مرزبان: متاسفم که نتوانستیم برنده شویم

مرزبان-متاسفم-که-نتوانستیم-برنده-شویم

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان گفت: متاسفم که نتوانستیم برنده شویم. به بازیکنانم تبریک می گویم با شرافت بازی کردند.

به گزارش وبسایت نود، علیرضا مرزبان در نشست خبری بعد از بازی با استقلال اظهار داشت: همانطور که انتظارداشتیم بازی درگیرانه و بزرگ و پرهیجان بود و تماشاگران لذت بردند. متاسفم که نتوانستیم برنده شویم. به بازیکنانم تبریک می گویم با شرافت بازی کردند.

وی افزود: آنچه مهم این است که تیم ما احساس پیدا کند که قدرت مقابله با تیم‌های بزرگی مثل استقلال و سپاهان را دارد وقتی با این تیم‌ها بازی می‌‌کنیم. هواداران هم از تیم ما حمایت کردند فرم تاکتیکی تیم ما خیلی خوب بود. ۱۲۰ دقیقه استقلال را نگه داشتیم که معنایش آن است که قدرت تقابل با استقلال را داریم. باید خونسردتر باشیم در زدن ضربات آخر دقت بیشتری داشته باشیم و صبور باشیم. دو شانس صددرصد گلزنی را در نیمه اول راحت از دست دادیم. ضربات سری را داشتیم که می‌توانست تبدیل به گل شود.

سرمربی نفت مسجدسلیمان تصریح کرد: به مردم این شهر تبریک می‌گویم ما روز شنبه هم دوباره با این تیم بازی داریم اما باید همه آجیل‌ها را قاطی کنیم و پسته‌های آن را دربیاوریم. باید نگرش دیگری داشته باشیم و استراتژی دیگری مقابل این تیم به کار ببریم.

وی در ادامه گفت:‌ خوشحالم که همه مسئولین در نفت مسجدسلیمان احساس مسئولیت می‌کنند و تعصب دارند و برایشان مهم است که تیم نتیجه بگیرد اما آن چیزی که مهم است شجاعت است ما باید نشان دهیم شجاعت داریم و می‌توانیم به اهداف‌مان برسیم. وقتی صحبت از تعصب می‌کنیم و می‌گوییم شرافت داریم باید از خودمان مایه بگذاریم، باید اختلافات را کنار بگذاریم. مطمئناً اختلافات فردی به تیم ضرر می‌رساند. باید این آگاهی را داشته باشیم که تیم نفت سمبل مردم مسجدسلیمان است.

مرزبان در ادامه گفت: ما باید تلاش کنیم تا ورزشگاه و چمن‌های مصنوعی در مسجدسلیمان افتتاح کنیم. باید فوتبال پایه را در نفت مسجدسلیمان تأسیس کنیم، باید بحث آموزش را در فوتبال این شهر جا بیندازیم تا بتوانیم استعدادهای خوبی را کشف کنیم. نوجوانان و جوانان را از خیابان‌ها به سمت ورزش بکشانیم. این یعنی شرافت، این یعنی تلاش برای اهدافی که مدنظر داریم. من همه کار می‌کنم دست از تلاش برنمی‌دارم اگر هم به نتیجه نرسیدیم مقابل وجدان خود سربلند هستیم. مطمئناً در ادامه فصل شرایط‌ ما بهتر خواهد شد و با اضافه شدن بازیکنان جدید در نیم‌فصل عملکردمان بهتر خواهد شد. این تیم نیاز به زمان دارد تا با تلاش و برنامه‌ریزی به شرایط آرمانی برسد.

 

1004

 

فارس

نظرات ۱

  • من

    باید همه آجیل‌ها را قاطی کنیم و پسته‌های آن را دربیاوریم.
    ضرب المثل جدیده؟

برچسب ها