کی‌روش: می خواهید ما جام ملتها را با سردرد آغاز کنیم؟/ جلال حسینی بخشی خاص از قلب من را تسخیر کرده است

کیروش-می-خواهید-ما-جام-ملتها-را-با-سردرد-آغاز-کنیم؟

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت:چرا در 40 سال قبل قهرمان نشدیم، بدون غرور و خاضعانه و سر به زیر باید به اشتباهاتمان اشاره کنیم.

به گزارش وب سایت نود، کارلوس کی‌روش در نشست خبری پیش از دیدار با بولیوی اظهار داشت: همه دلایل حضور ما را می دانید چون فردا می خواهیم با بولیوی بازی کنیم.مطمئنا فردا بازی خوبی خواهیم داشت و آنها بازیکنان خوبی دارند و دو بازیکن خیلی خوب در این تیم حضور دارند ولی این بازی فرصت خوبی برای آماده سازی در راه جام ملتها خواهد بود. امیدوارم که فردا هواداران از بازی لذت ببرند.

* جام ملتها نوع متفاوتی از فوتبال را به ما دیکته می کند

کی روش در پاسخ به این سوال که آیا بولیوی می تواند به تیم ملی ما کمک کند یا خیر گفت:در حال حاضر ما تغییرات آنچنانی از نظر تاکتیکی نداریم، ما باید پیشرفتمان را بهبود ببخشیم.مطمئنا بازی های ما در جام ملتها نوع متفاوتی از فوتبال را به ما دیکته می کند، ما باید آمادگی کامل داشته باشیم.

* منطقی نیست پایه‌های اصلی تیم را نادیده بگیریم

او در ادامه گفت: مطمئنا هوشمندانه و منطقی نبود که پایه های اصلی تیم را نادیده بگیریم. ما باید از نقاط قوت و ضعف در جام جهانی برای جام ملتها درس بگیریم.وقتی ما تیمی داریم که مقابل اسپانیا و پرتغال در برخی دقایق بازی هجومی و کارهای خوبی انجام بدهند قطعا از آنها در جام ملتها هم استفاده خواهیم کرد.بازی های دوستانه ما هم به این دلیل است که فرصت به بازیکنان داده شود.

* برای قهرمانی در آسیا باید آماده‌سازی متفاوت از گذشته داشته باشیم
کی روش در خصوص اینکه بیشتر بحث ها طی روزهای اخیر حاشیه ای بوده و استراتژی تیم ملی در جام ملتها چیست گفت: بیش از 40 سال است که ایران در جام ملتها قهرمان نشده است، من در ابتدای این اردو همه چیز را نوشته ام،سوال خوبی پرسیدید. ما باید کجا موفق شویم؟ در آن قسمت هایی که قبلا عده ای به شکست رسیده اند و موفق نشده اند باید تحقیق شود. اولین سوال این است، چرا در 40 سال قبل قهرمان نشدیم، بدون غرور و خاضعانه و سر به زیر باید به اشتباهاتمان اشاره کنیم، به نقاط ضعفمان پی ببریم و آنها را شناسیایی کنیم،کارشناسان و دیگران باید بدانند اگر می خواهیم در جام ملتها موفق باشیم باید آماده سازی متفاوت از گذشته داشته باشیم.
* از گذشته بهتریم ولی هنوز سردردهایی داریم!

سرمربی تیم ملی در ادامه تاکید کرد: ما هنوز در آنجایی که می خواهیم باشیم نیستیم ولی از گذشته خیلی بهتر هستیم، الان از گذشته بهتریم ولی هنوز سردردهایی داریم! سوال این است، آیا می خواهید مسکن ها را بعد از جام ملتها به ما بدهید یا قبل از مسابقات.آیا می خواهید ما جام ملتها را با سردرد آغاز کنیم؟ ما هنوز منتظر مسکن ها و داروها هستیم. این استراتژی ما است که تیم و بازیکنان باید راضی باشند، باید انگیزه خوبی داشته باشند و همه بازیکنان من متعهد هستند و در حال حاضر هم فقط باید به موفقیت برسیم.

