پروژه بازگشت جباری به استقلال باز هم به بن بست خورد

پروژه-بازگشت-جباری-به-استقلال-باز-هم-به-بن-بست-خورد

وبسایت رسمی برنامه نود - در نشست روز گذشته شفر و فتحی مشخص شد جباری به استقلال باز نخواهد گشت.

 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، روز گذشته وینفرد شفر در نشستی با امیر حسین فتحی شرکت کرد و پیرامون مباحث مختلف بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

در این نشست سرپرست باشگاه استقلال در خصوص جباری و حضور وی در دیدار دوستانه استقلال مقابل منتخب آکادمی و دلایل این موضوع از شفر سوالاتی پرسید که سرمربی استقلال اعلام کرد خود جباری در تماس با وی خواستار حضور در محل بازی دوستانه بوده و پیشنهادی به وی نداده است.

بعد از شکایت باشگاه استقلال از ساناک و اینکه این باشگاه خواستار فسخ قرارداد این مربی و روشن شدن وضعیتش از طریق فیفا شده شایعات زیادی پیرامون حضور یک دستیار در کنار شفر مطرح شد که در این بین نام جباری بیش از همه گزینه‌ها در رسانه‌ها پیچید ولی در نشست روز گذشته این موضوع منتفی شد و باشگاه استقلال با توجه به اینکه جباری مدرک مربیگری ندارد به شفر اعلام کرد حضور جباری در این شرایط کمکی به استقلال نخواهد کرد.

این در حالی است که جباری ۲ روز پیش اعلام کرد شفر از او خواسته تا به استقلال برود ولی ظاهرا سرمربی استقلال در جلسه روز گذشته این موضوع را رد کرده است.

 

2051

فارس

نظرات ۹

 • هشت شاکی

  ایشون که همیشه مصدوم هستند، کمک مربی مصدوم وقتی نتونه تیم رو تمرین بده به چه دردی میخوره آخه؟ مگر اینکه به جای کمک مربی، آنالیزور باشه و از روی سکوها به وینفرد شفر مشاوره بده!

 • کینگ شفر

  بخدا قسم همین کار ثابت میکنه فتحی تعصب داره رو تیم. اقای طباطبایی قطعا اگر شما بودی بخاطر رفیق بازی همین جباری رو میزاشتی کنار شفر ولی فتحی میدونه که جباری جز حاشیه چیزی برای رو کردن نداره

 • تاجي با افتخار

  استقلال 2 پرسپوليس صفر!!!!!ببخشيد جباري 2 پرسپوليس صفر !!!!!ببخشيد جباري 2 پيروزي صفر
  بازهم مجتبي پاس گل ميده،بازهم مجتبي گل ميزنه ،جباري به تنهايي پرسپوليس را ميبره !!!!!!ببخشيد پيروزي را ميبره

  • كامران

   سنت كه به تاجی بودن نمی خوره نهایت استقلالی باشی. حالا هرچی یه اسپند واسه خودت دود كن چشم نخوری انقدر نمكی هستی :))

 • کسی که رفته دسته سه حق اظهار نظر نداره

  جباری بیاد استقلال کار استقلال تمومه.بهترین کار دستیار خارجیه یا دستیاری مثل اقا کریم باقری که بی حاشیه باشه چش به نیمکت نداشته باشه

  • جعل پوليس

   ربطي به جعل پوليسي ها نداره.....

 • حمید

  شفر اقتدارشو از دست داده و عملا هیچ کاره شده تو باشگاه.فتحی نابود میکنه استقلال رو از روز اول گفتم

  • سرخ

   اتفاقاً برعکس گفتی ....

   فتحی کارشون بلده
   دستیار مربی بدون مدرک مربیگری و بدون تجربه مربیگری در این برهه بدرد تیم استقلال نمی‌خوره ...

 • تاج سر

  واقعا شفر قدرت تصمیم گیری نداره وهنوز نه دستیار مناسب ونه ترکیب مناسب تونسته دراستقلال اماده کنه وباید به میلیون هاهوادار پاسخگو باشه. باتشکر ادمین

برچسب ها