیقه ۷۳ با تصمیم سرمربی برایتون به جای سولی مارچ به بازی آمد و در ثانیه های پایانی بازی یک موقعیت خوب برای ناکرت فراهم کرد اما ضربه این بازیکن توسط دروازه بان تاتنهام مهار شد. 

۲۰۳۱

 

اختصاصی

نظرات ۴

 • Hossein

  خیلی خوب بازی کرد حقشه تو ترکیب اصلی باشه ولی ناکارت خیلی عالیه و کارش خیلی سخته مگر اینکه پستشو عوض کنه

 • ایـــ ــرانـ

  جهانبخش فکر می کرد در برایتون خیلی زود در ترکیب ثابت قرار خواهد گرفت و به همین دلیل هم برایتون رو به لستر ترجیح داد ولی متاسفانه اینجا هم نهایتا ده پونزده دقیقه بیشتر بهش بازی نمیرسه و به نظر من احتیاج به شانس هم داره که خودش رو به مربی تحمیل کنه چرا که در تیمی مثل برایتون معمولا سخت میشه در دقایق پایانی کار خاصی کرد به نظر من جهانبخش اگر به لستر هم میرفت تقریبا همین وضعیت رو داشت با این تفاوت که لستر تیم قویتریه و اعتبار بیشتری به جهانبخش میداد

  • فوتبالی-قدیمی

   قطعا خودش صلاح خودش رو بهتر می دونه ولی با خروج ریاض مارز، شانس بیشتری برای فیکس بودن داشت. شاید برای همین بود که به قول خودش اونجا پول بیشتری هم بهش می دادن. اینجا حالا تا بیاد توی ترکیب جا بیفته باید بیاد جام ملتها و بعد از اون دوباره کلی طول می کشه تا به ترکیب اصلی برسه. آخرش هم معلوم نیست که تیم توی لیگ برتر بمونه ولی خوبی لستر این بود که حتما توی لیگ می موندو فرصت بیشتری برای دیده شدن داشت. به هرحال برای موفقیتش دعا می کنیم.

 • حسن

  نه بازی تیم برایتون چنگی به دل زد و نه بازی جهانبخش که در اکثر دقایق بازی محو شده بود.
  اگر درخشش دروازبانشون نبود گلهای بیشتری دریافت میکردند.
  به نظر میرسه وضعیت جهانبخش تا چند بازی آینده نیز به همین منوال خواهد گذشت. و برایتون هم جزو چند تیم انتهای جدول خواهد بود.

برچسب ها