دکتر نوروزی: طارق بدون هماهنگی در درمان‌‌ها شرکت نکرده و برخلاف قوانین حرفه‌ای در مسابقه دیگری حاضر شد

دکتر-نوروزی-طارق-بدون-هماهنگی-در-درمانها-شرکت-نکرده-و-برخلاف-قوانین-حرفهای-در-مسابقه-دیگری-حاضر-شد

وبسایت رسمی برنامه نود - دکتر امین نوروزی، معاون پزشکی باشگاه استقلال گفت که طارق همام بدون هماهنگی و برخلاف اصول حرفه‌ای در درمان شرکت نکرده است.

به گزارش وبسایت نود، دکتر امین نوروزی معاون پزشکی باشگاه استقلال درباره وضعیت طارق همام گفت: چنانچه در دربی مشاهده کردید، طارق همام مصدوم و کادر فنی مجبور به تعویض او شد. بعد از پایان مسابقه، مطابق روال چند سال اخیر، بلافاصله نسبت به اعزام بازیکن به مرکز تصویربرداری و همچنین معاینات بالینی و مشاوره با پزشکان معتمد اقدام شد و تمام مدارک و مستندات مبنی بر وجود آسیب دیدگی در ناحیه کشاله پای راست ایشان بوده و قرار شد که حدود دو هفته از تمرینات و مسابقات دور و در درمان فیزیوتراپی شرکت کند.

وی افزود: ادعای اجبار به حضور تمرینات و مسابقات با وجود آسیب دیدگی برای تشدید آن و ممانعت از حضور وی در مسابقات تیم ملی عراق بسیار ناجوانمردانه و کذب محض بوده و سوابق نشان داده که معاونت پزشکی استقلال تحت هیچ شرایطی شرافت کاری و تعهد ذاتی خود را برای این قبیل مسائل پیش پا افتاده زیر سوال نمی‌برد. ضمن اینکه نامبرده بر خلاف اصول حرفه‌ای بدون هماهنگی و مجوز در درمان شرکت نکرده و از کشور خارج شده و همراه با این تخلف محرز، متأسفانه برخلاف قوانین حرفه‌ای در تمرین یا مسابقه در تیم دیگری در عراق شرکت کرده است که پیگری این مورد را به باشگاه واگذار می‌کنیم.

معاون پزشکی باشگاه استقلال اظهار داشت: بازیکنان سرمایه باشگاه بوده و حفظ سلامتی آنها از اهدف غیر قابل انکار معاونت پزشکی است، این معاونت، مدارک لازم و مستندات مربوط چه در خصوص آسیب دیدگی، عدم حضور در تمرین و مسابقات و نیاز به درمان را به باشگاه ارائه و باشگاه نیز مطابق مستندات به مراجع ذی‌ربط در فدراسیون فوتبال عراق منعکس کرده و در نهایت در انتظار تصمیمات مقتضی است.

 

1004

نظرات ۲۸

 • مهدیه پرسپولیسی

  خوبه والا!!!!!! پول درمانشو استقلال میده بازیهاشو واسه تیم دیگه ای انجام میده. اگه الان این موضوع برعکس اتفاق افتاده بود باشگاه عراقی به فیفا شکایت میکرد کلی غرامت از باشگاه استتقلال میگرفت.

 • وحید

  تو رو خدا یه بار بخورد کنید
  استقلال و پرسپولیس تیم های بزرگی هستن انصافا شان این دو باشگاه و باشگاه دیگه رو حفط کنید
  خواهش خواهش برخورد جدی کنید

 • شازده آبی

  دیدن بازیکن خوبی هس براش حاشیه درست کردن.
  پیگیری کنیم مشخص میشه:

  پای یک چارپولیسی در میان است.
  در مسابقه دربی فهمیدن چه استعدادی داره و
  کلی روش خطا کردن.

  و میخوان جلوی پیشرفت استقلالو بگیرن.

  • عابد

   حاشیه درست کردن ؟؟؟؟ استاد ! خودش مصاحبه کرده و همه رو با هم کوبیده ... منطقم آرزوست !

  • PERSPO6

   من زیاد نظرات رو نمی خونم و شرکت هم نمی کنم.اما هر وقت دیدم شما نظر دادین چیزی جز حرفهای بچه گانه و غیر منطقی نبوده که البته شما مقصر نیستین بلکه اقتضای سن شماست

  • mojtaba

   با اختلاف زیاد بی منطق ترین هوادار تاریخ فوتبال تویی

 • محسن52

  باید باهاش برخورد جدی بشه.
  همه باید به اصول حرفه ای پایبند باشن.

 • مهران

  یک بازیکن عراقی مثل بشار رسن و یک بازیکن عراقی هم مثل طارق همام!
  این تفاوتها فقط ناشی از فرهنگ حرفه‌ای پرسپولیس و سرمربی پروفسورش است!

  • مسعود گل باشی

   بشارم چندوقت دیگه میبینیم

 • ابی جان

  در این مورد باید باشگاه اقتدار و تدبیر خود را نشان دهد همین موارد و اقدامات باشگاه است که بر روی بازیکنان و پرنسیپ باشگاه و درایت مدیران و همچنین نمایش نظم و اقتدار باشگاه موثر است در اینطور مواقع اگر باشگاه برخورد مناسب انجام ندهد معمولا تجربه نشان داده که سبب ایجاد مشکلات بعدی و بی نظمی فراگیر خواهد شد.

 • تعصب

  تیمی که تواون، یه نوجوون به پیراهن باشگاه بی احترامی میکنه ولی هیچکس خم به ابرو نمیاره این چنین اتفاقاتی کاملا طبیعیه.....

  • اف سی اوین

   تیمی که تو رختکن اش بازیکنان کتک کاری می کنند چی ؟؟؟

  • خطاب به اف سی اوین

   کتک کاری که بازیکنهای شماهم کردن(نورافکن وکریمی)جلوی چشمتون یا اون بازیکنتون زدتوصورت مدیرعاملتون مهم اینه به پیراهن تیم بی احترامی نکردن* پیراهن تیم*امیدوارم متوجه شده باشی.ادمین ممنون

 • Asad

  تا گفته شد که همام بهترین خرید استقلاله بازم یه بازی دیگه شروع شد . نمیدونم عیب از هواداراس؟ باشگاهه، سرمربیه یا مدیریت ؟

 • عابد

  همام قشنگ پتانسیل اینو داره که بزنه رو دست کرار !!!
  دو ماه نیست اومده ، رگباری همه رو زیر سوال برد .... آخر حاشیه س

 • الهام استقلالی قدیمی

  همه ایران دکتر نوروزی رو قبول دارند
  حتی شانسپولیسا
  لطفا طارق رو بندازید بیرون اینم مثل همون کراره
  استقلال به ارامش نیاز داره
  بازیکن حق نداره هر کار دلش خواست بکنه
  تازه رفته یه مصاحبه کرده هر چی دلش خواست گفته انگار نه انگار اینجا استقلاله
  لطفا خواهشن اخراجش کنید
  تا حساب کار دست بقیه بیاد
  اینجا استقلاله

برچسب ها