گفت‌وگوی فتحی با نصیرزاده درباره شجاعیان

گفتوگوی-فتحی-با-نصیرزاده-درباره-شجاعیان

وبسایت رسمی برنامه نود - امیرحسین فتحی سرپرست باشگاه استقلال با هوشنگ نصیرزاده مدیرعامل ماشین‌سازی درباره داریوش شجاعیان صحبت کرد.

به گزارش وب سایت نود، داریوش شجاعیان فصل گذشته در حالی از تیم ماشین سازی (گسترش فولاد سابق) تبریز به استقلال پیوست که قرار بود باشگاه استقلال به صورت اقساط پول رضایت‌نامه او را پرداخت کند. باشگاه استقلال در آخرین چک خود نتوانست سر موعد آن را پرداخت کند و مسئولان ماشین‌سازی هم با ناراحتی از این باشگاه به کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال شکایت کردند.

هوشنگ نصیرزاده مدیرعامل ماشین سازی در گفت‌وگوهای مختلف با رسانه‌ها از بازگشت شجاعیان به ماشین‌سازی صحبت کرده و از کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال هم خواسته که هر چه زودتر به این پرونده رسیدگی کند. قرار است اوایل آبان، جلسه‌ای با حضور مسئولان استقلال و ماشین‌سازی در کمیته تعیین وضعیت برگزار شود، اما در همین زمینه، امیرحسین فتحی سرپرست باشگاه استقلال با نصیرزاده بر سر پرونده شجاعیان صحبت کرده و قرار است هفته آینده مشکل پرداختی چک آخر شجاعیان حل شود.

 

2051

تسنیم

نظرات ۴

 • امیر آبی دل

  نصیرزاده فک میکنه میتونه با زرنگ بازی شجاعیانو برگردونه ولی ... طبق قانون فقط میتونه جریمه درکرد در واریز پول رو از استقلال بگیره نه خود بازیکنو.... اگه به فرض محال بتونه ببرش ماشین سازی واسشون کارایی نداره چون دلش با اونا نیست.... به جای اینکارا به زنوزی بگو یه هافبک خارجی براتون بخره نه اینکه بازیکن باشگاه دیگه ای رو به زور بیاری تیم خودت....

  • ......

   ببین خودت یه بار از اول بخونی میفهمی چرت گفتی

  • خطاب به ......

   چرت خودت ميگي چون کاملا درست بود برو خبرا رو بخون

 • Abedi

  داریوش آبی دل هیچ جا نمیره شده وادار پولشو میده و نمیذاره داریوش جایی بره از این به بعد داریوش تو ایران اگه قرار باشه بازی کنه فقط واسه استقلاله

برچسب ها