مورینیو: پوگبا دیگر بازوبند کاپیتانی منچستریونایتد را نخواهد بست

مورینیو-پوگبا-دیگر-بازوبند-کاپیتانی-منچستریونایتد-را-نخواهد-بست

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی منچستریونایتد تایید کرده بازوبند کاپیتانی دیگر به ستاره فرانسوی این تیم نخواهد رسید. 

به گزارش وبسایت نود، ژوزه مورینیو پس از حذف تیمش به دست دربی کانتی در جام اتحادیه انگلیس درباره گزارش رسانه های انگلیس مبنی بر عصبانیتش از اظهارات اخیر پل پوگبا و منصرف شدن از انتخاب او به عنوان کاپیتان دوم تیم صحبت کرد.

مورینیو به اسکای اسپورت گفت:

تنها چیزی که حقیقت دارد این است که به عنوان مربی تیم تصمیم گرفتم پوگبا دیگر کاپیتان دوم تیم نباشد. درگیری بین ما رخ نداده است. من خودم او را کاپیتان دوم کردم و حالا هم تصمیم دیگری گرفتم. نیازی نمی بینم توضیح بیشتری بدهم. 

۲۰۳۱

 

 

اختصاصی

نظرات ۵

 • ali

  یک چیزی این وسط ایراد داره پوگبا توی تیم ملی و یوونتوس عالی بوده ولی توی منچستر فقط حاشیه حالا اگه بگیم دلش با تیم نیست که نمیشه اونوقت پیشنهادای دیگه رو ول نمی کرد بیاد منچستر اومد منچستر چونکه این تیمو دوست داره به نظر من مشکل مورینیو هستش که نه خوب ازش بازی میگیره و نه میتونه باهاش بیرون از زمین رفیق باشه که کنترلش کنه توی تیم ملی تابستون پوگبا ثابت کرد که کاملا در خدمت تیم بودن یعنی چی بدون حاشیه و نشون دادن خودش توی زمین فقط به فکر تیم بود به نظرم مورینیو انقدر عقب بازیش داد که دیگه رابطشون شکراب شده

  • آقای کافوووووووووو

   در اینکه پوگبا غیر حرفه ای رفتار کرده هیچ شکی نیست ولی مورینیو هم دورانش رو به افوله.اصلآ راه رتباط با فوق ستاره ها رو بلد نیست.

 • Pesrpolis-ManUtd

  هقای خاص ببین خودت تو تیم میمونی بعد از این تصمیمات بگیر

 • RR

  فن منچستر نیستم ولی از این تیم خوشم نمیاد
  نمیخوام چیزی بگم که هواداراش ناراحت بشن ولی فکرکنم مورینیو داره این تیمو خراب میکنه

 • ایرانی

  همه چی زیر سر مدیر برنامه پوگبا(رایولا) هستش.بلاشک

برچسب ها