نامجومطلق: کمیته فنی حامی شفر است

نامجومطلق-کمیته-فنی-حامی-شفر-است

وبسایت رسمی برنامه نود - پیشکسوت باشگاه استقلال می گوید استقلال با دو برد در دیدارهای پیش رو، مدعی جدی لیگ است.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از سایت باشگاه استقلال، مجید نامجو مطلق پیشکسوت و عضو کمیته فنی باشگاه استقلال درباره دیدارهای پیش روی آبی پوشان و شرایط این تیم، عنوان کرد:همه بازی ها در لیگ ما سخت هستند و استقلال این شانس را دارد تا در بازی های مهم پیش رو که اهمیت زیادی در جدول دارند، شرایط خود را بهبود ببخشد و در جمع مدعیان قرار بگیرد.

وی اضافه کرد: برد برابر نفت مسجد سلیمان به استقلال از نظر روحی و روانی کمک کرد و استقلال نشان داد روند رو به رشدی دارد و قطعا با توجه بازی های پیش رو، تیم می تواند مدعی قهرمانی شود.
نامجو مطلق در ادامه درباره دیدار با سایپا گفت: سایپا تیم منسجمی است و دایی یک مربی سختکوش است که همیشه با انگیزه برابر استقلال حاضر می شود. هر دو تیم نیز تیم های جوانی هستند. استقلال در آخرین دیدار با جوانان خود به پیروزی رسید اما این بار با توجه به وضعیت زمین چمن تختی کار سخت تر است اما توان فنی تیم به اندازه ای بالا هست که استقلال شانس بالایی برای کسب پیروزی داشته باشد. همچنین تیم اعتماد به نفس لازم برای کسب پیروزی در این دیدار را دارد.

عضو کمیته فنی استقلال در ادامه بیان کرد: استقلال تغییرات زیادی داشته و نیاز به زمان دارد تا شکل تیمی خود را به دست بیاورد. با گذشت زمان استقلال هماهنگ تر می شود و بهتر می تواند اهداف تاکتیکی خود را در زمین اجرایی کند. استقلال سال گذشته با شفر نه تنها نتایج خوبی گرفت بلکه در شکل بازی نیز بسیار موفق بود و به همین دلیل است که هواداران در هر حالتی از او و تیمش حمایت می کنند.

وی در بخش پایانی صحبت های خود با بیان این نکته که همه اعضای باشگاه متحد به دنبال موفقیت تیم هستند، گفت: کمیته فنی از تیم حمایت می کند. ما حامی آقای شفر هستیم و هدف کمیته فنی نیز کمک کردن به ایشان و مجموعه باشگاه است. مدیران باشگاه نیز حمایت خوبی از تیم دارند و با دو برد مطمئن باشید استقلال، مدعی لیگ خواهد بود.

 

2051

نظرات ۴

 • رائول

  کمیته فنی هست، یا کمیته مصاحبه کردن !؟!

 • ایمان۰۴

  این کمیته فنی به غیر از دردسر و مصاحبه هیچ چیزی نداره

 • Wien

  انصافا میز رو نگاه کنید،انگار جشن عروسیه،دلم میخواست یک عکس هم از جلسات مدیرای فوتبال اروپا هم چاپ بشه،غیر از بطری آب و گاهی اوقات فنجان قهوه،هیچ چیز دیگه ای وجود نداره،یعنی همه واقعا برای کار کردن میآیند،اما در ایران بیشتر برای بخور بخور و سفر خارجی و احتمالا این وسط پول هم به جیب زدن،دست و پا میزنند تا پستی بگیرند،قول میدم جلسات کمیته فنی یا در حد همین دورهمی و بخور بخور باشه، یا ایجاد دعوا و حاشیه،هیچ اتفاقی غیر از این نمیفته،همه جای باشگاههای ایران همینطوره.

 • ali

  تمام کسانی که در دوره فعالیتشون استقلال رو بخاطر پول و ول کردن و رفتن مخصوصا اونهایی که به پرسپولیس رفتن نباید دوباره تو استقلال پذیرفته بشن
  نامجو مطلق و شاهرخ بیانی و عابد زاده و نیکبخت واحدی و ... نباید جایی تو استقلال داشته باشن
  جباری و مجیدی و ابراهیمی و مجید حسینی و نورافکن هم تو موقعی که استقلال نیاز داشت رفتن اونها هم نباید جایی داشته باشن
  استقلال پیشکسوت متعصب وفادار و محبوب و کار بلد کم نداره مثل منصوریان و قلعه نویی و نوازی و فکری و سامره و موسوی و یزدانی و سامره و برهانی و عنایتی و طالب لو و تیموریلن و سرخاب و نکونام و پاشا زاده و مظلومی و پاشازاده و .... که هم همیشه استقلالی موندن و به استقلالی بودنشون افتخار کردن و هم تجربه دارن و خوش نام هستن و باید بتونه از اونها استفاده بهتری بکنه
  اینکه بازیکنی از استقلال بره بخاطر اینکه باشگاه و مربی اون رو نخواد و یا با فاصله زمانی مناسب خبر بده و بره تعصب و حرفه ای گری بازیکن رو می رسونه و همه به اون احترام می ذارن
  اما بازیکنی که حتی بمونه و ناز کنه و دیر قرارداد ببنده و تو تمرینات و بازی کوتاهی کنه یا بیموقع تیم رو ول کنه بره جایی توی تیم نباید داشته باشه
  نامجو مطلق هم بهتره مثل عابدزاده رفتار کنه و عمل خودش رو توجیه نکنه و خودش رو استقلالی نداره
  وزیر با انتخاب همین افراد بیتعصب نشون میده که پرسپولیسیه و موفقیت استقلال رو نمی خواد

برچسب ها