بایرن مونیخ 0-3 مونشن گلادباخ؛ باواریایی ها در بحران

بایرن-مونیخ-0-3-مونشن-گلادباخ؛-باواریایی-ها-در-بحران

وبسایت رسمی برنامه نود - بایرن مونیخ بعد از سه بازی ناکامی در کسب برد، در خانه با نتیجه سنگین 3-0 شکست خورد.

به گزارش وبسایت نود، بایرن مونیخ در ادامه روند بد خود در هفته های اخیر، این بار در خانه مقابل مونشن گلادباخ متحمل شکست سنگین 3-0 شد. این دومین باخت بایرن مونیخ در چهار مسابقه اخیر است.

در آخرین مسابقه روز شنبه از هفته هفتم بوندس لیگا، بایرن مونیخ که در سه بازی قبلی خود در کسب برد ناکام مانده بود، مقابل مونشن گلادباخ به میدان رفت. کواچ امیدوار بود پیش از وقفه بازی های ملی با یک برد خانگی بتواند به مسیر پیروزی بازگردد ولی خیلی زود غافلگیر شد. دقیقه 11 مسابقه آلاسانه پلیا روی یک شوت دقیق و زمینی موفق شد دروازه حریف را به زیبایی باز کند.

پنج دقیقه بعد بایرن مونیخ برای بار دوم غافلگیر شد تا شرایط برای این تیم سخت تر از قبل شود، یک اشتباه در یک سوم دفاعی موجب شد مونشن گلادباخ صاحب فرصت خوبی شود و این بار اشتیندل با یک بغل پا دروازه بایرن مونیخ را برای بار دوم باز کند.

در نیمه دوم کواچ که چاره ای جز تغییر نداشت، در همان 15 دقیقه نخست نیمه دوم سه تغییر انجام داد، مولر، روبن و آلابا زمین مسابقه را ترک کردند و ریبری، نبری و سانچز راهی زمین شدند. اما این تغییرات هم برای جبران گل های خورده موثر واقع نشد. شرایط در دقیقه 88 بدتر هم شد. یک کرنر ارسالی از جناح راست روی غفلت و تعلل کامل مدافعین بایرن مونیخ با ضربه هرمن به گل سوم بدل شد تا شکستی سنگین برای میزبان رقم بخورد.

بایرن مونیخ بعد از هفت هفته با 13 امتیاز پنجم است و گلادباخ با 14 امتیاز دوم است.

1878

اختصاصی

نظرات ۵

 • عارف 2000

  ایول، این هفته پاکو آلکاسر که تو تیم فانتزیم گذاشته بودم ترکوند
  ادمین بچاپ

  • JR

   خوبشون بشه این باواریا خیلی مغرورن

 • محمد نظام طلا

  کواچ اصلا به درد بایرن مونیخ نمیخوره باید یک مربی مشهور و کار بلد رو بیارن با این همه ستاره نمیدونه چطور ترکیب بچینه
  مثل آنجلوتی است این کواچ باید اخراج بشه

  • آتوسااااا

   بعد هاینکس هیچ مربی از پس این بازیکنا برنمیاد . روبن و ریبری و لواندوفسکی و هوملس و آلابا و بواتنگ از هر کسی حرف شنوی ندارن

 • پیمان رضایی

  به نظرم دیگه وقته این شده قهرمان لیگ المان عوض بشه.دورتموند باید محکم بره جلو و جایی وا نده.

برچسب ها