کی‌روش با انتقاد از استیلی: اگر در تیمم یک نفر باعث آزار مردم می‌شد فوراً اخراجش می‌کردم/ انتقادها از دستیار من هماهنگ شده است!

کیروش-با-انتقاد-از-استیلی-اگر-در-تیمم-یک-نفر-باعث-آزار-مردم-میشد-فوراً-اخراجش-میکردم-انتقادها-از-دستیار-من-هماهنگ-شده-است

وبسایت رسمی برنامه نود - کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: ذهنمان، افکارمان و روحمان را برای آماده‌سازی جام ملت‌ها گذاشتیم.

به گزارش وب سایت نود، کارلوس کی‌روش در حاشیه تمرین امروز تیم ملی گفت: ذهنمان، افکارمان و روحمان را برای آماده‌سازی برای جام ملت‌ها گذاشتیم و در آخر این چیزی است که ارزش دارد. تیم ملی فوتبال باید دلیل اتحاد و همبستگی همه ما باشد و نباید به هیچ عنوان دلیلی برای تفرقه باشد. دلیل وجود تمام تیم‌های ملی این است که مردم کشور را جمع و متحد کند. همانطور که دیروز هم گفتم رئیس‌جمهور محترم فرمودند، 80 میلیون نفر، یک کشور، یک ضربان قلب و یک تیم ملی. همه ما، تمام کسانی که در فوتبال ایران مشغول هستیم به هر نوعی و به عناوین مختلف با مشکلاتی روبه‌رو بودیم و باید دست به دست هم دهیم و دنبال راهکار و راه‌حل‌های مناسب باشیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان افزود: بازی برابر بولیوی اولین بازی ما بعد از پایان جام جهانی2018 است که در خانه برگزار می‌کنیم. بولیوی تیم بسیار خوب با بازیکنانی خوب است و فوتبال خوبی هم ارائه می‌دهد. سه‌شنبه هفته جاری واقعا یک عصر دل‌انگیز بسیار خوب است برای همه مردم که به ورزشگاه بیایند و از یک فوتبال خوب و سرگرم‌کننده در کمال آرامش از دیدار تیم ایران با تمام ستارگانش مقابل بولیوی لذت ببرند.

کی‌روش در مورد صحبت‌های روز گذشته دستیارش، مک درموت علیه حمید استیلی و انتقادهای زیادی که نسبت به این صحبت‌ها صورت گرفته است،‌ گفت: بله ما می‌دانیم این پاسخ‌های هماهنگ شده‌ای که همه یک صدا به عنوان یک ارکستر داده شده، از کجا آمده است. این ارکسترها برای ما دیگر چیز جدیدی نیست و می‌دانیم از کجا می‌خواهند مخل برنامه‌های تیم ملی شوند.

وی ادامه داد: انتقادها باید به سمت سوی افرادی برود که با جبهه‌های فکری خودشان به دنبال دو دستگی در تیم ملی هستند و می‌خواهند از درون به ما ضربه بزنند. تیم ملی ما تقریباً 40 سال است نتوانسته قهرمان آسیا شود. تیم امید ایران هم 40 سال است نتوانسته به المپیک صعود کند، با این وضعیت آیا فکر می‌کنید باید وقت‌مان را تلف اینگونه بازی‌های کوچک کنیم؟ آیا فکر می‌کنید باید وقت‌مان را صرف مسائل کوچک کنیم؟ کسی که نیاز به زمین و امکانات دارد باید برایش بجنگد. می‌خواهم از رسانه‌ها خواهش کنم هواداران ایران را متحد کنار هم نگه دارند تا در بازی با بولیوی از تیم ملی حمایت کنند. این دقیقاً چیزی است که مردم به آن نیاز دارند، سرگرمی و جذابیت.

