آن روی بازی رونالدو در یوونتوس؛ CR7 بهترین گل‌ساز سری آ

آن-روی-بازی-رونالدو-در-یوونتوس؛-cr7-بهترین-گلساز-سری-آ

وبسایت رسمی برنامه نود - کریستیانو رونالدو بعد از گذشت 7 هفته بیشترین پاس گل را در سری آ ارسال کرده است.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از آاس، کریس رونالدو در رئال مادرید خود را به عنوان یک شکارچی قهار معرفی کرده بود. حتی با ثبت میانگین 50 گل در هر فصل، عطش او هرگز فروکش نمی‌کرد و برای زدن گل های بیشتر  هیچ فرصتی (نظیر پنالتی ها و ضربات ایستگاهی) را از دست نمی‌داد. او برای پیچیچی و کفش طلا می‌جنگید و تا زمانی که مقابل تیمی هت‌تریک نمی‌کرد راضی نمی‌شد. 

اما او در ایتالیا شکل جدید و البته بخشنده تری از بازی خود را به نمایش گذاشته است. او در این فصل و تا پایان هفته هفتم بهترین گل‌ساز سری آ بوده است. رونالدو تاکنون 4 پاس گل به هم تیمی هایش داده و در این بین ماریو مانژوکیچ بیشترین بهره را از این تغییر سبک برده است؛ چرا که 2 پاس گل رونالدو توسط مهاجم کروات به تور دروازه رقبا چسبیده است.

اما مقایسه این آمار با دوران حضور رونالدو در مادرید نشان می‌دهد چرا این تغییر تا این حد برجسته به نظر می‌رسد. رونالدو در طول دو فصل قبل تنها توانسته بود تعداد اندکی پاس گل بیشتر نسبت به مقطع کوتاه حضور در یوونتوس ارسال کند. او در فصل 18-2017 پنج پاس گل و در فصل 17-2016، شش پاس گل برای هم تیمی هایش فرستاده بود. بهترین فصل رونالدو از نظر تعداد پاس گل در مادرید فصل 15-2014 بوده که او موفق شد 16 پاس گل در کارنامه خود ثبت کند.

در آن فصل رونالدو به طور میانگین در هر 193.7 دقیقه یک پاس گل داده بود. این در حالی است که آمار او در روزهای ابتدایی حضور در تورین به یک پاس گل در هر 157.5 دقیقه رسیده است. در صورت ادامه این روند، رونالدو به راحتی از بهترین دوران حضور خود در مادرید نیز پیشی خواهد گرفت. 

در بین بازیکنان حاضر در پنج لیگ معتبر اروپایی، رونالدو با ارسال 4 پاس گل در کنار بازیکنانی نظیر لیونل مسی (بارسلونا)، بنجامین مندی (منچسترسیتی)، دیمیتری پایت (مارسی)، خوزه هولباس (واتفورد) و تانگوی ان‌دومبله (لیون) به طور مشترک در رده دوم قرار دارد.

بالاتر از تمامی نام های یاد شده، جیدن سانچو پدیده 18 ساله دورتموند قرار دارد که با تنها 125 دقیقه بازی بوندسلیگایی، 5 پاس گل ارسال کرده است. 

7712

اختصاصی

نظرات ۷

 • سید

  گلم میزنه تازه اولشه افت نمیکنه به خاطره اینکه همیشه میخواد اول باشه...

 • حمید مسی

  چه پاس گلایی هم میده همش سوپر پاس!ببخشین اون توپی که نتونست گل بزنه و توپ به مانزوکیچ رسید و گل زد یا در بازی قبل ضربه سرش را فکر کنم بونوچی قطع کرد و زد تو گل هم جز آمارش محسوب میشه؟خخخ
  "عشق و سلطان قلبم، لیونللللللللللل مسییییییییییی"=بهترین بازیکن جهان و تاریخ
  رونالدو=دایویانو=پنالفسایدانو=پنالتیانو=دروازه خالی=یه نفر را نمیتونه دریبل کنه و 5 متر با توپ راه بره زمین میافته=آماده خور به تمام معنا=پاس رونالدینیویی و بساط خنده=سایه زن==تازگیا ریباند گل

 • Ali

  رونالدو همیشه یه چیزی برای ساکت کردن منتقدانش داره

 • مهران

  با رونالدو تا قهرمانی اروپا
  اینم ازبیشترین پاس گل سری آ الان همونایی که میگفتن کریس گل میزنه پاس گل نمیده چقد خود خواهه میگن چرا رونالدو نمیتونه گل بزنه کریس هرکاری اراده کنه با تلاش بهش میرسه فقط کافیه بخواد

 • noname

  فقط 125 دقیقه بازی و 5 پاس گل !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • محمدCR7_RM

  کریس هرچندوقت یه بار سبک بازیشو عوض میکنه درسال های اول تکنیکی ویه دریبل زن قهار بعدتر یه ماشین گلزنی تمام عیار حالاهم یک پاسور

 • Cr⅞

  بالاخره خواسته هر مربی متفاوته

برچسب ها