* دلایل کی‌روش برای برگزاری نشست در ساختمان پک
کی روش در خصوص اینکه آیا دلیلی داشت کنفرانس در پک برگزار شود گفت: قطعا دلیلی وجود دارد، من هیچ کاری را در زندگی ام بی دلیل انجام نمی دهم.دلیل اول این است که دوستان رسانه اینجا باشند چون شما افرادی هستید که مستقیما با مردم ارتباط دارید.می خواستم همه بدانند شما جزوی از خانواده ما هستید.این مکان ساخته یا طراحی نشده که تعداد محدودی از آن لذت ببرند. اینجا ساخته شده تا فوتبالی ها از آن لذت ببرند. حالا شما بدانید که جزوی از خانواده ما هستید، دلیل دوم هم این است: احترام.اگر به این ساختمان با دقت نگاه کنید می بینید که ادای احترامی به فوتبال ایران است. در هر گوشه این ساختمان شما تصاویر افرادی را می بینید که فوتبال ایران را ساخته اند، بازیکنان، مربیان، کسانی که سخت کار کرده اند.هر گوشه و قسمت این ساختمان ادای احترام به کسانی است که به فوتبال ایران خدمت کرده اند و به همین دلیل کنفرانس امروز در اینجا برگزار شد.شما به مردم بگویید این مکان سراسر احترام است. تمام عکس های سرمربیان تیم ملی، بازیکنان سابق تیم ملی که بیش از 100 بازی ملی داشتند در اینجا نصب شده است.هیچکس این کار را تنها انجام نداده است.

* رو به جلو فکر نمی کردم الان سردار در تیم ملی نبود و دایی جای او بود

سرمربی تیم ملی در پاسخ به این سوال که آیا سید جلال حسینی و رامین رضاییان شانس بازگشت به تیم ملی را دارند یا نفرات مد نظر وی محدود شده اند گفت: شما گفتید برخی از بازیکنان از تیم ملی کنار گذاشته شده اند ولی این کلمات مناسب نیست.مطمئنا این کلمات می تواند منعکس کننده احترام یا حقایق باشد. شما تنها زمانی می توانید از کلمه کنار گذاشتن استفاده کنید که کسی صاحب پیراهن، مکان یا جنسی باشد. اینجا کسی صاحب پیراهن یا پستی نیست.در تیم ملی شرایط اینگونه نیست و این نگرش اشتباه است. تیم ملی و پیراهن های تیم ملی تنها چیزهایی هستند که تا ابد باقی خواهند ماند.در برهه های مختلف زمانی برخی بازیکنان این فرصت را دارند که بدنشان را در این پیراهن ها قرار بدهند. در همینجا که نشسته ام فرصت داشتم تا با آن بازیکنان چشم در چشم حرف بزنم، وظیفه اصلی من تصمیم گیری است، اگر برای من مقدور بود به جای 23 بازیکن 46 بازیکن انتخاب می کردم. وقتی من مجبور هستم 23 نفر انتخاب کنم برخی ها بیرون می مانند ولی این موضوع به هیچ عنوان نشانه احترام کمتر نیست. شما در مورد بازیکنی حرف می زنید که تصویرش بالای سر من است(سید جلال حسینی). او 7/5 سال تاریخ سازی کرده است، من در یک لحظه حس کردم برخی دیگر از بازیکنان گزینه های من هستند ولی هیچکس تصمیم نگرفته او را کنار بگذارد یا به او بی احترامی کند.من در هر لحظه اگر احتیاج باشد در تیم ملی به روی بازیکنی مثل سید جلال همیشه باز است مخصوصا با جایگاهی که این بازیکن دارد، البته ما باید به آینده هم فکر کنیم، اگر رو به جلو فکر نمی کردم الان سردار در تیم ملی نبود و علی دایی اینجا کنار من نشسته بود و در تیم ملی حضور داشت.فوتبال همین است، بازیکنان می آیند و می روند.خود حسینی در برنامه 90 اعلام کرد که باید به این تصمیمات احترام گذاشته شود. هیچکس نمی تواند جایگاه بازیکنی بزرگ مثل حسینی را تضعیف کند زیرا او یکی از بهترین بازیکنان من طی سالهای اخیر بوده است. نه تنها او همیشه یک جایگاه در تیم ملی دارد بلکه حسینی بخشی خاص از قلب من را تسخیر کرده است چون او شماره 4 می پوشید و من به چهارمین جام جهانی ام رسیدم. شما این را نمی دانید ولی بعد از بازی صعود من پیراهن شماره 4 را از او گرفتم.