کی‌روش خاطرنشان کرد: در زندگی دو دسته افراد وجود دارند، به طور مثال وقتی دوستم یک ماشین خوب دارد، به خانه می‌روم و به خودم می‌گویم باید خوب کار کنم تا یک ماشین مثل این داشته باشم. این دسته اول است اما دسته دوم می‌گویند چه کار کنیم که ماشین دوستمان را از چنگش دربیاریم. ما اینجا هر روز سخت کار می‌کنیم، بعضی روزها نزدیک به 16 تا 18 ساعت. ما به هیچ‌کس حسادت نمی‌کنیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال یادآور شد: دوستان! باور کنید ما به اندازه کافی سر درد داریم و دیگر نیاز نیست وقت‌مان را تلف کنیم. استیلی مدیر تیم امید است و باید نظم را در تیمش ایجاد کنند و به افرادی که از درون تیم‌ امید هماهنگ شده مصاحبه می‌کنند تذکر بدهد. شما می‌بینید که در تیم ملی نظم وجود دارد و وقتی ما صحبت می‌کنیم تحت نظر فدراسیون این کار را می‌کنیم. قابل قبول نیست که در تیم‌های دیگر همه هماهنگ‌ شده به نمایندگی از کسی که صورتش را نشان نمی‌دهد صحبت کنند. این افراد با اینگونه دروغ‌ها باعث اذیت همه می‌شوند. اگر این اتفاق درون تیم من می‌افتاد و یک نفر با حرف‌های دروغ باعث آزار مردم و رسانه‌ها می‌شد، فوراً اخراجش می‌کردم. این من هستم،‌ آقایان! این آخر داستان است و دیگر در موردش صحبت نمی‌کنم. در مورد بازی زیبا حرف می‌زنیم، در مورد بازی با بولیوی، ما باید به حریف احترام بگذاریم و مردم را به ورزشگاه بیاوریم. بگذارید من و بازیکنانم تمرکز داشته باشیم.

وی ادامه داد: اگر آقای استیلی یا هر شخص دیگری مشکلی دارد دفتر ما اینجاست و البته دفتر ایشان برای تقریبا 2 سال است که خالی است. تلفن همراه‌مان روشن است، چرا ایشان باید اینگونه مسائل را به رسانه‌ بیاورد؟ شما در مورد آن فکر کنید. امیدوارم همه متوجه شوند که ما اینجا هستیم تا باعث خوشحالی و غرور مردم بزرگ ایران باشیم.

کی‌روش درباره این موضوع که چه تدبیری اندیشیده تا جلوی ورود حاشیه به تیم ملی را بگیرد، گفت: دو بحث بزرگ وجود دارد، مبحث اول اینکه باید سخت کار کنیم، مبحث دوم اینکه باید بخندیم و لبخند بزنیم و امروز هم لبخند می‌زنیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان درباره این موضوع که برخی‌ها انتقاد کردند و گفتند مجموعه کمپ تیم ملی میراث آقای صفایی فراهانی است، عنوان کرد: شما درست متوجه نشدید. میراث من در زمین و پک نیست، میراث من در سخت‌کار کردن و متعهد بودن است که برای فدراسیون فوتبال و کشور ایران انجام دادم تا این اتفاق رخ دهد. من می‌توانم در آن زمین قبلی قدم بزنم مثل بقیه که این کار را کردند و بگویم بهترین زمین دنیا است ولی من نظر خودم را دارم. سخت کار می‌کنم و همیشه تلاش می‌کنم. منابعی که اینجا هزینه شد از زحمات بازیکنان بعد از جام جهانی 2014 برزیل بود.

کی‌روش ادامه داد: وقتی صحبت از میراثم می‌کنم یعنی صحبت از کار و عمل و تعهدی که انجام دادم، است. می‌دانید که چطور پک شروع شد؟ من و همکاران دیگرم ساختمان آنجا را خودمان طراحی کردیم، تکه به تکه آن را، شما 8 سال پیش اینجا بودید که من آمدم آنجا چه چیزی بود؟ سنگ و خاک بود. امروز مکانی است برای کار کردن بازیکنان نه برای من. همانطور که عرض کردم آقایان شفر، پروین و دایی اینجا حضور داشتند و با آنها صحبت کردم و گفتم درِ این مجموعه و امکانات برای بازیکنان فوتبال باز است. اواسط این فرآیند یک شخصی این امکانات را گرفت و باز هم بنده تلاش کردم که توضیح بدهم که این مجموعه بسیار بهتر از آن گزینه قبلی است. من نمی‌گویم که بقیه اشتباه کردند، من می‌گویم اولویت داریم و اولویت ما در این مجموعه بود.

