شاهرخ پاسخ شاهین را داد: مشخص بود در ورزشگاه چه کسی تشویق می‌شد و چه کسی فحش می‌خورد

شاهرخ-پاسخ-شاهین-را-داد-مشخص-بود-در-ورزشگاه-چه-کسی-تشویق-میشد-و-چه-کسی-فحش-میخورد

وبسایت رسمی برنامه نود - شاهرخ بیانی بازیکن پیشین استقلال در واکنش به اظهارات برادرش شاهین گفت که او دروغ می‌گوید و حرف‌هایش درست نیست.

به گزارش وب سایت نود، شاهرخ بیانی، درباره دربی 88، شرایط استقلال، اظهارات برادرش شاهین و ... صحبت‌هایی انجام داد که در زیر می‌خوانید.

* پیش‌بینی‌تان از دربی روز پنجشنبه چیست؟

پیش‌بینی دربی کار سختی است. این بازی به خاطر هواداران، جذابیت بالایی دارد. هر تیمی که به لحاظ روحی خوب بوده و از موقعیت‌هایش استفاده کند، برنده دربی خواهد بود. شاید بگویند شرایط پرسپولیس بهتر از استقلال بوده و روی کاغذ برنده است، اما دربی ارتباطی به شرایط تیم‌ها ندارد. بارها اتفاق افتاده تیمی که شرایط خوبی نداشته، برنده شده است. امیدوارم دربی روز پنجشنبه جذاب باشد و همانند برخی از بازی‌ها، شاهد درگیری و خطای زیاد نباشیم.

* چه خاطره‌ای از دربی دارید که کمتر به آن اشاره کرده‌اید؟

خاطراتم از دربی زیاد است، اما یک بازی را به خاطر دارم که مدام حمله می‌کردیم، ولی بازی مساوی شد. یک سال هم به پرسپولیس رفتم، اما گلی که پرویز مظلومی در دربی سال 62 زد، هنوز در ذهنم باقیمانده است. دیداری که 120 هزار نفر برای تماشای آن به ورزشگاه آزادی آمده بودند و دیگر چنین بازی تکراری نمی‌شود. تماشاگران روی دکل‌های برق هم نشسته بودند، اما هیچ اتفاقی نیفتاد و خون از بینی کسی نیامد. امیدوارم با توجه به مشکلات اقتصادی که مردم دارند، دربی بازی جذابی شود و اتفاق بدی نیفتد.

* شاهین برادر شما در گفت‌وگویی، گفته که به خاطر پول به پرسپولیس رفتید. او مدعی شده که زمین و 160 هزار تومان پول از پرسپولیس گرفتید که حتی علی پروین هم از آن خبر نداشت.

او (شاهین) زیاد حرف می‌زند. آنقدر دروغ گفته که خنده‌ام می‌گیرد. یک‌بار گفته من پرسپولیسی‌ام، الان هم مدعی شده من پول گرفتم. او می‌خواهد من را خراب کند، اما مردم همه چیز را بهتر می‌دانند. دوست ندارم در رابطه با او خیلی صحبت کنم.

* ادعای او درست است که مادرتان از امیر قلعه‌نویی خواست سند خانه را برگردانید اما شما آن خانه را فروخته و راهی ترکیه شدید؟

اصلا چنین چیزی نیست.

 * اما برادرتان گفته مشکلاتی برای خودش و خانواده به وجود آوردید که باعث شد دیگر نتوانستید در ایران بمانید.

من از ترکیه به ایران می‌آیم و می‌روم. این حرف‌ها را می‌زند که مجبور می‌شوم پاسخ بدهم.

* شاهین گفته اختلافش با شما از زمانی شروع شد که هیئت مدیره تصمیم گرفت بازوبند کاپیتانی استقلال را به او بدهد...

اصلا این حرف‌ها نبود. شاهین یک سال کاپیتان استقلال در جام باشگاه‌های آسیا شد و پس از آن باز هم من کاپیتان بودم. شما تاریخ استقلال را نگاه کنید. او به خاطر برخی شرایط کاپیتان استقلال شد. در پرسپولیس هم کاپیتان شدم.

