لیگ ملت های اروپا؛ ایتالیا در لحظات پایانی بالاخره طعم برد را چشید

لیگ-ملت-های-اروپا؛-ایتالیا-در-لحظات-پایانی-بالاخره-طعم-برد-را-چشید

وبسایت رسمی برنامه نود - ایتالیا مقابل لهستان به برد شیرینی دست یافت.

به گزارش وبسایت نود، تیم ملی ایتالیا در دیدار مقابل لهستان در لحظات پایانی با گل بیراگی موفق شد سه امتیاز را به دست آورد تا مانچینی بالاخره روز خوش را روی نیمکت لاجوردی ها ببیند.

در دیدار حساس از گروه سوم از سطح آ مسابقات لیگ ملت های اروپا، تیم های ایتالیا و لهستان یکشنبه شب در اسلاسکی به مصاف هم رفتند. ایتالیا که در پنج مسابقه اخیر خود رنگ برد را ندیده بود در این دیدار از نظر خلق موقعیت نسبت به میزبان خود عملکرد بهتری داشت ولی تا آخرین لحظات بازی در رسیدن به گل ناکام بود. تا اینکه یک کرنر ارسالی از جناح راست در دقیقه 92، با ضربه سر شیرجه ای لاسانا همراه شد و در تیر دوم بیراگی آماده بود تا دروازه شزنی را باز کند و ایتالیا را در خاک لهستان به یک برد حیاتی برساند تا بالاخره مانچینی روی نیمکت تیم ملی کشورش طعم برد را در این مسابقه رسمی بچشد. در این گروه پرتغال 6 امتیاز دارد و ایتالیا با 4 امتیاز دوم است.

از گروه اول از سطح سی، رژیم اشغالگر قدس توانست با نتیجه 2-0 آلبانی را شکست دهد و بالاتر از اسکاتلند در صدر گروه قرار گیرد.

از گروه چهارم همین سطح، دیدار رومانی و صربستان با تساوی 0-0 پایان یافت و مونته نگرو موفق شد با نتیجه سنگین 4-1 میزبانش لیتوانی را از پیش رو بردارد. در این گروه صربستان با 8، مونته نگرو با 7 و رومانی با 6 امتیاز اول تاسوم هستند.

از گروه سوم و از سطح دی، آذربایجان در خانه مقابل مالت به تساوی 1-1 رسید و همین نتیجه در دیدار تیم های جزایر فارو و کوزوو تکرار شد.

1878

 

اختصاصی

نظرات ۱

  • حسینt

    زنده باد ایتالیا .بامید ادامه پیروزی های شیر خفته

برچسب ها