نگاهی دقیق تر به گل زیبای آرسنال به فولام؛ رمزی در بین نامزدهای پوشکاش؟

نگاهی-دقیق-تر-به-گل-زیبای-آرسنال-به-فولام؛-رمزی-در-بین-نامزدهای-پوشکاش؟

وبسایت رسمی برنامه نود - آرون رمزی در فاصله 94 یاردی دروازه فولام توپ را تحویل گرفت و آخرین ضربه به توپ را هم خودش زد.

به گزارش وبسایت نود، در یکی از مسابقات هفته هشتم لیگ برتر انگلیس، یکشنبه فولام در ورزشگاه کریون کاتج میزبان آرسنال بود و در نهایت با نتیجه 5-1 مغلوب حریف خود شد. گل سوم آرسنال در این مسابقه، احتمالا در صف نامزدهای جایزه پوشکاش برای سال آینده قرار خواهد گرفت.

در دقیقه 67، آرون رمزی لحظاتی بعد از ورود خود به زمین در فاصله 94 یاردی از دروازه فولام توپ را از حریف بازپس گرفت. این توپ در ادامه به لاکازت و سپس بیرین رسید. ضربه پشت پای دیدنی و تک ضرب بیرین با کنترل مناسب رمزی همراه شد. او توپ را با ضربه سر در اختیار مخیتاریان قرار داد و او نیز در سمت چپ پیر امریک اوبامیانگ دیگر بازیکن تعویضی آرسنال را صاحب توپ کرد. ارسال بی درنگ مهاجم گابنی به سمت دروازه با ضربه رباح ماجری آرون رمزی همراه شد تا هافبک ولزی، تنها 39 ثانیه بعد از ورود خود به میدان، گل سوم تیمش را وارد دروازه مارکوس بتینلی کند.

پیر امریک اوبامیانگ در دقیقه 79 گل چهارم تیمش را زد و در دقیقه 91 با پاس آرون رمزی، گل دوم خود را هم وارد دروازه رقیب همشهری کرد. بدین ترتیب آرون رمزی یک گل و یک پاس گل در این بازی به نام خود ثبت کرد و اوبامیانگ هم با 2 گل و یک پاس گل، نمایش درخشانی در 38 دقیقه حضور خود در میدان داشت.

بنابه گزارش سایت فیفا، این برای نخستین بار در تاریخ رقابت های لیگ برتر بود که دو بازیکن تعویضی از یک تیم، در یک مسابقه هم گل می‌زنند و هم پاس گل می‌دهند.

7712

اختصاصی

نظرات ۱

  • فرهاد

    بله این نخستین بار بود. کلا نخستین بارها رو باید به اسم تیم محبوب آرسنال نوشت.خوب تو این هشت هفته بدون سروصدا جلو رفتیم.ولی الان باز اسم ما رفت تو بورس نقل و محافل. زیاد خوششم نمیاد باید بی سروصدا جلو رفت.

برچسب ها