مدافع منچستریونایتد در آستانه تمدید قرارداد

مدافع-منچستریونایتد-در-آستانه-تمدید-قرارداد

وبسایت رسمی برنامه نود - بعد از تحت تاثیر قراردادن مورینیو، آینده اسمالینگ نیز به نظر در اولدترافورد رقم خواهد خورد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از دیلی استار، به نظر می‌رسد بعد از نمایش های مناسب در ابتدای فصل و تحت تاثیر قراردادن ژوزه مورینیو، قرارداد کریس اسمالینگ مدافع 28 ساله منچستریونایتد به زودی با این تیم تمدید خواهد شد.

اسمالینگ وارد سال پایانی قرارداد خود با منجستریونایتد شده و در ژانویه آزاد است با تیم های خواهان خود وارد مذاکره شود. جستجوی مورینیو در فصل تابستان برای یافتن یک مدافع کاملا علنی شد و در چنین شرایطی به نظر می‌رسید اسمالینگ یکی از گزینه های خروج از اولدترافورد باشد، اما او  در هر 5 بازی اخیر یونایتد به صورت ثابت به میدان رفته و حال باشگاه نیز قصد دارد به او وفادار بماند.

دیلی استار از منابع خود مطلغ شده که اسمالینگ از زندگی در منچستر راضی است و در سال آتی با پیشنهاد تمدید قرارداد نیز مواجه خواهد شد. شایعات پیرامون آینده اسمالینگ زمانی قوت گرفت که او خانه 2 میلیون پوندی خود در چشایر را هفته گذشته به فروش گذاشت، اما با اخبار کنونی به نظر می‌رسد این اتفاقات تنها یک تصادف بوده است.

از آرسنال به عنوان یکی از مشتریان طولانی مدت اسمالینگ نام برده می‌شد و اورتون و وستهم یونایتد نیز در مقاطعی به او لینک شده بودند.

اسمالینگ در سال 2010 به عنوان ستاره ای آینده دار به یونایتد پیوست. او از آن زمان تاکنون در 294 بازی به میدان رفته و 18 گل نیز به ثمر رسانده است. او همچنین اولین بازی ملی خود را برای انگلیس در سال 2011 انجام داد و 31 بازی ملی در کارنامه خود دارد. هرچند بعد از تساوی 2-2 انگلیس مقابل اسکاتلند در تابستان 2017 دیگر برای این تیم بازی نکرده و امیدوار است فرم کنونی اش، نظر گرت ساوتگیت را برای بازگشت به تیم ملی جلب کند.

7712

اختصاصی

نظرات ۰

اولین نظر را ثبت کن

برچسب ها