کمیته استیناف رای کمیته اخلاق در خصوص کسرایی را تشدید کرد

کمیته-استیناف-رای-کمیته-اخلاق-در-خصوص-کسرایی-را-تشدید-کرد

وبسایت رسمی برنامه نود - پس از استنکاف سازمان لیگ ،کمیته استیناف رای کمیته اخلاق در خصوص کسرایی را تشدید کرد.

به گزارش وب‌سایت نود و به نقل از فارس، کمیته استیناف رای کمیته اخلاق در خصوص محمد رضا کسرایی را تشدید کرد. بر این اساس او به یکسال محرومیت کامل از کلیه فعالیت‌های رسمی در فوتبال و پرداخت ۲۰ میلیون تومان جریمه ومحرومیت از ورود به ورزشگاه‌ها محکوم شده است اما متاسفانه سازمان لیگ فدراسیون فوتبال از اجرای آرا قطعی کمیته‌های قضایی فدراسیون فوتبال به بهانه های مختلف استنکاف می‌نماید.

در همین راستا با اعلام کمیته استیناف در صورت عدم اجرای آرا و تصمیمات کمیته اخلاق ضمانت اجرای داخلی و بین‌المللی دارد؛ به آقای بهاروند هم تذکر و هم مهلت داده شده است که نسبت به احکام قضایی تمکین کند در غیر اینصورت با نامبرده برخورد می‌شود.

لازم به ذکر است به موجب رای قطعی کمیته اخلاق محمدرضا کسرایی از عوامل سابق امور بین‌الملل فدراسیون فوتبال به دلیل ثبت قرارداد بازیکن خارجی در ایران بدون دریافت ITC و تخلفات دیگر که نقض مقررات اخلاقی و حرفه‌ای فوتبال محسوب می‌گردد به یک سال محرومیت کامل از فعالیت رسمی در فوتبال و یک سال محرومیت از ورود به کلیه استادیوم‌ها و اماکن فوتبالی کشور و پرداخت ۲۰ میلیون تومان جریمه محکوم شده است.

1870

فارس

نظرات ۰

اولین نظر را ثبت کن

برچسب ها