بیانیه سوم کی روش: فوتبال حرفه ای به سرعت تغییر و پیشرفت می کند

بیانیه-سوم-کی-روش-فوتبال-حرفه-ای-به-سرعت-تغییر-و-پیشرفت-می-کند

وبسایت رسمی برنامه نود - بیاییم بر سر این اصل واقعی توافق کنیم که حتی اگر ما دوم شویم برای ما به منزله آخر شدن است.

به گزارش وبسایت نود، به نقل از سایت رسمی فدراسیون، سرمربی تيم ملی سومين بیانیه رسانه ای خود را در مسیر جام ملتهای آسیا – 2019 امارات صادر کرد.
متن اين بیانيه به اين شرح است:

جام ملتهای آسیا – امارات 2019
چگونه از خوب به عالی تبدیل شويم
قسمت سوم: برای بازیکنانم

بچه های عزیزم!
از صمیم قلب به خاطر تمام کارهایی که برای تيم ملی انجام داديد از شما تشکر می کنم. هیچوقت از تکرار اين مطلب خسته نخواهم شد که بگويم تا به اينجای زندگی هيچگاه افتخار کار کردن با اينگونه بازیکنان حرفه ای که دريافتی ناچیزی داشتند ولی دستاوردهای بزرگی برای کشورشان به ارمغان آوردند را نداشته ام. شاهد بوده ام که گاها برخی از اوقات حتی يک کلمه بابت تقدیر از شما از طرف مسئولان هموطن عنوان نشده است. عملکرد شما در جام جهانی واقعا بهترين بود، فوق العاده! . هرچند به هدفمان خیلی نزديک شديم ولی نتوانستیم به دور دوم صعود کنيم. بدون شک شما باعث شادی و افتخار کشورتان شده ايد. شما توانستيد احترام و اعتباری باورنکردنی بین المللی را کسب کنيد.
در ايران، به واقع افراد زيادی متوجه تاثیر بالایی که شما توانستيد در جام جهانی روسیه ايجاد کنید، نیستند، مخصوصا ارزش واقعی عملکرد فوق العاده شما برابر مراکش، اسپانیا و پرتغال.
و اکنون، جام ملتهای امارات 2019 يک فرصت بی همتا و تاریخی در زندگی شماست که ما با يکدیگر می توانيم در راستای هدف، علت و ماموریتی که داريم اين فرصت را به يک واقعيت در سرنوشت مان تبديل کنيم.
ما بايد بدانیم که تيم های دیگر مقابل ما کاملا آماده خواهند بود و همگان در آسیا می خواهند که تيم اول قاره را از پیش رو بردارند.
فوتبال حرفه ای به سرعت تغییر و پیشرفت می کند و مطمئنا ما نیز نسبت به گذشته بسیار بهتر شده ایم ولی هنوز به آنجایی که می خواهيم باشیم نرسیده ايم. آقايان! بیاییم بر سر اين اصل واقعی توافق کنيم که حتی اگر ما دوم شويم برای ما به منزله آخر شدن است. اگر بخواهيم تابلوی ورزشگاه را از "خوب" به "عالی" تبديل کنیم، می دانيم که مثل همیشه بايد متحمل هزینه شويم. راحت بودن همانند نفس کشیدن است، برای همین ما همیشه بايد خود را گرسنه و سرشار از ميل و انگیزه نگهداريم. شما می بایست جذابیت را حفظ کنید و به منافع، علت ها و اهداف تيم ملی پايبند باشید. شهرت و ارتباطات ناگهانی می تواند به روح شما ضربه بزند و رفتار و نگرش ما را تحت تاثیر قرار دهد. اگر شما اجازه دهيد که غرور، شما را فرا بگیرد، دیگر قادر به از خود گذشتگی و متحمل شدن زحمات لازمه برای رسیدن به موفقيت نخواهيد بود.
فوتبال حرفه ای سرسخت و دشوار بوده و تجارت سردی است. هيچ فرقی نمی کند که يک بازیکن چه حرکت مثبت خوبی را در بازی گذشته انجام داده اید، اما اگر نتوانید امروز آن کار را انجام دهید، حتما می بایست تغییراتی بوجود آيد تا از رکود و در جا زدن نجات پیدا کنید.
امروز همانند همیشه آنها پشت تان را خالی کردند و شما را پشت همه قرار دادند و هيچ احترامی حداقل برای حق توافق شده شما قايل نشدند. امروز می دانم که حتی ماورای اين مسايل، اکثر شما از محل درآمد تان، هزينه می کنيد تا برای تيم ملی بازی کنيد. با اين حال تيم ملی هنوز روی شما حساب می کند و ما هنوز به استعداد، شخصیت و استحکام شما احتیاج داريم. مطمئن هستم که شما نمی توانيد این موضوعات را عنوان کنيد، ولی هيچ چیز نمی تواند مانع از انجام وظایف و تعهدات من باشد، اينکه به صورت شفاف از زحمات شما عذرخواهی و تشکر نکنم.

 

1004

نظرات ۳۴

 • حمید

  بیانیه دادن بدجور مد شده.یه زمانی صحبت از تمرین و کار کردن بود و کمتر حرف زده میشد

 • Ami r

  کیروش فوتبال حرفه ای و دفاع مدرن با تو معنا گرفت

  • سینا

   البته باید در سطحی صحبت کنه که مربیان حسود و بی هنر وطنی بفهمند!

