سیامند رکورد شکست و طلا گرفت/ مدال نقره بر گردن پورمیرزایی

سیامند-رکورد-شکست-و-طلا-گرفت-مدال-نقره-بر-گردن-پورمیرزایی

وبسایت رسمی برنامه نود - نمایندگان دسته ۱۰۷+ کیلوگرم پاراوزنه برداری کشورمان موفق به کسب مدال های طلا و نقره برنز بازی های پارآسیایی ۲۰۱۸ اندونزی شدند.

به گزارش وب‌سایت نود و به نقل از ایسنا، در ادامه رقابت های پاراوزنه برداری بازی های پاراآسیایی ۲۰۱۸، سیامند رحمان و منصور پورمیرزایی نمایندگان دسته ۱۰۷+ کیلوگرم کشورمان به مصاف ۴ وزنه بردار از کشورهای عراق، قرقیزستان، عربستان و ژاپن رفتند و موفق به کسب مدال های طلا و نقره این دسته شدند.

سیامند رحمان در نخستین حرکت وزنه ۲۷۳ کیلوگرمی را مهار کرد. وی در دومین حرکت نیز وزنه ۲۹۳ کیلوگرمی را به راحتی بالا برد تا علاوه بر قطعی شدن مدال طلایش رکورد آسیا و بازی های پاراآسیایی را که در اختیار خودش بود بشکند. سیامند برای سومین حرکت وزنه ۲۹۵ را انتخاب کرد که با مهار این وزنه بار دیگر رکورد آسیا و بازیهای پاراآسیایی را ارتقا داد.

منصور پورمیرزایی دیگر نماینده کشورمان در این دسته به ترتیب موفق به مهار وزنه های ۲۳۸، ۲۴۱ و ۲۴۸ کیلوگرمی شد تا مدال نقره این دسته هم به ایران برسد.

وزنه بردار عراقی با مهار وزنه ۲۴۰ کیلوگرمی مدال برنز را از آن خود کرد.

تیم ۱۰ نفره پاراوزنه برداری کشورمان در این رقابت‌ها موفق به کسب ۴ مدال طلا (صلحی پور، جعفری، رستمی و رحمان)، ۴ نقره (یوسفی، مرادی، غریب شی و پورمیرزایی) و ۲ برنز (محمدی و رضی) شد.

1870

ایسنا

نظرات ۶

 • ایران

  خدایا شکرت

 • منصف

  واقعا دست آقا سیامند همیشه خندان درد نکنه که همواره با رکورد شکنی ها و مدالهای خوش رنگش دل ملت ایران رو شاد میکنه، انشاالله خدا هم دل اونو شاد کنه

 • رائول

  پهلوان قهرمان

 • فقط برانکو

  دم همه ی ورزشکاران کاروان ایران گرم امسال همه عالی بودند.

 • 06

  تبریک به سیامند پهلوان و منصور پور میرزایی عزیز همشهری و مربی عزیزم، همیشه مایه افتخار و سربلندی رفسنجانی ها بود منصور جان.
  ادمین خواهشا پیام تبریکمو تایید کن

 • Manchester

  حتی تصور بالا بردن 300 کیلوگرم هم سخته، ماشالله به تو پهلوان، تو افتخار مردم ایرانی

برچسب ها