منچستریونایتد در خطر از دست دادن کاپیتان خود به شکل آزاد

منچستریونایتد-در-خطر-از-دست-دادن-کاپیتان-خود-به-شکل-آزاد

وبسایت رسمی برنامه نود - بندی در قرارداد آنتونیو والنسیا می‌تواند منجر به جدایی مدافع اکوادوری از جمع شیاطین سرخ شود.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از دیلی استار، قرارداد کنونی آنتونیو والنسیا مدافع اکوادوری و کاپیتان منچستریونایتد در پایان فصل جاری به اتمام می‌رسد و یونایتد طبق یکی از بندهای این قرارداد می‌تواند آن را برای 12 ماه دیگر تمدید کند.

اما این بند یک شرط بزرگ دارد. یونایتد در صورتی که بخواهد این بند از قرارداد را فعال کند، حتما باید این کار را قبل از تاریخ یک مارچ انجام دهد و در غیر این صورت مدافع اکوادوری را به شکل آزاد و کاملا رایگان از دست خواهد داد. 

سان گزارش می‌دهد که در آن تاریخ، والنسیا می‌تواند با تیم های خواهان خود وارد مذاکره شود. تیم هایی که گفته شده از کشورهای آلمان و ترکیه هستند. او یکی از انبوه بازیکنان شیاطین سرخ است که بعد از پایان این فصل دیگر قراردادی با این تیم ندارند.

والنسیا بعد از لایک کردن پستی در اینستاگرام که خواهان اخراج ژوزه مورینیو از منچستریونایتد شده بود، در کانون توجهات قرار گرفت. به تبع این اتفاق او از ترکیب یونایتد برای بازی در مقابل وستهم خارج شد و شنیده ها حکایت از آن دارد که والنسیا و مورینیو حالا به ندرت با بکدیگر گفت و گو می‌کنند. 

والنسیای 33 ساله در سال 2009 از ویگان به منچستریونایتد پیوست و از آن زمان، در 335 مسابقه پیراهن شیاطین سرخ را به تن کرده است.

7712

اختصاصی

نظرات ۲

  • pesare.taji.0513

    ب نظر من منچستر از پایه باید درست بشه و مثل زمان فرگوسن بازیکن بسازه ولی عوامل باشگاه مقصر اصلی اند و الا مورینیو-فن خال مربی های کوچکی نیستن ک نتونستن منچستر رو ب روزهای اوج خودش برسونن.
    مورینیو خیلی وقت میگه دفاع میخائ ولی هییچ دفاعی واسش نگرفتن.**

    • 3⭐⭐4

      آره لیندلوف و بایی رو بابای من خرید

برچسب ها