مهدی تاج: برخی منتظر بروز اختلاف هستند تا عقده‌گشایی کنند

مهدی-تاج-برخی-منتظر-بروز-اختلاف-هستند-تا-عقدهگشایی-کنند

وبسایت رسمی برنامه نود - مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال گفت: امکانات و زمین‌های مرکز ملی فوتبال متعلق به همه تیم‌های ملی است.

به گزارش وبسایت نود، به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، مهدی تاج درباره برخی انتقادات نسبت به پاره‌ای از اظهارات، عنوان کرد: شخصا باید بگویم که با بیان برخی الفاظ و ادبیات موافق نیستم. در وهله بعدی موضوع مهم این است که تصمیم‌گیری برای استفاده از امکانات مرکز ملی فوتبال بر عهده فدراسیون است و همه تیم‌های ملی می‌توانند از امکانات آن بهره ببرند. این را هم باید بپذیریم که سلیقه‌ها متفاوت است، اما همه مقابل قانون می‌بایست مطیع باشند.

وی افزود: در این میان متاسفانه برخی منتظرند اختلافی پبش بیاید تا اظهار نظر و بعضاً عقده‌گشایی کنند، اما توصیه من این است اجازه بدهیم تیم ملی بزرگسالان و تیم ملی امید پس از چندین دهه قهرمانی در جام ملت‌ها و صعود به المپیک را به مردم هدیه بدهند.

رئیس فدراسیون فوتبال تصریح کرد: تاکید می‌کنم استفاده از امکانات و زمین‌های مرکز ملی فوتبال متعلق به همه تیم‌های ملی است. با توجه به درخواست‌های تیم‌ها به دبیرکل و براساس اولویت‌های فنی و زمانی، برنامه‌ریزی لازم صورت می‌گیرد.

 

1004

نظرات ۱۳

 • پرسپولیس کبیر

  کلا اقای تاج شما رییس کیروش هستی یا کیروش رییس شما ؟

 • سید

  شما زودتر مدیریت کنی کار به اینجاها کشیده نمیشه که همه جو متشنج کنن

 • مهران(بجنورد)

  نمونه ش خداداد عزیزی..من خواهش میکنم یه تیم به این خداداد بدید دست از سر کی روش برداره

 • عماد

  ینی مرزهای جذبه و ابهت رو جابجا کردی جناب تاج

  بجای این حرفا به کارمندانت(کیروش و دستیارش) تفهیم کن
  یکم ادب رو رعایت کنن و به مربیا و بازیکنان این مملکت توهین نکنند

 • 6atishe

  بابا تو با اون سر مربیت چرا 2 دستی میزو چسبیدید ول نمیکنید.
  مگه تو بازنشست نیستی؟؟ول کن برو دیگه وقتی بلد نیستی اقتدار داشته باشی

 • Miladfarzaf

  اوج تدبیر و برنامه اقای تاج برای پایان دادن ب این مسائل.
  برخی منتطر بروز اختلاف هستند تا عقده‌گشایی کنند.
  خوب اقای تاج برنامه شما برای پایان گرفتن اینطور مسائل در فوتبال ما هستید.
  با توجه به ادامه اینطور اتفاقات در چند سال گذشته میشه نتیجه گرفت که هیچی

 • هومن

  جناب تاج شما تلاشت رو بکن که به این اقای بغل دستیت و همکارانش نحوه صحبت کردن رو یاد بدی. جایی که حق با آقای کی روش هست کاملا از ایشان حمایت می کنید. جایی که حق با ایشان نیست. میانه روی می کنید. این مثل رو به ایشان یاد آوری کنید. که سکوت مرد به از دولت اوست. از دلایلی که مردم علاقه ای به بازیهای ملی نشون نمی دن. 1- ادبیات گفتاری ایشان 2- یک سو نگری و حق به جانب خود دادن 3- چند گانگی در رفتار ایشان با بزیکتنی مثل عقیلی، رحمتی، قوچان نژاد و سوگلی ایشان سردار آزمون

 • حمید از مشهد

  آقای تاج فکر نمیکنید این برخی خود کی روش و کادر فنیش هستند!!!
  مگه تا الان شخصی انتقاد کرده بود ..کلید این ماجرا که به دست مربیان تیم ملی خورده وگرنه بنده خدا استیلی فقط یه درخواست زمین داشت و چیز غیر منطقی نخواسته که اینطور مربی تیم ملی بهش حمله و اهانت کرده ..
  در مورد برخی هم شک نکنید بازم اهانت ببینیم به هموطنانمون میایم و از امثال مایلی و خداداد و لطیفی و کریمی حمایت میکنیم چون اینا حرفشون حقه و اهانت اجنبی رو انتقاد کردن نه مسائل فنی که سریع با یه بیانیه صورت مساله رو عوض میکنین!!!

 • farzin

  خداداد و کرانچار و برانکو و مایلی کهن.. اینا تکلیفشون با کیروش معلومه..از هر فرصتی هم برای ضربه زدن استفاده میکنن..! کاش یکم جو گیر نبودیم

 • ۷تراختور

  قصد رفتن نداری شما؟

برچسب ها