 کی روش در پایان نشست خبری از رسانه خواست مردم را به حضور در بازی فردا دعوت کنند.

 

2051

اختصاصی

نظرات ۷۹

 • zhandarm

  آره دقیقا همینو میخواییم

  • jd.dri

   واقعآ که ....
   کی روش با اینهمه تجربه بین المللی ....
   هنوز نمیدونه ....
   حسودها و بی عرضه ها ....
   از سردرد دیگران لذت میبرند !!!!!!!!!!!

 • سید

  بازی خوبه که رایگان هست میریم...به امید بازی تهاجمی...و فیکس بودن احمد و سامان

  • نذرلو

   10 هزار تا هم نمی رن خیالت راحت

  • jd.dri

   جواب نذرلو :
   حالا که اینطور شد ....
   من که بخاطر کسالتم هیچوقت نمیتونستم برم استادیوم ....
   به هر بدبختی که شده میرم استادیوم ....
   پس :
   پیش بسوی استادیوم ....
   برای مآیوس کردن دشمنان تیم ملی و دشمنان ایران .....

  • حسین

   رایگان بودن اینچنین بازیهایی تماشاچی رو به ورزشگاه نمیکشونه. این همه ورزشگاه خوب تو شهرای دیگه داریم که در حد استانداردهای عالی هستن مثل ورزشگاه امام رضا در مشهد. بهتر بود بازی هارو اونجا یا در اصفهان میذاشتن. کلی تماشاچی میرفت استادیوم. همه ی دنیا فکر میکنن تنها ورزشگاه ایران ورزشگاه آزادیه! بابا تو شهرای دیگه ام بذارین تبلیغ بشه. واسه این بازی حداکثر 5 تا 10 هزار تا میاد وسط هفته

  • رائول

   به نشانه اعتراض، هیچ کس نمیره ورزشگاه

 • شازده آبی

  میشه لطفا سوال منم پاسخ بدین:
  با وجود بازیکنانی مثل فرشید باقری، فرشید اسماعیلی چرا آقای احمد نورالهی( که مدت زیادی نیس به ترکیب شانسپولیس برگشته) به تیم ملی دعوت شده؟
  مچکرم

  • Perspolis

   شازده كوچولو تو كه عاشق كي روشي حتما نظرشو قبول داري و حتما ي چيزي ديده ولي خداوكيلي كاش احمدم دعوت نميكرد به خداقسم ما الان خوشحال ميشيم هيج بازيكني نداشته باشيم تو تيم اين ديكتاتور

  • قلم سرخ

   اصلا نمیشه درکت کرد
   پرسپولیس آتیشی به جون شما شیشتقلالی ها انداخته که نگو نپرس:-)

  • ۶تقلال

   می شه تو تصمیم سرمربی تیم ملی دخالت نکنی ۶تایی

  • کسی که رفته دسته سه حق اظهار نظر نداره

   جواب سوالت اینجاست...فرشد باقری تا 4 ماه پیش خودتون تو استادیمو فحش میدادی و لندنی بخاطر این خرید آزار دادین.
   اسماعیلی هم بازیسازه نه هافبگ دفاعی بی سواد هرچند به گفته حسن روشن فاتحه تیم هوادار و مربی که به فرشید اسماعیلی و قائدی میگه ستاره باید خوند.
   واقعا باقری یه چیزی ولی اسماعیلی اصلا در حد فیکس بودن خو استقلال هم نیست چه برسه تیم ملی.اگه شجاعیان بود و جپارف شک نکن نیمکت نشین بود

  • محمدرضا

   یعنی قشنگ مشخصه سواد فوتبالیت در حد صفره!!!

