رئال مادرید 1-0 اسپانیول؛ آسنسیو تفاوت را رقم زد

رئال-مادرید-1-0-اسپانیول؛-آسنسیو-تفاوت-را-رقم-زد

وبسایت رسمی برنامه نود - رئال مادرید با تک گل آسنسیو، موفق شد از سد اسپانیول بگذرد.

به گزارش وبسایت نود، رئال مادرید با وجود برتری خفیف مقابل اسپانیول، توانست سه امتیاز این دیدار خانگی را به دست آورد و حالا با 13 امتیاز فعلاً صدرنشین لیگ باشد.

در پنجمین و آخرین مسابقه شنبه شب از هفته پنجم لالیگا، رئال مادرید در خانه پذیرای اسپانیول بود. یاران لوپتگی در نیمه اول موقعیت های بیشتر و بهتری نسبت به حریف داشتند و می توانستند بیش از یک گل وارد دروازه میهمان کنند، اما در تنها نوبت، اسنسیو بود که توانست دروازه اسپانیول را بگشاید. بعد از چندین فرصت از دست رفته، بالاخره در دقیقه 41 مسابقه بود که آسنسیو گلزنی کرد تا رئال مادرید برنده به رختکن برود. حرکت در میانه های زمین از مودریچ آغاز شد و توپ به بنزما رسید، بعد از یک رفت و برگشت، دوباره مودریچ صاحب توپ شد، او در موقعیتی خوب در گوشه محوطه، آسنسیو را صاحب توپ کرد و این بازیکن با یک ضربه بغل پای زمینی توپ را به گوشه دروازه فرستاد و بازی 1-0 شد.

در نیمه دوم بازی، اسپانیول نمایش بهتری داشت و چندین فرصت خوب هم به دست آورد که در گل کردن این موقعیت ها ناکام بود. در نهایت رئال مادرید در شبی که می توانست گل های بیشتری بزند و البته اسپانیول هم فرصت جبران داشت، به یک برتری خفیف ولی ارزشمند رسید تا چهارمین برد فصل را به دست آورد و 13 امتیازی شود.

1878

اختصاصی

نظرات ۰

اولین نظر را ثبت کن

برچسب ها