فریسات: مصدومان زیاد کارمان را سخت کرده است

فریسات-مصدومان-زیاد-کارمان-را-سخت-کرده-است

وبسایت رسمی برنامه نود - مربی تیم فوتبال فولاد خوزستان، گفت: چند بازیکن مصدوم در تیم داریم و این مسئله کارمان را سخت کرده است.

 

به گزارش وب سایت نود، عزیز فریسات در مورد وضعیت فولاد خوزستان، گفت: در حال حاضر مصدومان زیادی داریم. در چند بازی اخیر از بازیکنان جوان استفاده کردیم که خدا را شکر عملکرد خوبی هم داشتند. در تیم‌های دیگر داشتن 2 بازیکن مصدوم هم کار را سخت می‌کند اما ما در شرایطی کار می‌کنیم که 4 - 5 بازیکن‌مان را در کنار تیم نداریم.

وی افزود: بازیکنانی در فولاد مصدوم هستند که جزو نفرات با تجربه و تاثیر گذار تیم هستند. ایوب والی، پیمان شیرزادی، سروش رفیعی، عبدالله کرمی، حسن بیت سعید، صابر حردانی و ... مشکل مصدومیت دارند که باید ببینیم برای بازی با پدیده چه پیش می‌آید.

مربی فولاد در ادامه تأکید کرد: بیت سعید و والی قطعا به این بازی نمی‌رسند. شیرزادی هم اخیرا تمرینات خود را آغاز کرده و باید دید چه پیش می‌آید. کار بسیار سخت است و باید با بازیکنان جوان که صلاحیت خودشان را هم نشان دادند کار را دنبال کنیم.

او در مورد دیدار با پدیده عنوان کرد: پدیده تیم خوبی است و جایگاه فعلی این تیم نشان می‌دهد که آنها حریف قدرتمندی هستند. پدیده صدرنشین لیگ است و بسیار خوب کار کرده است. ما اخیرا در جام حذفی هم به مصاف پدیده رفتیم و در وقت‌های اضافه از این تیم شکست خوردیم. با وجود همه این موارد روز پنج‌شنبه برای کسب پیروزی به مشهد می‌رویم. در این بازی قطعا به دنبال انجام بازی دفاعی نخواهیم بود و مثل چند دیدار قبل فلسفه فوتبال ما هجومی و رو به جلو است. به دنبال ارائه سبکی از فوتبال هستیم که بتوانیم باعث لذت هواداران شویم.

فریسات در مورد اینکه آیا رفیعی در این بازی می‌تواند به میدان برود، خاطرنشان کرد: سروش مصدومیت را پشت سر گذاشته و از لحاظ بدنی یک مقدار عقب است. در این چند روز باقی مانده به بازی باید وضعیت را بررسی کنیم تا ببینیم چه پیش می‌آید.

 

2051

فارس

نظرات ۰

اولین نظر را ثبت کن

برچسب ها