* در قبال اینکه گفته در صفحات مجازی مشخص است که از میان او و شما چه کسی نزد هواداران محبوب است، چه واکنشی دارید؟

طرفداران می‌دانند چه کسی محبوب است. وقتی وارد استادیوم می‌شدیم، مشخص بود چه کسی تشویق می‌شود، چه کسی فحش می‌خورد! شاهین پس از 35 سال حرف‌هایی برای خودش می‌زند. بگذارید آنقدر این کار را بکند تا خسته شود. الان با هم به ورزشگاه برویم تا ببیند چه کسی بیشتر تشویق می‌شود. من دوران بازیگری محبوبیت داشتم و همیشه به طرفداران احترام می‌گذاشتم. به خاطر اختلافی که با یک بازیکن داشتم، باشگاه استقلال از من خواست بروم. به باشگاه گفتم یا جای من در استقلال است یا این بازیکن. من هم به خاطر دوستانی که داشتم، به پرسپولیس رفتم.

* یعنی پرسپولیسی نبودید؟

اگر پرسپولیسی بودم که در همان تیم می‌ماندم، چه مشکلی داشتم که نمانم؟ اصلا چرا دوباره به استقلال برگشتم؟ بروید از خود پروین سؤال کنید. او می‌داند شاهرخ استقلالی است یا پرسپولیسی.

 * شاید زدن دو گل با پیراهن پرسپولیس به استقلال شائبه پرسپولیسی‌ بودن‌تان را بیشتر کرد.

من فوتبال حرفه‌ای بازی می‌کردم. در استقلال هم بازی می‌کردم، به پرسپولیس گل زدم. از دوران کودکی طرفدار استقلال بودم و هر چه دارم از این تیم است. بگذارید شاهین هر چه دلش می‌خواهد بگوید. طرفداران استقلال می‌دانند چه کسی زحمت کشید. بگذارید موضوعی را برای‌تان تعریف کنم، پس از دومین قهرمانی در جام باشگاه‌های آسیا، فصل بعدِ این رقابت‌ها، مقابل یک تیم قطری، داور دقیقه 90 به من کارت زرد داد و فینال را از دست دادم. اگر فینال بازی می‌کردم، الان استقلال سه ستاره بود. بگذارید شاهین هر چه دلش می‌خواهد، بگوید. او سنش بالا رفته و کمی مشکل دارد!

* بحث بعدی، ادعایی است که برادرتان درباره دربی سال 71 مطرح کرده و گفته پس از اینکه استقلال دو گل جلو افتاد، علی پروین بین دو نیمه با دو بازیکن استقلال خوش و بش کرد و از آنها خواست که آرام‌تر کار کنند...

به خدا درست نیست. چه کسی گفته باید آرام بازی کنیم؟ مگر می‌شود بازیکن استقلال یا پرسپولیس در دربی آرام بازی کند؟ همه آرزوی زدن گل در دربی را دارند تا معروف شوند. به من بگویند آرام بازی کن، به صمد (مرفاوی) هم می‌توانستند این حرف را بزنند؟ آیا می‌توان سانتر ارسالی را گل نکرد؟ به دو بازیکن گفته باشند آرام باز کنید، سایر بازیکنان چطور؟

* ... و پیش‌بینی‌تان از نتیجه دربی 88؟

گفتم که پیش بینی سخت است، اما دوست دارم استقلال برنده دربی باشد.

 

2051

تسنیم

نظرات ۳۷

 • سمانه استقلالی

  دوتا برادر چه رابطه ی داغونی دارن...حداقل این رابطه ی افتضاحو علنی نمیکردین

  • عماد

   برادر از برادرش سیره........

 • Mshh

  من فکر میکردم از کم کاری فتاحی هست که نود ده برگذار نمیشه ولی دیشب فهمیدم که همش زیر سر فتحی هست.اگر نتیجه نگیره استقلال فقط و فقط به خاطر تصمیم فتحی هست.الان واقعا نیاز بود نود درصد تماشاگر واسه استقلال.بازم داستان تکراری مدیران بی کفایت

 • چوبله سال 90

  مرتضی فنونی زاده هم تایید کرد در دربی سال 71 بین دو نیمه اقای پروین دو بازیکن استقلال را صدا کرد خواست بازی ارامتر دنبال شودتا پرسپولیس بیشتر گل نخورد

  • سارا اس اسی

   دقیقا ویدیو فنونی زاده هست که گفت من خودم شنیدم که علی پروین به استقلالی ها داشت میگفت کمتر گل بزنید. فکر کنم دقیقه 15 نتیجه 2-0 بوده.