وی در پایان گفت: آقایان! ما در یک مرحله دیگر هستیم 40 سال است که قهرمان جام ملت‌ها نشدیم و بیشتر از 40 سال است که نتوانستیم به المپیک برویم. واقعا خیلی کار داریم که انجام دهیم. بیاییم چشمانمان را به آینده بدوزیم و دست به دست هم دهیم تا کار کنیم ولی باید با آنهایی هم که می‌خواهند مخل کار ما شوند برخورد کنیم و نگذاریم کنار ما باشند. وقتی زمانی شد که آنها کار کنند بیایند لذت ببرند. دوستان من در رسانه از شما عاجزانه خواهش می‌کنم کاری کنید تا هواداران فوتبالی که بعد از پیروزی ما در جام جهانی در خیابان‌ها بودند به ورزشگاه بیایند و از فوتبال ایران و بولیوی لذت ببرند. مسائل دیگر را کوچک و به هدف اصلی‌مان توجه کنیم.

 

2051

تسنیم

نظرات ۶۱

 • Miladfarzad

  خودش و اطرافیانش بحث رو ب بدترین شکل پیش میبرن و بعد ک انتقاد میشه از بی‌ادبیشون تازه طلبکارم میشه
  اخه میک‌درموت کیه ک انقدر گستاخانه صحبت کنه

  • سعید

   هیچ کس مصاحبه شاهرودی قبل از مصاحبه‌های استیلی و میک مک در موت رو خونده؟! می‌خوام بدونم چرا حمله‌های ایشون به کیروش رو آقایان عزیزی و مایلی کهن و شما دوستانی که رگ غیرتتون بالا زده نمی‌خونید و با آگاهی کامل نسبت به این داستان حرف نمی‌زنید؟ْ! چرا یه عده به دنبال ضربه زدن به کیروش قبل جام ملت‌ها هستند؟ چون اینجوری اگه خوب کار کرد باید ۴ سال دیگه تحملش کنن... تو خود بخوان حدیث مفصل از این مجمل.

  • Majid تاجی

   کیروش: اگر آقای استیلی یا هر شخص دیگری مشکلی دارد دفتر ما اینجاست و البته دفتر ایشان برای تقریبا ۲ سال است که خالی است. تلفن همراه‌مان روشن است، چرا ایشان باید اینگونه مسائل را به رسانه‌ بیاورد؟ شما در مورد آن فکر کنید. امیدوارم همه متوجه شوند که ما اینجا هستیم تا باعث خوشحالی و غرور مردم بزرگ ایران باشیم.

  • سعید

   راز ماندگاری در ترکیب مربیان وفاداری به سرمربیه و الان کلید واژه میانمار دیکته ای از سوی سرمربی پس باید مصاحبه کنن تا به سرنوشت مربیان ایرانی که پارسال اخراج شدن دچار نشن!!!
   و تأسف برای فدراسیون فوتبالمون...

  • ali

   اقا سعید میدونی مشکل چیه
   مشکل اینه هم فکر های شما فکر میکنن کیروش و دارو دستش دارن رایگان کار میکنن و تنها مربی باقیمونده توی جهانه
   فقط موندم اگه جای گواردیولا بود شما چجوری ازش دفاع میکردید

  • ....

   کسی که نیاز به زمین و امکانات دارد باید براش بجنگد ..
   عجب حرفی زد ، اون موقع که برای ایجاد امکانات به آب و آتیش میزد هیچکدوم از این اقایون ازش حمایت نکردند بهش انتقاد هم میکردند حالا صداشون بلند شده ما هم باشیم. کیروش مرد محکم و سالمی هست با اینکه میتونه لابی کنه تا بهش انتقادی نشه

 • حمید

  خجالت بکش استیلی مصاحبه کرده از همه خواسته تو مسیر ارامش برای تیم ملی باشند بعد تو اینجوری همه رو دشمن تیم ملی میدونی.هروز محبوبیتت کمتر میشه چون همه شناختنت.استیلی واقعا ادم محترمیه

