حسینی منتظر فرصت معجزه؛ پس از 5 ماه انتظار

حسینی-منتظر-فرصت-معجزه؛-پس-از-5-ماه-انتظار

وبسایت رسمی برنامه نود - دقیقه نود بازی ایران و ازبکستان که حسینی بازی را به عنوان دروازه‌بان تیم ملی تمام کرد، انتظارش را نداشت چنین ماه‌های سختی در انتظارش باشد.

به گزارش وبسایت نود، فردا شاید پس از 5 ماه نارضایتی، قهر و اعتراض، دوباره بهترین دروازه‌بان فصل پیش لیگ برتر رنگ زمین چمن را ببیند. لیگ هفدهم، فصل فوق العاده‌ای برای حسینی بود. او در استقلال رکورد کلین شیت در فوتبال ایران را شکست و با نمره 2.78، بهترین دروازه‌بان لیگ برتر بر اساس نمرات سایت نود شد. حسینی به لیست تیم ملی هم رسید و نیمه دوم بازی دوستانه با ازبکستان، پیش از اعلام لیست نهایی درون دروازه قرار گرفت. پس از آن اما، همه چیز وارونه شد و برای او بد جلو رفت.

حسینی ابتدا از لیست نهایی تیم ملی خط خورد و جام جهانی را در خانه تماشا کرد. پیش از شروع فصل جدید، جایزه سازمان لیگ برای بهترین دروازه‌بان فصل را به بیرانوند باخت و اعتراض تندی به این موضوع داشت. لیگ هجدهم را روی نیمکت آغاز کرد و در لیگ قهرمانان هم به او فرصت بازی نرسید. زمانی که استقلال در جام حذفی روبروی نفت مسجدسلیمان قرار گرفت، حسینی همچنان روی نیمکت بود تا همان بازی دوستانه با ازبکستان، آخرین حضورش در زمین چمن باشد.

5 ماه است حسین حسینی، زمین چمن را ندیده و هیچ مسابقه‌ای انجام نداده است. او بر خلاف چند ماه قبل، رقیب بیرانوند برای حضور در ترکیب اصلی تیم ملی نیست و جایگاهش در استقلال هم آنقدر متزلزل شده که به جدایی فکر کند. کی‌روش فردا، قصد امتحان بازیکنان جدیدی را در ترکیب تیم ملی دارد و با توجه به حضور کامل عابدزاده در بازی قبل، شاید این بار حداقل برای یک نیمه نوبت به حسینی برسد. دروازه‌بانی که برای گرفتن بلیت امارات و جام ملت‌ها، باید در همین فرصت‌های کوتاه دست به معجزه بزند.

 

22330

اختصاصی

نظرات ۹

 • ناصر

  میتونست اول فصل بره تراکتور
  و الان شانس داشت حتی فیکس تیم ملی بشه

 • کسی که رفته دسته سه حق اظهار نظر نداره

  بیرانوند که با اختلاف یک ایرانه.
  اما حسینی هم حقش بیشتر از این بود که توسط شوفر رحمتی داره رو به نابودی میره

  • رامین تاج

   همینکه یه پرسپولیسی از دروازبان بی جنبه حمایت کنه یعنی اون باید از استقلال بره

  • ....

   باز تو اظهار نظر کردی؟
   یعنی تو و عشقم نیمار اسطوره های منطق سرخابی هستید.با این تفاوت که شما فقط خودت رو مجاز به اظهار نظر در همه موردی می دونی ولی عشقم نیمار فقط یه نیمار فن استقلالیه.

 • Abedi

  حسینی دروازبان عالی و خوبیه که در اون شکی نیست ولی باید خودشم قبول کنه که هنوز تجربه کافی رو نداره که حتی فضای مجازی روش تاثیر داره وقتی فیکس بود و نوار کلین شیت های اون پاره شد با انتقاد خیلی جزئی بعضیا به حاشیه رفت و در حد دروازبان سوم استقلال هم نتونست بازی کنه باید خودشو آماده کنه که کل ایران هم انتقاد کردن خودشو بسازه نه اینکه خودشو ببازه

  • رامین تاج

   کیروشم از لج رحمتی دعوتش میکنه وشاید برای بهم زدن جو استقلال حتی فردا بازیش بده

 • سپاهان

  گفته اگه بازی نکنم گریه می کنم ...خخخخ

 • دو ستاره تو آسیا حسرت خیلیا

  همونطور که جایزه دادن به جپاروف و ندادن جایزه‌ای که حق مسلمان بود و دادن جایزه‌ای که حق وحید امیری نبود(امیری در رقابت با بازیکن پست خودش نتونست بهتر باشه هم جایزه رو نگرفت هم از سایت نود نمره بهتر نگرفته بود) مسخره بود،
  ندادن جایزه بهترین دروازه بان به حسینی مسخره بود بابا بیرانوند که قبل جام جهانی خود پیروزوی‌ها ترولش کرده بودند :))))

 • سارا اس اسی

  یک نیمه برای حسینی کافیه فقط باید شانس بیاره توپ زیاد بیاد رو دروازه که خودشو خوب نشون بده. شک ندارم از حسینی وقتی بازنشست شد کنار حجازی به عنوان بهترین دروازه بان های تاریخ ایران یاد میشه. 10 سال دیگه. استعداد حسینی کجا امثال امیر عابدزاده و بیرانوند کجا!

برچسب ها