ابهام در فروش الکترونیکی تمام بلیت‌های داربی ۸۸/ در "آزادی" بلیت فروخته می‌شود؟

ابهام-در-فروش-الکترونیکی-تمام-بلیتهای-داربی-88-در-آزادی-بلیت-فروخته-میشود؟

وبسایت رسمی برنامه نود - در حالی که مدیر مجموعه آزادی اعلام کرد با توجه به تصمیم شورای تامین، تمام بلیت‌های دربی به صورت الکترونیکی فروخته می‌شود اما در سایت بلیت فروشی تنها ۵۰ درصد از ظرفیت طبقه دوم ورزشگاه آزادی برای بلیت‌فروشی الکترونیکی در نظر گرفته شده است.

 

به گزارش وب سایت نود، دربی ۸۸ بین دو تیم استقلال و پرسپولیس، پنج‌شنبه (۵ مهر) در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد. ابتدا قرار بود قانون ۱۰-۹۰ در این دیدار اجرا شود اما پس از برگزاری جلسه شورای تامین، تصمیم بر این شد که همانند دربی‌های گذشته، بلیت‌فروشی به صورت ۵۰-۵۰ بین تماشاگران پرسپولیس و استقلال انجام شود.

طبق اعلام نیکوخصال، مدیر مجموعه ورزشی آزادی، با تصمیم شورای تامین تمام بلیت‌های دربی ۸۸ به صورت الکترونیکی فروخته می‌شود تا هیچ بلیتی در روز بازی فروخته نشود. با این حال با ورود به سایت بلیت‌فروشی، در بخش اطلاعیه‌های مربوط به دربی ۸۸ اعلام شده که" مطابق با نظر شورای محترم تامین استان تهران ۱۰۰% از ظرفیت طبقه پایین و ۵۰% از ظرفیت طبقه دوم ورزشگاه آزادی برای مسابقه دربی ۸۸ به صورت اینترنتی فروخته خواهد شد."

اطلاعیه سایت بلیت‌فروشی دربی مغایر با صحبت‌های مدیر مجموعه ورزشی آزادی است و به نظر می‌رسد که ۵۰ درصد بلیت‌های طبقه دوم در روز بازی در محل ورزشگاه آزادی فروخته خواهد شد.

البته با توجه به این که در تمامی دربی‌ها نیروهای برقراری امنیت بین هواداران استقلال و پرسپولیس می‌نشینند تا این دو گروه را از هم جدا کنند، در نتیجه فروش تمام ۷۸ هزار بلیت ورزشگاه آزادی نیز غیرممکن است.

 طبق اعلام سایت فروش الکترونیکی بلیت دربی، تا لحظه ارسال این خبر، پرسپولیسی‌ها بلیت‌های بیشتری نسبت به استقلالی‌ها خریداری کرده‌اند. هواداران پرسپولیس تا این لحظه ۵۲ درصد بلیت‌های پشت دروازه و ۴۸ درصد بلیت‌های پرسپولیس در طبقه دوم و هواداران استقلال ۳۲ درصد بلیت‌های پشت دروازه و ۲۳ درصد بلیت‌های استقلال در طبقه دوم را خریداری کرده‌اند. همچنین تمام بلیت‌های جایگاه و روبروی جایگاه فروخته شده است.

 

2051

ایسنا

نظرات ۴

 • صابر666666

  بخرین که باز نگین بلیتای سمت مارو خریدن در نتیجه سکوهامون شبیه چمن ورزشگاه تختی شده .

  • اس اس

   ما تاجی سر وقت و به موقع جایگاه خودمون پر میکنیم،البته اگر فتاحی بزاره

 • دوستدار صیادمنش

  میدونی چی جالب میشد؟بازی طرح 90-10 میشد. بعدشما فیلسوفان سرخ برای اینکه جا کم بود طبق منطق شما ها لباس ابی میپوشید و میومدید جایگاه ماها . بعد یه گل میزنید ؟ بعد چی میشد؟ چه دعوایی میشد. فتحی منظورش همین بود

 • مهدی

  هر سال میان میگن ما روز بازی بلیت نمی فروشیم ولی اصلا اینطور نیس پارسال تو هر دوتا بازی یه شیر تو شیری بود که نگو پس فکر کردین اینایی که تو راه پله ها میشینن یا تو طبقه دوم ایستاده بازی رو میبینن چه جوری میان ورزشگاه....متاسفانه نظارت نمیکنن همین الکترونیکی بودنش هم ایراد داره هوادرایه میتونن بلیت های تیم رقیب رو بخرن خداییش ما که تو انجام چنین کارهایی ضعیفیم با چه تضمینی میخواستیم ظرفیت ۹۰به۱۰رو اجرا کنیم باید این ایده رو به طور کامل فراموش کرد....بازی های شهرستان رو نمیشه با چنین بازی مقایسه کرد

برچسب ها