عملکرد دو هافبک صنعت نفت؛ آمار ضعیف گلزنی برای متخصص گل های استثنایی

عملکرد-دو-هافبک-صنعت-نفت؛-آمار-ضعیف-گلزنی-برای-متخصص-گل-های-استثنایی

وبسایت رسمی برنامه نود - دو گلزن صنعت نفت آبادان در هفته هشتم لیگ برتر، بازیکنانی با شم گلزنی بالا شناخته نمی شوند اما از لحاظ گلزنی برابر تیم های مختلف آمار جالبی به نام خود ثبت کرده اند.

به گزارش وب سایت نود، طالب ریکانی و اکبر ایمانی دو بازیکنی که با گلزنی برابر ذوب آهن اصفهان در همان نیمه نخست، صنعت نفت را برای کسب یک پیروزی خارج از خانه بسیار امیدوار کردند، حدود یک دهه در لیگ برتر ایران و با پیراهن تیم های مختلفی به میدان رفته اند؛ دو بازیکنی که روی هم بیش از 220 بازی در لیگ برتر انجام دادند، از نظر گلزنی آمار قابل توجهی نداشته و مجموع گل های زده هر دو بازیکن، به 20 گل زده هم نمی رسد.

ریکانی 28 ساله در لیگ برتر دهم اولین گل خود را در این رقابتها به ثمر رساند و فصل بعد هم دو بار گلزنی کرد. وی برای به ثمر رساندن چهارمین گل لیگ برتری خود، چهار فصل انتظار کشید. این بازیکن با گلزنی در برابر ذوب آهن اصفهان، تعداد گل های زده خود را به 11 رساند. عملکرد طالب ریکانی از نظر سابقه بازی و گلزنی در تیم های مختلف را مشاهده می کنید. 

زننده گل دوم صنعت نفت آبادان در برابر ذوب آهن، در این بازی هفتمین گل خود را در دوران بازی در لیگ برتر به ثمر رساند. ایمانی باز هم با یک شوت از راه دور دروازه حریف را گشود، و با پیراهن چهارمین تیمش گلزنی کرد؛ ذوب آهن اصفهان، پدیده مشهد، فولاد خوزستان و صنعت نفت آبادان تیم هایی هستند که اکبر ایمانی برای آنها گلزنی کرده است. عملکرد آماری اکبر ایمانی از نظر گلزنی و سابقه بازی، در اینجا مشخص شده است. 

نکته جالب در مورد دو بازیکن فصل جاری صنعت نفت آبادان اینکه آنها با وجود آمار بسیار کم در گلزنی، با چهار تیم مختلف موفق به باز کردن دروازه حریفان شدند؛ در حالیکه بازیکنی مثل محمدرضا خلعتبری با سابقه 15 فصل بازی در لیگ برتر، و به ثمر رساندن 73 گل، در 7 تیم مختلف گلزنی کرده. همچنین میلاد میداودی کاپیتان این فصل نفت مسجدسلیمان که در 15 فصل در لیگ برتر حضور داشته، 63 بار پایش به گلزنی باز شده که این آمار گلزنی را با پیراهن 6 تیم مختلف به ثبت رسانده است. 

 

2081

اختصاصی

نظرات ۱

  • مهدی هاتفی

    قشنگ حالا صنعت نفت داره با پائولو سرجیو جون میگیره.
    ای کاش که اون بازی با پیکان اون اتفاق براشون نمی افتاد تا حداقل با اختلاف 3 گل بازنده نشند. تو همون 5 دقیقه وقت تلف شده شاید صنعت میتونست گل مساوی رو بزنه اما پرچم هواداران صنعت نفت که نوشته بود (احترام به داور اصل اول تماشاچی های صنعت نفت) این اجازه رو نداد

برچسب ها