برای دومین بار در تاریخ لیگ برتر انگلیس؛ سه تیم بدون شکست تا پایان هفته هشتم

برای-دومین-بار-در-تاریخ-لیگ-برتر-انگلیس؛-سه-تیم-بدون-شکست-تا-پایان-هفته-هشتم

وبسایت رسمی برنامه نود - رقابت قهرمانی در این فصل از لیگ برتر به نظر بین تیم های بیشتری خواهد بود.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از سایت رسمی لیگ برتر انگلیس، در آخرین مسابقه از هفته هشتم لیگ برتر انگلیس شب گذشته لیورپول در ورزشگاه آنفیلد میزبان منچسترسیتی بود و در نهایت دو تیم در این مسابقه به تساوی بدون گل رضایت دادند. 

منچسترسیتی در دقیقه 86 این مسابقه به پنالتی دست یافت اما ریاض ماهرز با بی دقتی تمام این فرصت طلایی را از دست داد. به این ترتیب لیورپول از شکست گریخت تا یک رکورد تاریخی در لیگ برتر ثبت شود. 

تا پایان هفته هشتم سه تیم منچسترسیتی، چلسی و لیورپول با کسب 6 برد و 2 تساوی و 20 امتیاز در رده های اول تا سوم جدول قرار دارند و بدون شکست چشم انتظار هفته های آتی هستند. این تنها برای دومین بار در تاریخ لیگ برتر است که تا پایان هفته هشتم، سه تیم بدون شکست در جدول مسابقات دیده می‌شوند.

این اتفاق پیش از این تنها در فصل 12-2011 رخ داده بود. جایی که سه تیم منچسترسیتی، منچستریونایتد و نیوکاسل تا پایان هفته هشتم خط تیره جلوی تعداد باخت هایشان را حفظ کرده بودند. 

تا پایان هفته هشتم فصل 12-2011، منچسترسیتی با 7 برد و یک تساوی و کسب 22 امتیاز صدرنشین بود، منچستریونایتد با 6 برد و 2 تساوی و کسب 20 امتیاز در رده دوم قرار داشت و نیوکاسل با 4 برد و 4 تساوی و کسب 16 امتیاز در رده چهارم قرار داشت. تیمی که در بین این تیم های شکست ناپذیر قرار داشت، چلسی تحت هدایت آندره ویاش بواش بود که با 6 برد، یک تساوی و یک شکست، بالاتر از نیوکاسل با 19 امتیاز تیم سوم جدول بود. 

در هفته نهم آن فصل یونایتد و سیتی در اولدترافورد به مصاف هم رفتند و شاگردان روبرتو مانچینی در تیم سیتی با نتیجه عجیب 6-1 به پیروزی رسیدند تا یونایتد بالاخره شکست بخورد. نکته جالب آن است که اولین شکست نیوکاسل در آن فصل را هم منچسترسیتی رقم زد. نیوکاسل در هفته دوازدهم به منچستر رفت و با نتیجه 3-1 مقابل سیتی مغلوب شد تا بالاخره طعم تلخ شکست را پچشد. سیتی خود در آن فصل اولین شکستش را در هفته پانزدهم و یا نتیجه 2-1 مقابل چلسی متحمل شد. 

سیتی و یونایتد فصل 12-2011 را در امتیاز مشابه 89 به پایان رساندند اما این آبی آسمانی ها بودند که با تفاضل گل 64+ در مقابل 56+ منچستریونایتد در جنگ قهرمانی پیروز شدند. نیوکاسل نیز فصل را با 65 امتیاز و قرارگیری در رده پنجم جدول به پایان برد. فاصله کلاغ ها با تاتنهام در رده چهارم، آخرین سهمیه لیگ قهرمانان، تنها 4 امتیاز بود.

باید دید سه مدعی این فصل تا چه زمانی در برابر شکست مقاومت خواهند کرد.

7712

اختصاصی

نظرات ۱

  • علی اقا دایی

    خیلی خوب لیگ جزیزه کاش یونایتد هم تو اوج بود که 6 تیم واااااااااااای هر هفته بازی خوب داریم سه تیم بالا هم که رقابت شدیدی دارن که باعث میشه جداب تر شه امیدوارم با فاصله کم سیتی قهرمان شه
    پارسال یونایتد 18 تا کم داشت جداب بودن از بین برده بود

برچسب ها