  • ایمان۰۴

   این به کنار فیلم بازی هم هست وقتی نیمه اول تموم شد شاهرخ بیانی مهدی فنونی زاده یه بازیکن دیگه رفتن سمت پروین و ازش دلجویی کردن که چرا دروازه پرسپولیس به توپ بسته شده... بعد از خیانت افتخاری و توفیقی شاهرخ بیانی بزرگترین خیانت رو به استقلال کرد اونم در سه مقطع و سال ۵۲ جواد الله وردی

  • اشکان

   و تاریخ هم تایید کرد که استقلال متخصص در شیش تایی شدن هست....

 • کینگ شفر

  اقای بیانی اگه شما بیای تایید کنی که تبانی حقیقت داشته که خودت رو بدنام کردی. پس همه با هم یه دروغ رو میگید میرید جلو. طبق روال باشگاه پیروزی. شما هم جزوشونی به هر حال

  • kamran

   باهوش
   اگر همچین چیزی باشه همه استقلالی ها زیر سوالن
   پس بفهم چقدر این دروغ بزرگه

 • محسن

  مکتب شیشتقلالو ببین......

  • الهلال 6-5 الغرافه

   مکتب چوبله ها هم از این موارد کم نداره

 • جواد**لیوانغربی**

  ** شاهرخ خان : ما هواداران استقلال کبیر ؛ شما را بعنوان یک از اسطوره های بزرگ باشگاه دوست داریم...

 • فرهاددد4

  اینم اسطوره‌های ما :((

  اونا علی پروین و علی کریمی و علی دایی و صفر ایرانپاک و همایون بهزادی و حسین کلانی و مهدی مهدوی‌کیا و ... دارن، ما هم شاهرخ بیانی و شاهین بیانی و فرهاد مجیدی و دو تا ستاره.

  • farhad777

   متاسفم برای اونای حاظرن خودشون بخاطر این چیزا خراب کوچیک کنن اسطوره ما ناصر خان منصور خانه ...

  • مسعود گل باشی

   اونا همه اسطوره پس پسن؟ از کی تا حالا با یکسال بازی کردن شدن اسطوره؟ خخخ

  • ..

   عزیزم تو که مشخصه پرسپولیسی هستی حداقل اسم کسی رو میذاشتی که زیاد اذیتتون نکرده باشه.فرهاد 4 هههه.خیلی داغونی عمو

  • خطاب به ۹ پولیسیا

   اسطوره های تاج :
   علی جباری، حسن روشن، مرحوم حجازی، مرحوم پور حیدری، برادران مظلومی، اندرانیک اسکندریان، وووووووو

 • شازده آبی

  "پس از دومین قهرمانی در جام باشگاه‌های آسیا، فصل بعدِ این رقابت‌ها، مقابل یک تیم قطری، داور دقیقه ۹۰ به من کارت زرد داد و فینال را از دست دادم. اگر فینال بازی می‌کردم، الان استقلال ""ســـــه ســـــتاره"" بود"

  همین کافیه؟؟؟؟
  سرویس برای عزیمت به غار موجود می باشد.

  • Asad

   به غار نشینی تون مسافر کشی به غارم اضافه شد؟ قابل توجه بازیکنای استقلال و سایر هوادارا دیگه نیاز به پیاده روی ندارین.

  • kamran

   مگه داور بوده که نتیجه بازی رو براتون مشخص کنه؟
   منم میگم اگر علیپور تیم ملی بود امسال قهرمان جام جهانی میشدیم

   ادعا که آسونه سوزتقلالی
   در ضمن چطوری روت میشه هنوز نظر بدی با این فجایعی که بار میارین!
   مدیرتون هم که از ترس پر نشدن ورزشگاه گفت 50-50 باشه ظرفیت ورزشگاه

 • alireza

  وا.........
  عجب دو تا داداشی...

 • سونامی قرمز

  دوستان اسطوره های ابی را فقط ببینید.دوتا برادر دشمن خونی.

  • مسعود گل باشی

   اسطوره شما علی داییم میبینیم و بقیه اسطوره هاتون شیث رضایی و دوستان

  • ....

   سونامی قرمز چند سالته؟مثلا منم بگم اسطوره های قرمز رو ببینید.کریمی و دایی(البته کریمی که اسطوره ی تیمهای لیگ هست تا پیروزی).خب این یعنی چی؟دو آدم هستند با هم اختلاف دارن.یکم سطح ذهن و شعور رو ارتقا بده

برچسب ها