  • چیانی

   شماها باید خجالت بکشید که صبح تا شب دنبال حرف و حدیث هستید.جمع کنید تورا خدا این خاله زنک بازیهاتونا.بذارید تیم کارش را کنه

  • یک پرسپولیسی

   استیلی راست میگه نمیخاد مصاحبه کنه جلوی اون شاهرودی رو بگیره هر چی از دهنش در میاد نگه بعدم نمیخاد تیم ملی رو تو رسانه ها به آرامش دعوت کنه بره فدراسیون یا پک مستقیم در مورد مشکلات صحبت کنه همچین به آرامش هم دعوت نکرده بود دوباره نزدیک یه تورنمنت بین اللمللی شدیم یواش یواش دشمنای تیم ملی دارن میان بیرون این که قبل از جام جهانی و قبل از جام ملتها این اتفاقات پیش میاد برنامه ریزی شده است قشنگ تابلوئه

 • استقلالی ام

  باشه حتما همه میایم برای بازی با تیم بولیوی . از اتاق فرمان میگن بولیوی رنک 6 جهانه.برزیل کیه بابا...بولیوی فقط
  گند زدی به فوتبال ملی.انتظارتم بالاس

  • مهران(بجنورد)

   خب شما یک میلیون دلار بده به تیم برزیل بزار به جاش با برزیل بازی کنیم...مثل تیم امید که از ترس کره جنوبی به میانمار میبازه

  • ...

   ابروی هر چی استقلالیه بردی

 • ایمان۰۴

  ما همین تیم بزرگسالان رو نمیتونیم بهش رسیدگی کنیم تیم امید میخوایم چیکار واقعا فقط هزینه الکیه دوره قبل هم از تیم بزرگسالان براش بیشتر هزینه شد آخر هم اوت شد بهتره این هزینه صرف استعداد یابی و تیمهای پایه بشه

  • salem

   با همین منطق پیش بری دروازه های موفقیت برات باز میشه...

  • شیش

   تا چند سال میخوای با تیم بزرگسالانت بازی کنیم؟!؟!
   ۱۰ سال؟؟؟!
   ۲۰ سال؟!!!
   شایدم تا ابد!

  • Majid تاجی

   تیم امید به اندازه تیم بزرگسالان اهمیت داره

  • سعید

   اصن میدونی تیم امید برای چی تشکیل میشه که میگی بباید رو تیم های پایه سرمایه گذاری بشه خوبه اسمش روشه!!!

  • مهران(بجنورد)

   دوره قبل خاکپور و اقای مایلی کهن با فضاحت هرچه تمام تر تیم امید رو حذف کردن..به تمام رقبای جدی ما باختن..عربستان قطر و آخر سر هم با فضاحت کامل سه هیچ به ژاپن باختند..

 • پوریا

  واقعا چرا لینقدر برای تیم ملی حاشیه درست می کنن واقعا ما هوادارا خسته میشیم! کاش یه قاتونی فدراسیون میگذاشت که هیچ کس حق نداره علیه کسی حرف بزنه و اگر ادعایی میکنه و اون ادعا اشتباه باشه باید جریمه ی نقدی سنگین بشن

  • حمید از مشهد

   جالبه!!!
   اهانت به تیم امید میشه مسائل پیش پا افتاده و ساختگی در راه موفقیت و اماده سازی تیم کی روش
   دعوت به ورزشگاه میشیم برای لذت بردن یک عصر زیبا در حالی که حتی در بازیهای دوستانه هم دست از بسته بازی کردن برنمیداریم!!!
   و در مورد پک مثال ماشین دوست زده میشه که نشان ازین داره که این مجموعه رو در مالکیت خودش میدونه !!!
   گرچه با تلاشهای خود کی روش ساخته شد اما شخصی که ادعای کمک به پیشرفت فوتبال ایران رو داره باید بخشش و بزرگی هم داشته باشه نه اینکه همه امکانات رو متعلق به خودش بدونه و فقط به فکر نتیجه گرفتن خودش باشه..
   همیشه در صحبتهای کی روش تناقصات زیادی میبینیم
   اینها هم تناقصاتی بود که نشون میده اصلا مربی صادقی نیست و همیشه همه رو به جاده خاکی میبره و سعی داره واقعیت رو جور دیگه نشون بده ..