  • Amir

   برو یه سر به امارشون بزن میفهمی..بیشترین تکل موفق و پرس شدید از جلو و قدرت توپ گیریش تو این مثال نزدنیه هر هفته بیشترین تکل و باز پس گیری توپو داره فرشید باقری رو با احمد مقایسه میکنی؟فرشید باقری یه بازی بش میگیره دوتا نمیگیره چی میگی؟

  • سیدمجتبی

   به همون دلیل که آقای چشمی خدای سوتی هستن و دعوت میشن.
   به همون دلیل که سهرابیان با اون بازیهای درخشان دعوت میشه.
   به همون دلیل که منتظری هم سن سیدجلال دعوت میشه و فقط جوون گرایی برای سید جلاله.
   به همون دلیل که علی کریمی که ضعیفترین بازیکن تو هافبک دفاعیها هست دعوت میشه.
   بسه یا بازم بگم؟؟؟؟؟؟؟

  • alinzaghi9

   عمویی چند ساله فوتبال می بینی ؟ :)

  • زانیار

   این بازیکنانی که گفتی یکیشون استاد دایو و اون یکی هم بهتر از اون داریم مثله عزت الهی
   ولی سوال های منم اینه که چرا چشمی دعوت میشه ولی محمد انصاری نمیشه ؟
   کی روش که اینقدر میگه جوونا رو دعوت میکنه پس چرا منتظری و شجاعی و ... دعوت میشن ؟
   چرا علی کریمی دعوت میشه ولی بازیکنان بهتر از اون که هستن دعوت نمیشن ؟

  • صابخونه

   به همون دلیلی که سید جلال نیست و جاشو به آرمین سهرابیان و مجید حسینی داده..
   خیلی سادس... التماس تفکر

  • Erfan

   اینو بدون که کیروش یک مربیه و تو یه هوادار که داد هم بزنی کسی صداتو نمیشنوه چون مقامی نداری تو الان بگو سیدجلال چرا دعوت نشده یه سوالایی میکنی انتظار داری کیروش بیاد جوابتو بده
   بچاپ

  • Zabihgolzar

   واقعا این سواله پرسیدی بخدا،،اینا تو تیمای خودشچن جایگاه ثابت ندارن میخوای تو تیم ملی دعوت بشن،،،احمد نورالهی یه استعداده که همه قبولش دارن و اگه تراکتورسازی باهاش اینکارو نمیکرد که خیلی وقت پیش تیم ملی بود

  • Asad

   اره والله ایکاش احمدو نمی برد.

  • marziyeh

   چون تو همین مدتی ک زیادم نیس نشون داده خیلی خیلی خیلی بهتر و سرتر از بقییه بازیکنایی هست که گفتی
   سندشم نمرش تو بازی هایی که تخصص شماست

  • یوپ هاینکس

   چون احمد نورالهی توی کارهای دفاعی بهتر عمل کرده بعدم لقب شیشتقلال رو به ما نده

  • هوادار

   برو بازیایی که شما و اون دوتا استاد انجام میدن رو مقایسه کن با احمد بعد میفهمی چراشو

  • شیشعلی

   خخخ بسوز که سوزش تو باعث خرسندی ماست :))))

  • Farshad

   خداوکیلی داری فرشید باقری رو با احمد نوراللهی مقایسه میکنی؟فوتبال میبینی یا فقط میای زیر پستا حرف میزنی؟یکم بشین بازیارو ببین.فرشید باقری 3تا بازی کامل تو زمین بوده؟با یکی داری مقایسش میکنی ک هربازی بیشترین واکنش دفاعی و تکل موفق رو داره؟توروخدا اگه فوتبال میبینی سعی کن رو به ورزش دیگه ای بیاری داری حیف میشی

