پیروانی: تساوی عادلانه بود/ تابع تصمیمات مسئولان باشگاه هستیم

پیروانی-تساوی-عادلانه-بود-تابع-تصمیمات-مسئولان-باشگاه-هستیم

وبسایت رسمی برنامه نود - مربی تیم تراکتور سازی تبریز، گفت: فکر می‌کنم نتیجه تساوی، عادلانه‌ترین نتیجه برای دو تیم بود.

به گزارش وبسایت نود، امیرحسین پیروانی در نشست خبری پس از دیدار تیم های پدیده مشهد و تراکتورسازی تبریز، اظهار داشت:  با توجه به اینکه هفت هفته از لیگ برتر گذشته است، تیم‌ها شناخت خوبی از هم دارند. ما هم از این قاعده مستثنی نبودیم و از تیم پدیده و بازیکنان و کادر فنی خوب این تیم شناخت داشتیم و حریف هم از ما شناخت داشت. به همین دلیل بازی سختی را پشت سر گذاشتیم.

وی ادامه داد: پدیده تیم خوبی است و در کمترین زمان ممکن، توپ را به دروازه حریف می‌رساند. تلاش کردیم در یک سوم میانی زمین، ارتباط بین خطوط دفاعی و حمله این تیم را کنترل کنیم که در این امر موفق بودیم. هر دو تیم بازی بسته‌ای ارائه کردند، اما چون هر تیم زمانی که توپ را از دست می‌داد،‌ در یک‌سوم دفاعی خود مستقر می‌شد، موقعیت‌های زیادی به وجود نیامد.

مربی تیم فوتبال تراکتورسازی با اشاره به فرصت‌های گلزنی این تیم گفت: اگر در اواخر مسابقه کمی خوش‌شانس‌تر و بادقت‌تر بودیم،‌ می‌توانستیم به گل برتری دست یابیم. تلاش کردیم نیمه اول را کنترل کنیم و در نیمه دوم، همان کاری را انجام دهیم که پدیده در بازی‌های قبل انجام می‌داد. فکر می‌کنم نتیجه تساوی، عادلانه‌ترین نتیجه بود.

خبرنگاری از پیروانی پرسید به نظر می‌رسد چون شما کادر فنی موقت هستید ترسیدید به نوعی دژاگه و شجاعی را تعویض کنید که این مربی پاسخ داد: به نظر شما احترام می‌گذارم ولی وقتی شما با تیم نیستید طبعاً شرح وظایف بازیکنان را هم نمی‌دانید. دژاگه و شجاعی در بازی‌های قبلی هم کمتر تعویض شدند و شجاعی بازیکنی است که در هر لحظه با پاس‌های طلایی‌اش می‌تواند مهاجمان را در موقعیت قرار بدهد ضمن آنکه کادر فنی هم از عملکرد این نفرات راضی بود. 

وی در مورد انتخاب سرمربی جدید تیم تراکتورسازی  و اینکه احتمال دارد مربیان فعلی به کار خود در جمع سرخپوشان ادامه دهند، خاطرنشان کرد: برای من و نیز همه مربیان، یکسری وظایف از جمله وظایفی خاص در زمان تمرین و مسابقه تعریف شده است. برخی کارها هم در حیطه وظایف ما نیست و مالکیت و مدیران باشگاه باید در این خصوص به جمع‌بندی برسند. ما در کاری که در حیطه وظایف‌مان نیست، دخالت نمی‌کنیم. اگر آنها تصمیم بگیرند به همین شکل ادامه دهیم، در خدمت‌شان هستیم و تابع تصمیمات دیگر آنها نیز خواهیم بود.

20441

اختصاصی

نظرات ۳

  • تهران پرسپولیس

    مربی نبود و بازی با صدر نشین بود نتیجه بدی نیس

  • حمید تراختورچی

    بازی بسیار ضعیف و بی برنامه امروز قابل مقایسه با بازی های قبلی نبود و با فاصله بدترین بازی تراکتور از اول فصل بود. بازی امروز نشون داد که مربی بزرگ میتونه از بازیکنای بزرگ به خوبی بازی بکشه، امروز مشخص شد توشاک چقدر تاثیر مثبت رو تیم گذاشته بود و واقعا تیم سر و شکل گرفته بود و انصافا چشم نواز بازی میکرد مخصوصا بازی با نفت که تیم بازی بسیار با کیفیتی انجام داد و جناب مسعود و اشکان خان با بازی نمایشی و مغرورانه زحمات تیم رو هدر دادن همون دو بازیکنی که از قضا باعث تنها باخت تیم توشاک در لیگ برتر جلوی استقلال شدن . توشاک بعد از بازی با استقلال گفت من هیچ شناختی از شجاعی و دژاگه نداشتم ، ولی بهشون بازی داد ، بازی با صنعت نفت 2 روز بعد از بازی تیم ملی بود ولی بازم این دو بازیکن بازی کردن ، شواهد و قراین دو احتمال رو تو ذهن تداعی میکنن اول اینکه شجاعی و دژاگه با تراکتور مشروط قرارداد امضا کردن تا همیشه تو ترکیب باشن و دومین احتمال که قوی تر هم به نظر میاد اینکه احتمالا شخص مالک در ارنج تیم دخالت میکنن و نظرات خودشونو به کادر فنی تحمیل میکنن که اتفاقا شایعه اش هم پیچیده بود و به احتمال فروان دلیل قطع همکاری توشاک به همین خاطر بوده . مع الوصف این تیم یک سرمربی بزرگ و باتجربه میخواد و مالک محترم اگه میخوان کارهای بسیار ارزشمندشون رو تباه نکنن باید به سرمربی تیم در مسائل فنی استقلال کامل بدن. یاشاسین تراختور ، یاشاسین آذربایجان

  • tiraxtur

    بازی بدی نبود هم خط دفاعی تیم بهتر شده وهم عملکرد خوب حاج صفی امیدوارمون کرد واسه بازی های بعدی.یاشاسین تیراختور

برچسب ها