گزارش تمرین استقلال؛ جلسه شفر با بازیکنان و بازگشت 2 مصدوم

گزارش-تمرین-استقلال؛-جلسه-شفر-با-بازیکنان-و-بازگشت-2-مصدوم

وبسایت رسمی برنامه نود - تمرین امروز تیم فوتبال استقلال در شرایطی برگزار شد که هافبک آلمانی باز هم در برنامه های تیمی آبی پوشان حضور نداشت.

به گزارش وبسایت نود، تیم فوتبال استقلال از ساعت 17:30 در ورزشگاه صنایع دفاع تمرینات خود را برای بازی با پرسپولیس پیگیری کرد.

* پیش از شروع تمرین استقلالی‌ها در نشست فنی سرمربی تیم شرکت کردند. این جلسه 20 دقیقه طول کشید.

*مارکوس نویمایر به دلیل مصدومیت در تمرین امروز حضور نداشت. این بازیکن قبل از بازی با السد از ناحیه انگشت آسیب دیده و حدود یک هفته است که در تمرینات تیم استقلال حضور ندارد. با این شرایط این بازیکن حتی اگر فردا هم در تمرین آبی پوشان نرم دوی کند روز چهارشنبه فقط می تواند در تمرین سبک قبل از بازی در کنار سایر بازیکنان در کار گروهی باشد که همین موارد غیبت وی را در دربی تقریبا قطعی کرده است.

*فرشید اسماعیلی بعد از غیبت در بازی با نساجی از امروز در تمرینات گروهی آبی پوشان شرکت کرد.همچنین روزبه چشمی با رفع آسیب دیدگی در تمرین امروز شرکت کرد.

*محسن کریمی مثل روزهای گذشته به صورت جداگانه تمرین کرد.

*در ابتدای تمرین بازیکنان استقلال هندبال بازی کردند و سپس به گرم کردن بدن ها و انجام تمرینات تاکتیکی پرداختند.فوتبال درون تیمی با محوریت پرس در دستور کار آبی پوشان قرار گرفت.بخش پایانی تمرین روز دوشنبه استقلالی‌ها مرور یک تاکتیک گلزنی بود و آبی‌ها راه‌های گلزنی را مرور کردند.

تیم فوتبال استقلال روز پنجشنبه و از هفته هشتم رقابت های لیگ برتر میزبان پرسپولیس خواهد بود.

 

1004

 

نظرات ۱۰

 • شازده آبی

  واقعا کی باید مسببین تضعیف تاج مجازات بشن؟
  تیمیو میبینم ک بالای هفتاد درصد عوض شده و باید برای هماهنگی از صفر شروع کنه.
  رئال مادریدم باشی بدون رونالدو، راموس، مارسلو، ایسکو و بیل و مودریچ، مالاگا برات شاخ میشه.

  • MAD

   حاجی الگرو سه میلیون دلاری، نیومار ،تبریزی، طارق و خرید 22 بازیکن از نظر شما تضعیف تیم هست در مقابل تیم رقیب که دو پنجره از خرید بازیکن محروم هست و طارمی مسلمان احمد زاده محرمی و امیری که از این تیم رفتند تقویت شده هست فقط باید استقلالی باشی تا اینقدر هوچی گر باشی

  • امید

   این چه حرفیه می زنید!!به حرف شما باشه هر سال همین آش و همین کاسه!چون یک چهارم لیگ برگزار شده و گند زدیم! با فرض اینکه امسال هم تیم بتونه دوم سوم بشه و تیم بتونه امتیازات خانگی رو جمع کنه(چون شفر باصطلاح پارسال که گل کرد نتونست یه برد خارج از خانه کسب کنه)؛سال آینده هم یه سری بازیکن از تیم جدا میشن و یه سری جدید میان!!!یعنی سال آینده هم همین بهانه نخ نما؟؟؟خوب سرمربی چرا بالا سر تیمه؟؟؟برا این که این مشکلات رو با درایت حل کنه؛والله مشکلات استقلال یک سوم مشکلات پرسپولیس نبود تو نقل و انتقالات/پس چرا برانکو بهانه نیاورد و تیم رو بالای جدول برده؟؟؟والله شفر این کاره نیست یعنی در حد استقلال نیست /فقط و فقط بزارن امسال تیم رو تا آخر دستش باشه به ۳ علت؛۱.سرمایه مادی باشگاه بیشتر از این هدر نره/۲.هر سر مربی بیاد دیگه نمیتونه تیم رو قهرمان کنه؛پس بزار همون شفر باشه/۳.فرهنگ غلط لیدرهای پولکی که به مربی و بازیکن فحاشی میکنن سرکوب بشه و لیدر های نتونن تمرکز کادر فنی رو بهم بزنن و بلایی که پارسال سر منصوریان آوردن سر کس دیگه ای نیارن

 • سارا اس اسی

  استقلال **

 • محمد

  خدايا حالمون خوب كن!!!

 • رامین (نا) امیدوار

  راحت میبریم دربی رو ....

 • ....

  بعد از مصدومیت کف پای مجید حسینی؛مصدومیت شصت پای نیومایر از عجایب مصدومیت محسوب میشه.

 • AB

  محکوم به بردیم .
  فقط آبی

 • Ali

  میگن شوفر تمرین سوت بلبلی داره انجام میده تا تاکتیکش تو زمین اجرا بشه

 • شش باشی

  شفر جان به فکر بهونه باخت باش

برچسب ها