  • ایرانی

   داداش اصن کی‌روش بسیار انسان برجسته بسیار انسان باشعور ولی اینقدر باید ادب داشته باشه ک به یه ایرانی اونم کسی مثل آقای استیلی نباید توهین کنه چرا باید از یه اجنبی غریبه عذرخواهی کنه خیالت راحت وقتی کی‌روش از ایران بره به ریش من و شما می‌خنده واقعا جای تأسف داره که هم وطنی مثل جناب عالی اینجوری نظر میده ادمین

  • یک پرسپولیسی

   یه چی میگیا آقای علی کریمی به خودش اجازه میده بر علیه رئیس فدراسیون حرف بزنه چون 4 تا بازی ملی داره و رئیس فدراسیون بهش تبریک میگه بهترین آسیا شدنش رو هر چی از دهنش در میاد بهش میگه اگه هر کجای دیگه بود با علی کریمی برخورد میشد من کاری ندارم آقای تاج بد یا خوب ولی این رفتار که یک نفر بهت تبریک بگه تو جوابش رو اینطوری بدی واقعاً زشته .

  • ایلیا

   پوریا عزیز شما یک نفر هستی پس نمیشه ما ، میشه من هوادار خسته شدم.... بله کاش قانونی بود دستیاران جناب کیروش به کسی بی احترامی نکنند،،،
   تا یکی انتقاد میکنه این آقا سریع حمله شخصی میکنه حرف زیاده ایشون ۷ یا ۸ سال تو ایران است و هیچی جامی نیاورده،،،
   امیدوارم امسال قهرمان جام ملتها بشه دهان من و دیگران منتقدان ایشون بسته بشه ،،، البته اگر باز دوباره بهونه نیاره
   آدمین سپاسگزارم

  • کی روش تا حدی کبیر

   اگه اینطوری بشه که کی روش کل حقوقشو باید جریمه بده که :)))
   ادمین جون خواهشا تایید بنما

 • سینا

  اینم حتما تقصیر برانکوئه!!!! همین دو جمله صداقت شمارو نشون میده((اگر این اتفاق درون تیم من می‌افتاد و یک نفر با حرف‌های دروغ باعث آزار مردم و رسانه‌ها می‌شد، فوراً اخراجش می‌کردم)) و (( استیلی مدیر تیم امید است و باید نظم را در تیمش ایجاد کنند و به افرادی که از درون تیم‌ امید هماهنگ شده مصاحبه می‌کنند تذکر بدهد.)) شما که بلدی چرا دستیارت جناب میک درموت علیه استیلی مصاحبه کرده؟ چرا اسیانو کروز علیه هومن افاضلی مصاحبه میکرد؟؟؟ یا حرف شما دروغه و به کسی که هماهنگ شده مصاحبه میکنه اعتراض نمی کنی یا این که خودت به دستیارات میگی علیه دیگران مصاحبه کنن.

  • صالحی

   احسنت سینا همه چیزو تمام کردی

  • B25744

   سلام.اول اینکه کارمربیان تیم ملی درست نبود،دوم اینکه جواب دادن یعنی شروع کننده نبودنند،گرچنداشتباه هست.سوم درساختمان پک برای تمام تیمهای فوتبال(آقایان وخانوما)دفترکارموجوده ولی متعصفانه وقتی بازیهای آسیایی میخوادشروع بشه تازه یادشون میاد.اغلب مربیان ومدیران کل زمان بودن شان نهایت سرتمرین وبازی هستش وبه محض زدن سوت دنبال کارهای شخصی(ساختمان سازی وتجارت وحتی تفریح)میرن.بهانه اونا اینه که پول بسیارکمی فدراسیون بهشون میده وحتی بعضیهامیگن رایگان وصلواتی خدمت میکنیم.وهیچکس نیست بهشون بگه نه تنهاکسی مجبورشان نکرده حتی خیلی لابی گری وزیراب زنی میکنند که خودشون بشن مربی ومسئول وبعدش رسانه ودروغ وتهمت.

