گرشاسبی: دیگر خطری بابت طلب دایی تهدیدمان نمی‌کند

گرشاسبی-دیگر-خطری-بابت-طلب-دایی-تهدیدمان-نمیکند

وبسایت رسمی برنامه نود - مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: از چپ و راست برایمان مشکل درست می‌شود و زیر فشار این مسائل لِه شدیم.

به گزارش وبسایت نود، حمیدرضا گرشاسبی در پایان دیدار پرسپولیس مقابل سپیدرود رشت در جمع خبرنگاران گفت: بازیکنان تیم ما بسیار با غیرت بازی کردند، وقتی می‌گویم آنها فراتر از غیرت و تعصب کار خود را دنبال می‌کنند همین است که دیدید. بازیکن جایگزین زیادی نداریم و ۲ سال است تقریباً با همین تیم کار می‌کنیم. این مسئله باعث شده عضلات بچه‌ها له شود اما آنها به عشق مردم و هواداران تلاش می‌کنند و از همه آنها به خصوص کادر فنی و هواداران تشکر می‌کنم.

وی در مورد اینکه پرسپولیس به نیمه نهایی آسیا رسیده و در این وعده پول‌هایی از سوی AFC پرداخت می‌شود که آیا تاکنون این مبالغ را دریافت کرده‌اند، خاطرنشان کرد: کل مبلغی که به ما پرداخت شده را به یک نفر دادیم و رضایت او را گرفتیم. فکر نکنید پولی در باشگاه مانده و خدا به ما کمک می‌کند، انصافاً باید به هواداران بگویم که در این شرایط له شدیم. از چپ و راست و همه جا مشکلات می‌بارد، طلبکاران زیادی هستند و خیلی جاها نمی‌دانیم آیا بدهکار هستیم یا نه. خیلی از این احکام به نظر ما حق نیست اما گردن نهادیم و گردن کج کردیم، التماس و خواهش کردیم تا پرسپولیس زمین نخورد، الحمدولله تا به الان تیم روی پا ایستاده است.

مدیرعامل پرسپولیس در رابطه با اینکه دربی را چطور پیش بینی می‌کند، تصریح کرد: وقتی ما به بازیکنان پیشنهاد دادیم زمان دربی را تغییر بدهیم همه بازیکنان با این درخواست مخالفت کردند و گفتند بازی در زمان خودش برگزار شود، برانکو هم محکم گفت بازی در تاریخ خودش انجام شود. دربی هم یک بازی معمولی است.

وی در مورد اینکه حضور هواداران در ورزشگاه در بازی دربی به صورت مساوی اعلام شد و اینکه گفته می‌شود این درخواست امیرحسین فتحی بوده است، اظهارداشت: این جلسات محرمانه است و اجازه بدهید من در مورد آن صحبت نکنم. در این شرایط ما موافق آن تصمیم قبلی نبودیم چرا که باید ابتدا فرهنگ‌سازی شود و هواداران آمادگی آن را داشته باشند یعنی در ابتدای فصل قانون را مصوب کنند و سپس با آمادگی کامل این کار انجام شود. همه انتظار این دربی را می‌کشند و اینکه چند روز قبل از بازی موضوع ۹۰ به ۱۰ اعلام شود چندان خوب نیست.

مدیرعامل پرسپولیس در ادامه صحبت‌های خود عنوان کرد: بازی امروز یک مقدار با احتیاط از سوی بازیکنان ما دنبال شد چرا که اگر کسی آسیب می‌دید در ۲-۳ بازی آینده کم می‌آوردیم. شاهد بودید موقعیت‌های زیادی را تبدیل به گل نکردیم و این روی اعصاب و روان بازیکنان اثر گذاشت. خوشحالیم نتیجه با برد به پایان رسید که این از لحاظ روحی در ۲ بازی آینده به تیم کمک می‌کند.

گرشاسبی در مورد پرونده دایی گفت: آقای دایی بخشی از قراردادی که بسته بود را طلب داشت. او مقصر نیست، این قرارداد بسته شده بود و او به طور حرفه‌ای عمل می‌کرد. مدیرانی که از قبل چنین قراردادی بستند تعهدی به این شکل ایجاد کردند. ما موظف بودیم به تعهدمان عمل کنیم و این اتفاق افتاد.

مدیرعامل پرسپولیس در مورد اینکه آیا پول دایی پرداخت شد یا خیر، عنوان کرد: بله، با توافقی که شد این مسئله حل شد، با پرداخت‌هایی که صورت گرفت و ما عهده‌دار پرداخت مالیات شدیم الحمدلله تا به این لحظه دیگر ما را خطری تهدید نمی‌کند.

وی در مورد اینکه آیا درخواستی برای تغییر زمان دربی دادند، عنوان کرد: خیر ما درخواستی برای تغییر ندادیم و همیشه آماده مبارزه هستیم.

گرشاسبی در مورد اینکه کی‌روش قراردادش را تمدید کرده و اصلی‌ترین شرط او اجرای برنامه‌هایش به طور کامل بوده است، عنوان کرد: زیاد در این مسائل صحبت نکنم بهتر است. آرزوی موفقیت برای تیم ملی داریم، انتظار داریم بازی‌های ما را بیایند و از نزدیک ببینند.

 

1004

 

فارس

نظرات ۲

  • ایدا سادات قیطریه 1380

    دم دایی گرم طلبش بخشید

  • دخی عشقپولیسی

    مرسی مدیریت ^_^ حرف نداری تو ...
    هیششکی حرف از تعویق نزده ... همه بچه ها و سید و عشقانکو جونممم گفتن دربی لغو نشه مام همینطور ! میخوایم زودتر شیشتاییای پرادعا رو آبکش کنیم البته اگه باز متواری نشن ب کشور دوست و همسایه خخخخخخ

برچسب ها