 • ساوالان

  اینم از مشق امشب تان دو بار از رویش بنویسید.
  کره المان (قهرمان جهان)را برد اینقدر ناز نکشید؟

  • کیومرث

   خطاب به ساوالان
   اولا کره بهترین بازیهای تدارکاتی رو براشون ترتیب داده بودن
   دوما همون کره شش ساله فقط یه گل تونسته به ما بزنه ، برد پیشکش
   سوما مالکیت توپ آلمان به کره ۷۹ به ۲۱ بود ، حداقل آلمان ۴ تا به تیر زد .
   اینجا میشه می گید کره خوبه ولی وقتی ایران می برش اونوقت می گید این کره اون کره نیست .
   دست بردارید از این تعصبات رنگی .
   زنده باد ایران
   درود بر کی روش کبیر
   همه برای ایران

 • یک پرسپولیسی

  این تفکر اگه در بین مربیان ایرانی هم بود قبل از کی روش هم فوتبال ما در سطح اول آسیا ایستاده بود چه در رده باشگاهی و چه در رده ملی ولی این دیگاه متاسفانه در بین مربیان ایرانی نیست مربیان ایرانی در تیم ملی فقط به دنبال صعود به جام جهانی بودن و در ایران به دنبال سهمیه آسیا و تمام دیگه در جام جهانی چه می شد و چه باختهایی دادیم مهم نیست یا در باشگاههای آسیا فقط باشیم کافیه ما که امکانات الدحیل و تیمهای ژاپنی و چینی رو نداریم پس بهانه خوبی برای باختن نداریم

 • حسن پرسپولیسی

  بابا بیخیال جون مادرت بجای بیانیه دادن تمام تمرکزت و بزار واسه جام ملتها بخدا بدون تعصب رنگی میگم این تیم ملی باید در جام ملتها فینالیست باشه هیچ بهانه ای هم قبول نیست ادمین مخلصیم

 • Hadi

  چه زیبا و دلپذیر ... دوم شدن را شکست می داند!!
  بنازم به قدرت و غیرتت.

 • صالحی

  اقای کیروش برخی از بچه های عزیزت توانایی بازی کردن ندارند
  (مسعود شجاعی)
  لطفا به لیگ نگاه کن و فرشید اسماعیلی و نعمتی و محمدرضا حسینی راببین(محمد رضا حسینی یک ونیم فصله بهترین بازیا رو میکنه ولی به تیم ملی دعوتم نمیشه)
  برخی دیگر به تیم ملی پشت کرده اند و هنوز بزرگ نشده اند
  چرا وقتی قدوس و کاوه رضایی میتوانند مهاجم باشند ازمون اعتماد میشود.
  دوستان عزیز کیروش یک سال پیش تیمش را بسته خواهش میکنم به این موضوع خوب توجه کنید...
  وگرنه چه دلیلی دارد امثال شجاعی و منتظری در تیم ملی باشند.
  تنها هنر کیروش خط زدن بهترین مدافع اسیا بود...
  من طرفدار کیروش بودم ولی این اقا اصول خود را دارد زیر پا میگزارد
  داستان سید جلال هنوز هم هضم ناشدنیست...
  داستان ازمون که گفته برای کیروش امدم مگر ملت ایران برایت اهمیتی ندارد اقای ازمون...
  ارزو میکنم بعد جام ملت ها با هرنتیجه ای کیروش برود تا فرصت به جوانانی چون نعمتی. اسماعیلی و علیپورو ...برسد ومجبور به بازی در لیگ های کم کیفیت اروپایی نشوند.

 • ج نجفی

  اینا همش شعاره وعده ما 24 مهر نشون میدیم با طرفداران ارتش سرخ افتادن یعنی چی

  • کیومرث

   خطاب به ج نجفی
   ۲۴ مهر ما " طرفداران واقعی تیم ملی " مشتاق دیدارتون هستیم .
   زنده باد ایران
   درود بر کی روش کبیر
   همه برای ایران

 • مجتبی مهدی

  خوب خداروشکر نتایج خیرکننده برانکو با پرسپولیس باعث شده کیروش فعلا در غمی عمیق فرو بره انشالله قهرمانی پرسپولیس و تیم ملی ایران در آسیا

  • B25744

   سلام به همه.واما درجواب آقامهدی وساوالان وغیره.من طرفدارتوآتشه تیم پرسپولیسم وبازیهاشودرایران ازورزشگاه میبینم ولی اگر هرتیم باشگاهی منجمله تیم محبوبم قهرمان باشگاهای جهان بشه ولی تیم ملی ضعیف داشته باشیم یکریال نمی ارزه اینو بدونید تمام بازیکنان ازدرخشش درباشگاه به امیددعوت شدن به تیم ملی هستند.علیپور اگرآلان به تیم ملی بیاد میسوزه مطمعن باش امثال کیروش،برانکو،یاشفرازمن وتوبهتروبیشترمیفهمن

 • کیومرث

  تک تک جملات کی روش کلاس درسه ، لذت می برم حرفاشو گوش می دم و می خونم .
  زنده باد ایران
  درود بر کی روش کبیر
  همه برای ایران

برچسب ها