  • فیفا

   من جوابت رو میدم....واسه اینکه تو بسوزززززززی.....مچکرم

  • افشین

   درسترش اینکه بپرسی با وجود احمد نورالهی چرا باید این دوتا دعوت بشن

  • متخصصین هوچی گری

   فرشید باقری؟؟؟خخخخخ خدا وکیلی فکر نکنم به جز تو و عشقش نیمار کسی قبولش داشته

  • O+

   جنبه فوتبالی نمیگم چون کاملا مشخص سر در نمیاری
   ولی جنبه دیگه اش برا سوزش بیشتر حضرت عالیه خخخخخ

  • Amir

   كلا رو اعصاب كامنتات..اسمت هم همينطور..مجبور نيستي واسه هرچي نظر بدي

  • علیرضا

   تا چشم حسود بترکه.
   دوم اینکه منطق جان در آستانه بازی حساس نیمه نهایی آسیا با السد اتفاقا به نفع پرسپولیسه که بازی کناش به تیم ملی دعوت نشن.
   الان امثال تو که دشمن پرسپولیس هستین باید خوشحال باشین. چون هرچی بیشتر پرسپولیسی به تیم ملی دعوت شه به ضرر پرسپولیس در بازی مقابل السد تموم میشه. خدارو شکر که علیپور با وجود آقای گلی و درخشش در آسیا تو جام جهانی به تیم ملی دعوت نشد. چون اگه اونم مثل وحید امیری یه لایی به پیکه میزد! یا خودی نشون میداد تیم های ترکیه ای یا اروپایی برای خریدش اقدام میکردند. و اگه پرسپولیس با این محرومیت های شدید و کمبود بازیکن خوب علیپور رو هم از دست میداد فاجعه بود...
   دستت درد نکنه آقای کی روش که علیپورو با وجود آقای گل شدن برای جام جهانی دعوتش نکردی.
   شماها هم پاسوز همین قضیه شدین.. ابراهیمی و مجید حسینی بخاطر عملکرد خوبشون تو جام جهانی از استقلال جدا شدن و نتیجشم اینه که الان میبینی. بعد از چند هفته باخت و مساوی و حذف از آسیا به زور تونستید نفت مسجد سلیمانو ببرین!
   الان دوزاریت افتاد شازززززززده

  • مهران

   اول به خاطر اینکه احمد نورالهی خیلی بهتر هست از همشون بهتره ! دوم به همون دلیلی که سهرابیان دعوت شده و انصاری یا خلیل زاده دعوت نشدن از بهترین خط دفتع لیگ و آسیا هیچکس دعوت نشده اونوقت سهرابیانی که تو دو سال گذشته سرجمع ده تا بازی فیکس تو ترکیب تیمش بازی نکرده دعوت شده البته تئ شرایط فعلی همون احمد و بیرو هم دعوت نمیشدن بهتر بود چون در نهایت کیروش یه جوری زهرش رو به پرسپولیس میریزه یا با خط زدن و خراب کردن روحیه یا مصدومیت

 • رضا محصون

  یه سر همه آشوبهای فوتبال ما، میرسه به آقای کیروش، بعد اینجوری حرف میزند. این دقیقا اشتباه مدیران فدراسیون است که جایگاه و اندازه وظایف و مسئولیت افراد را به آنها گوشزد نمیکنند. دقیقا اشاره به سؤال فعلی فعال در سایت، و همین طور صحبت پیش کسوتان فوتبال کشور.

  • محسن۴٢٢

   نه داداش خود سیدجلال چون آدم حسابیه و واقعا کشورش را دوست داره علیه کی‌روش و تیم ملی موضع نمیگیره ولی افرادی مثل مایلی کهن و میناوند و عزیزی که الان موقعیتی در فوتبال ما ندارند و از روی حسادت موضع گیری میکنند و براشون هم مهم نیست تیم ملی زمین بخوره چون میخوان دلشون خنک بشه و بگن دیدی ما راست میگفتیم!!

 • روح اله

  آفای کی روش تو که هر روز توی فوتبال ایران سردرد می گیری چرا ول نمی کنی بری؟

  • کی‌روش کبیر

   سم پاشان سکوتتتتتتتتتتتتتت ....