  • مهران(بجنورد)

   برو بخون اول اطلاع داشته باش بعد اظهار فضل کن استاد!!! کروز در جواب مصاحبه های پیاپی و مخربانه افاصلی جوابشو داد فقط..افاضلی دایم در حال سنگ اندازی و تخریب تیم ملی بود که جوابشو دادن

 • ترکمن

  کی‌روش : اگر در تیمم یک نفر باعث آزار مردم می‌شد فوراً اخراجش می‌کردم/
  _ پس زودتر برو تا مردم بیشتر از این اذیت نشن

  • یک پرسپولیسی

   تو از طرف خودت حرف بزن و جمله من و 13% از مردم رو به کار ببر 87% مردم کی روش رو دوست دارن و این تعداد بعد از قهرمانی آسیا به 99% میرسن به جز تعدادی حسود و دشمن تیم ملی

 • پوریا

  دقیقا میراث کی روشه وگرنه چطور قبل از کی روش هیچ کس دنبال ساختن این امکانات نبود زمانی که وضع اقتصادی بهترم بود! چطور وقتی کی روش نگران امکانات بود همه نشسته بودن عقب و می گفتن کی روش داره بهانه میاره! حالا که ساخته شده هزار تا صاحب داره و کی روش هیچ کاره بوده

  • حسن پرسپولیسی

   اصلا حق با تو میراث کی روشه بعد دقیقا میشه بگی چه قدر خرج اونجا کرده کی روش ؟؟؟اون ساختمان حالا هر کی ساخته مال دولت و مردم و هیچکس حق انحصاری کردنش و نداره

  • حمید از مشهد

   اقا پوریا ماهم نگفتیم میراثش نیست و ممنونشیم اما کی روش با رفتار و حرفاش داره به وضوح میگه این مجموعه مال خودشه و شخصی حق استفاده نداره..
   نمیدونم شاید استفاده نکردن تیم های دیگه از پک هم شاهکار جدیدیه که در قراردادش ذکر شده وگرنه فدراسیون به راحتی میتونه زمین رو در اختیار امیدها بزاره و این اصلا در اختیارات کی روش نیست که تعیین تکلیف کنه..اما از شخصیت مرموز و آسایش طلبی که از کی روش میشناسم صد در صد فکر اینروزارو کرده و این شرط رو در قراردادش ذکر کرده

  • amir

   میراثه کیه؟! از پول کیروش مگه ساخته شده؟ سنت چقده؟ دادکان و صفایی فراهانی میدونی چه کمپ هایی ساختن؟
   اقای کیروش تاریخ انقضات تموم شده.

  • عاشق یوونتوس

   اگه افتخار یه مربی ساختن یه مجموعه و یه زمن چمن باشه که برانکو هم باید بیاد ادعا کنه که با رسوندن پرسپولیس به فینال اسیا هم حداقل 30 میلیارد تومان که اندازه بودجه کل یه فصل باشگاه هستش رو در آورده و هم اینکه باعث شده 200 ایراد ورزشگاه آزادی حل بشه. پس باید بگیم الان ازادی فقط مال پرسپولیس و استقلال و تیم ملی حق استفاده ندارن؟

  • سینا 1

   با عرض سلام خدمت شما ... آیا آقای کیروش این مجموعه رو با پول شخصی خودشون ساختن ؟

   با تشکر

 • mim z

  اقای تاج قرار داد اینو دو برابر کن فقط بگووووووووو سااااااااااااکت....کلا صداتو نشنویم

 • mehran lisar

  بروبابا...تو اگه مربی خوبی بودی همش به دفاع کردن فک نمیکردی  • پاشا پرسپوليسي

   متاسفانه درك شما و دوستانتان از فوتبال خيلي پايينه كه زحمتهاي مربي بزرگي مثل كيروش رو نميبينين
   كاش سنتون قد ميداد دوره هاي قبل كيروش كه فقط به خاطر حضور تك ستاره ها ميبرديم رو هم ميديدن
   ولي الان ساختار داره تيم ملي مون همه ١١ تا بازيكنمونم عوض شن هيچ استرسي از بابت بازي نداريم

برچسب ها