هافبک تازه وارد برزیلی، پانصدمین گلزن تاریخ منچستریونایتد

هافبک-تازه-وارد-برزیلی-پانصدمین-گلزن-تاریخ-منچستریونایتد

وبسایت رسمی برنامه نود - فرد در بازی مقابل وولورهمپتون به پانصدمین گلزن تاریخ شیاطین سرخ تبدیل شد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از گل، در یکی از مسابقات هفته ششم لیگ برتر انگلیس شنبه و در ورزشگاه اولدترافورد منچستریونایتد میزبان وولورهمپتون بود و در پایان با تساوی 1-1 مقابل مهمان خود متوقف شد. گل اول این مسابقه را فرد، هافبک برزیلی شیاطین سرخ وارد دروازه روی پاتریسیو کرد تا به این ترتیب در یک رکورد جالب سهیم شود.

به استناد آمار اوپتا، فرد با این گل به پانصدمین گلزن متفاوت تاریخ باشگاه منچستریونایتد تبدیل شد. البته در این جدول بازیکنانی که در مقابل یونایتد گل به خودی زده اند، محاسبه نشده اند.

فرد در تابستان با 52 میلیون پوند از شاختار به یونایتد پیوست. او در دو پیروزی اخیر منچستر مقابل برنلی و واتفورد نیمکت نشین بود اما در جریان برتری 3-0 یونایتد مقابل یانگ بویز به ترکیب بازگشت و 69 دقیقه به میدان رفت. او بازی مقابل وولوز را نیز از ابتدا آغاز کرد و در دقیقه 63 جای خود را به آنتونی مارسیال داد.

وین رونی، ستاره سابق یونایتد که اکنون در دی‌سی یونایتد آمریکا بازی می‌کند با زدن 253 گل در فاصله سال های 2004 تا 2017 برترین گلزن تاریخ منچستریونایتد محسوب می‌شود و سر بابی چارلتون با 249 گل در فاصله سال های 1956 تا 1973 در رده دوم قرار دارد.

در بین بازیکنان فعلی ترکیب منچستریونایتد، خوان ماتا با 39 گل بهترین گلزن محسوب می‌شود و آنتونی مارسیال با 37 گل در تعقیب هافبک اسپانیایی است. مارکوس رشفورد و روملو لوکاکو به ترتیب 32 و 31 گله اند و آنتونیو والنسیا 25 گل به ثمر رسانده است. فرد نیز با این یک گل به جمع بازیکنان یک گله ای نظیر پیتر اشمایکل، یاپ استام و لوک شاو پیوست.

7712

اختصاصی

نظرات ۰

اولین نظر را ثبت کن

برچسب ها