  • اس اسی

   د اگه اون بره برانکو میخواو بشه مربی ایران؟ کیو بیاریم از کیروش بهتر

  • مزمز

   چون دلارامون رنگ و بوش فرق داره

 • عارف 2000

  دیگه اصلا ازت خوشم نمیاد آقای خاص
  مغرور، متکبر، جنجالی،حاشیه ساز،خودخواه و پول پرستی که حاضره بخاطر پول بیشتر به تیم ملی یک کشور ضربه بزنه
  ادمین بچاپ

  • محمد

   خود شما بهت بگن بیا اینجا در ازای کاری که انجام میدی هم بیشتر پول میدیم و هم امکانات بیشتری در اختیارت قرار میدیم که راحت تر کار کنی نمیری؟
   الان کی به خاطر پول جایی نمیره؟
   من استقلالی هستم اما نگاه کنید مثلا ابراهیمی برای چی به امارات رفت یا مثلا علی کریمی پرسپولیسی ها چرا رفت امارات ، مگه غیر از اینه که به خاطر پول بیشتر رفتن.
   رفتار مربی های ایران هم مثل رفتار پیمان اکبری میمونه توی والیبال .وقتی هیچ سمتی تو تیم ملی ندارن شروع به انتقادهای تند و خراب کردن سرمربی تیم ملی میکنن اما اگر خودشون بیان و ی سمتی تو تیم ملی بگیرن همه ساکت میشن و به به میکنن.
   هر چندمن خودم به عنوان یک طرفدار فوتبال انتقاد دارم ولی فقط به خاطر بازی نکردن بازیکنی مثل سامان قدوس هستش یا بازی بیش از حد دفاعی یا استفاده از سردار آزمون تو 80 درصد بازیهاست.
   در این شکی نیست که همه ی تیمهای ملی باید بتونن از پک استفاده کنن اما برای چی از وقتی اونجا ساخته شد باید ساختمان اداری مربوط به تیم امید مثل یک منطقه متروکه بشه.
   مقصر بعدی هم تو عدم نتیجه گیری امید فدراسیون هستش .به جای اینکه یک مربی کار بلد جهانی رو برای نوجوانان و جوانان بیارن که اصول و رفتار و بازی حرفه ای رو از پایه آموزش بدن سرمربی ای رو میارن که پارسال سپاهان رو داشت به دسته یک میفرستاد یا کسایی رو به کادر تیم امید اضافه میکنن که با حیا کن و رها کن پرسپولیسی ها مجبور شد تیم رو ترک کنه یا نلو وینگادایی که با پرسپولیس به جایی نرسید.
   چرا نمیخوایم باور کنیم که مربیان ایرانی شاید آدمهای بدی نباشن اما مربیانی در سطح بالا نیستند.
   الان کدوم مربی ایرانی رو میشناسید که تو ایران هست و از تیم های حتی درجه 2 اروپایی پیشنهاد دارن؟

  • ...

   چشمها رو باید شست جور دیگه باید دید

 • پرسپولیسی

  هم مربی خوبی هستی و هم سر مربی حاشیه و جنگ روانی
  خدایی کی روش استاد جنگ روانیه

 • قلم سرخ

  آقای کی روش بعد از جام ملت های شما رو باز هم باید میبینم!!!!!

  • یک پرسپولیسی

   قبل از جام جهانی هم میگفتید ولی بعد جام جهانی قایم شده بودید حالا بعد جام ملتها هم تو و ایمون زاید رو باید دید مرد باشید مثل مستاجر خدا اگه کی روش رفت فینال دیگه نبینیمتون

 • جاوید

  باید حمایت بشن ...بعد جام ملتها میان میگن چرا قهرمان نشدید با این وضعیت انتظار نداشته باشید

 • Fahim

  بابا بسه خدایی ولمون کن

  • یک پرسپولیسی

   چیه انتظار داری مثل مربیهای قبلی بیاد بگه همه چی عالیه و خوب بعدم بره جام ملتها تو مرحله گروهی حذف شه بیاد کی روش داره واسه تیم ملی میجنگه

برچسب ها